QNB Finansbank Konut Kredisi (Güncel Faiz Oranları)

10.12.2017
240
A+
A-
QNB Finansbank Konut Kredisi (Güncel Faiz Oranları)

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları makalemizde sizler için en uygun konut kredisi faiz hesaplaması ve analizini gerçekleştirdik. Detaylar yazımızda.

QNB Finansbank özel teşvikli bir banka olan ve aktif ettiği avantajlı krediler ile dikkatleri üzerinde toplayan bir bankadır. Kısa bir zaman önce isim değişikliğine giderek QNB tagını isminin başına alan Finansbank, bu değişim ile beraber piyasaya adeta bomba gibi giriş yapmıştır. Biliyoruz ki QNB Finansbank, herkese zamanında birçok kredi imkanı sundu. Herkese kredi çıkardı ve kredi konusunda risk taşıyan tüm müşterileri bünyesinde barındırdı. Fakat QNB isminin gelmesi ile beraber, bunlar tamamen geride kaldı ve banka artık değerlendirmelerini bir hayli yüksek tutuyor diyebiliriz. Banka’nın ayrıca Konut kredileri de oldukça uygun faiz oranlarına sahiptir. 2018 yılına az bir süre kala sizlerde QNB Finansbank üzerinden kredi çekebilir ve hayalini kurduğunuz eve sahip olabilirsiniz. Peki QNB Finansbank’ın sunduğu konut kredisinin detayları nelerdir?

QNB Finansbank Konut Kredisi Avantajları

Qnb Finansbank’ın en çok verdiği krediler, Standart Konut Kredileridir. Bu kredide genel olarak amaç, düşük faiz oranları ile beraber, herkesi ev sahibi yapmaktır. Uzun bir zamandır hayalini kurduğunuz evi alamıyor ve finansman sıkıntısı çekiyorsanız, QNB Finansbank sizler için doğru bir adrestir. Avantajlı ödeme kolaylıkları ile beraber sizlere en yakında olan QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz.

QNB Finansbank Konut Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank Konut Kredisi aktif olan tüm kanallar üzerinden başvurulara açıktır. Mobil bankacılık, internet bankacılığı, telefon bankacılığı, şubeler, ATM şubeleri ve resmi internet sitesi üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Dilerseniz buraya tıklayarak, krediye hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve form doldurabilirsiniz. Kredi onayını aldıktan sonra krediyi almak için sizlere en yakında olan QNB Finansbank şubesine gitmeniz gerekiyor. Ayrıca kredi onay alırsa, eve karar vermeniz de gerekmektedir. Çünkü ekspertiz işlemleri vb gibi durumlar hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Krediyi alma süreci işlem yoğunluğuna göre değişiyor fakat genel olarak 3 iş günü içerisinde tamamlanıyor. Mevzuat gereği evin tamamına değil de, belirli bir kısmına veriliyor. Peki faiz oranları ve vadeler nelerdir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Alma Şartları Nelerdir? (Mortgage)

QNB Finansbank Konut Kredisi Faiz Oranları Ve Vadeler

QNB Finansbank Konut Kredisi’nde genel olarak uygulanan faiz oranı %1.09’dan başlıyor. Bu faiz oranı ayrıca tutar değiştiği veya vade süresi kısaldığı zaman, eş zamanlı olarak değişme gösteriyor. Bunun dışında 120 aya kadar vade yapılmaktadır. Bizde sizlere aşağıda 200.000 TL için örnek bir hesaplama yaptık. Bu hesaplamada ekstra giderler kısmı, ekspertiz ve ipotek rehin ücretini kapsamaktadır ve aşağıdaki hesaplama BSMV muaftır.

QNB Finansbank Konut Kredisi Örnek Hesaplama
Kredi Tutarı Kredi Vadesi(Ay) Aylık Faiz Oranı Kredi Tahsis Ücreti Diğer Masraflar Aylık Taksit Tutarı Toplam Geri Ödeme
 200.000 TL  60 AY  %1.09 1000 TL   664 TL   4.559 TL   275.193TL
 200.000 TL  120 AY  %1.13 1000 TL   664 TL  3.053 TL  367.980 TL

 

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.