Gizlilik Politikası

www.uygunbirkredi.com olarak siz değerli site ziyaretçilerimizin kişisel gizlilik haklarına saygı duyduğumuz kadar önem vermekteyiz. Bu bağlamda site sunucularımızı yüksek güvenlikli bir hale getirmek için kendimizi güncellemekteyiz. Site önceliklerimizin en başında ziyaretçi memnuniyeti ve güvenliği gelmektedir.

Genel Olarak Gizlilik Politikamız Hakkında

Bütün web sitelerinde olduğu gibi www.uygunbirkredi.com sitesinde de gerekli ziyaretçi analizleri ve istatistikleri için servis sağlayıcı hosting firmamız tarafından otomatik log dosyaları bulunmaktadır. Bu dosyalar ve veriler içerisinde ip adresiniz, sitemizde geçirdiğiniz zaman dilimi, servis sağlayıcınız, kullandığınız tarayıcınızın özellikleri, ve siteye giriş-çıkış zamanınız gibi bilgiler yer almaktadır. Sistemimizde bulunan bu veriler tamamen istatistik amaçlı ve daha kaliteli bir hizmet çalışması için kullanılmaktadır. Sitemiz kuruluş itibarı ile sadece finansal rehber konumunda olduğu için ziyaretçilerimizin üyelik almadan bilgi edinmeleri sağlanmıştır. Sistemimiz üzerinde halihazırda bulunan ve sadece mail adresi ile kayıt olunan bir üyelik sistemi bulunmaktadır. Üyelik sistemimize gireceğiniz kişisel bilgileriniz(İsim, Soyisim ve mail) kesinlikle güvenlikli sunucumuzda muhafaza edilmektedir.

Sitemiz de yer alan makalelerimiz içerisinde sizleri aydınlatıcı veya bilgilendiriciliğini perçinleştirmek amacı ile bir takım finansal içerikli sitelere link vermektedir. Link verilen bu site içerisindeki gizlilik politikası sözleşmesi sitemiz hukuksal olarak sorumlu tutulmamaktadır. Sitemiz dışına çıkan linklerin %99’unu dünya çapında bilinen ve hizmet veren büyük bankaların web siteleri oluşturmaktadır.

Dikkat! Web sitemiz genellikle krediler hakkında bilgi vermektedir. Ve kullanıcılarına mail ve SMS yolu ile kredi teklifleri SUNMAMAKTADIR. Sitemiz adına tarafınıza iletilen kredi teklifi içerikli mail ve SMS’leri dikkate almamanızı önemle duyuruyoruz. Sistemiz üzerinde bulunan e-mail aboneliğini bankaların yeni kredi kampanyalarını anında sizlere duyurmak için kullanmaktayız.

Gizlilik Politikası hakkındaki sormak istediğiniz konular hakkında uygunbirkredi@gmail.com adresine mail atabilirsiniz. Dilerseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.