Cepten Kredi Kartı Başvurusu SMS (1 Dakika da Başvuru)

Cepten kredi kartı başvurusu yapacağınız kartların özelliklerini, avantajlarını dezavantajlarını okumadan başvuru yapmamanızı tavsiye etmekteyiz. O yüzden SMS ile kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz bütün kredi kartlarının özelliklerini sizler için araştırdık. Telefon üzerinden başvuru yapacağınız kredi kartlarına geçmeden önce Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar yazımızda ihtiyacınız olan krediyi bankaya gitmeden 1 dakika da başvuru yaparak kullanma kolaylığından bahsettik. Şimdi

Yapı Kredi World Cart Cepten SMS İle Başvuru

Yapı kredi world kart cepten sms ile başvuru, Telefondan Kredi Kartı Başvurusu 2017Yüksek miktarlarda kredi kartı ödemesi yapıyorsanız bu kart sizin için her işi yapıyor diyebiliriz. Hatta yıllık kart aidatınızı bile sizin yerinize ödüyor. Harcama yaptıkça biriken world yada Avanspuanlarınızla yıllık kart ücretinizi ödeyebiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken yapı kredi şubesi veya yapı kredi İnternet şubesinden talimat vermek. Biriken wordl puanlarınızla Turkcell hattınıza TL veya dakika alabilmeniz mümkün. Sadece sisteme kayıtlı kendi telefonunuz için değil başkaları içinde biriken wold puanlarınızla TL veya dakika temin edebilirsiniz. Kartın bu özelliğinde faydalanarak TL veya dakika yüklemeniz için talimat SMS değeri 0,65 TL dir.
Bireysel Emekliliğinize katkı sağlayan yatırım yapan bir kredi kartı var desek inanmazsınız sanırım. Lakin Yapı Kredi World Cart ile cepten vereceğiniz bir talimat doğrultusunda biriken puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları‘na anında aktarabilirsiniz. Bağ-Kur prim ödemenizi veya SSK ödemelerinizi kartınız ile yapabilir ve yaptıkça ayrıca world puan kazanabilirsiniz. Ödemelerinizi internet üzerinden yahut cepten yapabilirsiniz. Son olarak 3D ödeme özelliği ile internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı sağlıyor.
World Cart Cepten Başvuru: WORLD yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı 4407‘ye SMS olarak göndererek 1 dakika da başvuru yapabilirsiniz.

DenizBank Bonus Cepten Kredi Kartı Başvurusu

deniz bank bonus kredi karı, sms ile başvuru, cepten kredi kartı başvurusu DenizBank Bonus kartınız ile VISA ve MasterCard amblemi bulunan dünyanın bütün yerlerinde kolayca alışverişinizi yapabilirsiniz. Tabi bu kartta da dünyanın neresinde olursa olsun yaptığınız bütün alışverişlerinizde bonus puan kazanıyorsunuz. Biriktirdiğiniz bonus puanları aktif etmeniz gereken herhangi bir protokol yok. İstediğiniz an biriken puanlarınızla alışverişinizi yapabilirsiniz. Hangi operatörde olursanız olun TL yüklemeniz için deniz bonus yanınızda. Deniz Bank bonus kredi kartınızla 10.00 TL ye kadar dilediğiniz an nakit avansınızı çekiyorsunuz ve 9 aylık vade kolaylığı ile ödeyebiliyorsunuz. Yaptığınız harcamalarınızın tutarı ne olursa olsun taksitlendirme imkanınız bulunuyor. İndirimKartımda.com adresini ziyaret ederek denizlilerin yararlandığı indirimleri takip edebilirsiniz.
DenizBank Bonus’a Cepten Başvuru: KKART yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı 3280‘ye SMS olarak göndermeniz yeterlidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?

# Bu arada acil ihtiyaç kredisi ihtiyacı olan kullanıcılarımız En Kolay Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyarak internet üzerinden 50 BİN TL ye varan anında kredi başvurunda bulunabilir. (Banka müşterisi olmayanlarda başvuru yapabiliyor.)

