Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2017 Listesi

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2018

2017 yılı içerisinde bankalara olan kredi kartı veya kredi borçlarınızdan dolayı kredi çekemeyenler için borç kapatma kredisi veren banklar mevcuttur. Bunun amacı bütün borçlarınızı bir banka altında toplayarak vade sürenizi uzatarak rahat bir şekilde banka borçlarınızı ödemenizdir. Banka ödemelerinizin icraya düşmesi veya kredi kartlarınızın taksitlerini ödeyememe gibi yapmanız gereken. Size Borç temizleme kredisi veren bankalardan ihtiyacınıza uygun kredi çekebilirsiniz. Size sunulan krediler ile borçlarınızı ödeyin. Eski banka borçlarınızı yapılandırın. Borç transfer kredisi veren bankalar listesi ve kampanyaları şu şekilde.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Başka bankalara olan kredili mevduat hesabınıza ait borçlarınızı, bireysel ihtiyaç kredisi borçlarınızı veya kredi kartı borçlarınızın tümünü şeker banka taşıyarak ödemelerinizi birleştirmiş bir şekilde Şekerbank’a ödeyebilirsiniz. Bu işlemlerden sonra borçlu olduğunuz bankalar ile olan ilişiğinizi kesmiş olursunuz ve muhatabınız sadece Şekerbank olur. 100.000 TL ye kadar borç transfer kredisi çekebilirsiniz. Faiz oranları şu şekildedir: 3 ile 24 ay vade aralığı için %1,60 faiz oranı, 25 ile 26 vade aralığı için %1,61 faiz oranı, 37 ile 48 ay vade aralığı için %1,63 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti bütün vade aralıklarında 500 TL olarak belirtilmiştir. Şekerbank borç kapatma kredisi veren bankalar

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi

QNB Fiansbank avantajlı faiz oranları ile diğer bankalara olan kredi veya kredi kartı borcunuzu anında kapatabilirsiniz. Kredi vadesi 48 ay ve esnek ödeme yolları mevcut. Eski borçlarınızı bir çatı altında toplayın ve tek bir yere bozlu olun. QNB Finansbank borç transferi kredisi ile %1,28 faiz oranından faydalanabiliyorsunuz. Bu bankaya sadece; kredi kartı borçlarınızı, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı taşıyabilirsiniz. BSMV Dahil kredi tahsis ücreti 52,5 TL’dir. Bu kampanyaya SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj yaz bölümünden TC kimlik numaranızı yazıp 5030’a mesaj atarak başvurunuzu 1 dakika içerisinde yapabilirsiniz. Şayet yapmış olduğunuz bu ön başvuru olumlu sonuçlanırsa şubeye giderek kredinizi anından kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Yüksek Faiz Veren Bankalar 2018

VakıfBank Kredi Kartı Borç Transferi(Kapatma) Kredisi

Vakıfbank’ta sadece kredi kartı borçlarınızı kapatma kredisi kullanabiliyorsunuz. Kredi vadesi 18 aya kadar varabiliyor. Kredi kartlarınızı tek banka altında toplayarak sadece Vakıfbank’a kredi kartı borcu ödemek zorunda kalıyorsunuz. Kredi kartı borçlarınıza göre 20.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. kredinizi aldıktan sonra ödemenize dilerseniz 3 ay sonra düzenli olarak başlayabilirsiniz. Ayrıca taksitlerinizi isterseniz değişken taksitli ödeme planı kediniz belirleyin. İsterseniz eşit taksit seçenekleri ile taksitlerinizi ödeyin. Kredi kartı borçlarınızı bu avantajlar ile Vakıfbank’a taşımak için tıklayın.

Akbank Taksitli Kredi Kartı Borcu Kapatma: Axess kredi kartları için geçerli olan bu kampanyada Axsess’li kredi kartı borçlarınızı Anbank Axess”e taşıyarak avantajlı faiz oranı ile kredi kartı borcunuzu rahatça ödeyebilirsiniz. Bu kredi kartı borcu taşıma işlemi kesinlikle masrafsız ve 2-12​ ay arası vade imkanları sunmaktadır. Bu kredi kartı borcu taşıma işleminden oluşan borcunuz %1,84​ faiz oranı ile hesaplanmaktadır. 2-12​ ay arası vade seçenekleri ile 200 TL – 20.000 TL hazır krediniz Akbank’ta. Başvuru için Akbank şubelerine uğramalısınız.

OdeaBank Kredi ve Kredi Kartı Borcu Kapatma: Bütün kredi kartı veya ihtiyaç kredisi borçlarınızı taşıyın uygun faiz oranları ile 48 aya kadar vade imkanlarından anında faydalanın. Borç transferi kredisi ile yükünüzü minimuma indirebilirsiniz.

2 Comments Posted

  1. iyi günler ben devlet memuruyum benim zirat bankasına borcum var icraya vermiş bu gün sordum 16 bin tl ymiş ve ben vakıf banktan maaş alıyorum icrayı kapatmam için herhangi bir bankadan kredi alabilirmiyim.şuanda maşımda her ay 650 tl kesiliyor icra dairesine bilgisi olan lutfen yardım etsin

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.