FinansBank CardFinans GO Kredi Kartı Başvurusu

finansbank card finans go anında onaylı smsli kredi kartı, cepten kart başvurusuFinansbank’ın avantajlı bu kredi kartına sahip olmanız için 18-26 yaş aralığında olmanız gerekiyor. 🙂 Bu sebepten dolayı bu kredi kartı gençler için hazırlanılmış diyebiliriz. CardFinans GO kartınızla 50 TL’lik alışverişlerinizde temassız yani şifre yazmadan alışverişlerinizi yapabiliyorsunuz. Kredi kartınıza ait dönem borcunuzu ödedikten sonra 150 TL’ye kadar nakit avans ihtiyacınızı faizsiz olarak kullanabilirsiniz. CardFinans’a üye alışveriş yerlerinden yapacağınız harcamalarınızı tek mesajla(ARTI yazıp 2273) +2 taksit fırsatını kullanabilirsiniz. Kartınızda biriken para puanlarınız ile uçak biletinizi bedavaya getirebilir, “Biri Beni Durdursun” kart özelliği ile de harcamalarınızı kısıtlayan bir kart özelliği taşıyor. Ek olarak öğrenciye kredi kartı veren bankalar yazımızdan üniversite öğrencilerine uygun kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.
CardFinans GO’ya Cepten Kredi Kartı Başvurusu için: GO yazıp 2273‘ye mesaj göndererek 1 dakika da başvuru yapabilirsiniz.

FinansBank CardFinans GO Kredi Kartı Başvurusu

Şeker bank şeker bonus card cepten başvuru kolaylığı
sekerbank-seker-bonus-card-cepten-basvuru-kolaylidi

Şeker Bonus Card kullanıcılarına 150.000’den fazla iş yerinde bonus puanları kazandırıyor. Şeker bank müşterilerinin çoğunluğunu Kobi, esnaf, işçi, çiftçi veya küçük işletmeler oluşturmaktadır. Bu bağlamda bu müşteri ağı sunulan bütün bonus imkanlarından faydalanacaktır. Telefondan kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz şeker bonus 375.000 POS’da %20 ye varan yüksek bonus puanı kazanabilecektir. Kazanılan bonuslar diğer kredi kartlarında olduğu gibi anında harcanabilir. Bu kartın diğer bir özelliği ise kullanım alanının geniş olmasıdır. Mesela bir çiftçi için gayet ideal bir kredi kartı konumundadır. Cepten başvuru yapıp şeker bonus kredi kartına sahip olanlar için 15 TL değerinde bonus puan hesaplarına ilave ediliyor. Kredi kartınızla bütün faturalarınıza düzenli otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.
Şeker Bonus’a Cepten Kredi Kartı Başvurusu için: BONUS yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı 1953‘ye SMS olarak göndermeniz yeterlidir.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Özellikleri ve SMS ile Başvuru

Halk Bank paraf kredi kartı cepten başvuruGerçekten özelliklerini saymakla anlatmakla bitiremeyeceğimiz bir kredi karı paraf;

  • Visa ve MasterCard logolu iş yerlerinden yapacağınız her harcamaya ParafPAra kazanıyorsunuz.
  • Paraf kartı üyeliği olan marketlerde Paraf POS ile yaptığınız 100 TL ve üstü alışverişlerinizde anında 10 TL kazanabilirsiniz. Bunun da bir sınırı var diyerek aylık limiti 25 TL olarak düzenlemiştler. 🙂
  • Paraf Gold kredi kartı sahibiyseniz, dünyanın her yerinde cumartesi günü restoran ücretlerinizi 20 TL’ye kadar eksik ödeyebiliyorsunuz.
  • Borçlarınızı taksitlendirmek adına %1,30 faiz oranı ile bütün paraf borçlarınızı 12 aya kadar vadelendirebilirsiniz.
  • Saymakla bitmeyen diğer özellikleri şu şekilde: Artan ParafPara, Paraf Günüm, Sonradan Taksitlendirme, Nakit Avans, Fatura Talimatı, Fatura ve Kurum Tahsilatları, Kira/Eğitim/Aidat Talimatı, HGS Otomatik Yükleme Talimatı, Birikimli Vadesiz Altın Mevduatı Talimatı, Birikimli Mevduat Talimatı gibi bir çok avantajı bulunmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aidatsız Kredi Kartları 2018

Paraf Kredi Kartına Cepten Başvuru için: PARAF yazıp boşluk bırakarak, T.C. Kimlik Numaranızı 3452‘ye SMS olarak göndermeniz yeterlidir.

Yıllık kart ücreti almayan kredi kartlarına başvuru yapmak için Aidatsız Kredi Kartları yazımızı okuyarak 1 dakika içerisinde dilediğiniz kredi kartına başvuru yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.