Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi (EN ÖZEL)

Ülkemizde emekli sayısı, bilindiği üzere milyonlara kadar ulaşım sağladı. Hal böyle olunca da maaşlarda eş zamanlı olarak bir artış söz konusudur. Ayrıca bir emekli maaş almakta olduğu bankaya, diğer birikimleri ve teminatları ile beraber geliyor. Aynı zamanda maaşının da hepsini çekmiyor. Bankalarda bunu çok iyi bildiği için, emekliler üzerine yoğunlaşıyor ve birçok avantajlı kampanyayı aktif ediyor. Bu kampanyalardan yararlanmak ise, emeklilerin tamamen hakkıdır. Kampanyalar konusunda büyük uğraşlar veren Denizbank, emekliler konusunda da istenileni vermiştir ve çok avantajlı kampanyaları aktif etmiştir.

Emeklilere Özel Taşıt Kredileri

Sizlerde Denizbank’dan maaş alıyorsanız veya maaşınızı bu bankaya taşıma kararı içerisindeyseniz, kredi tahsisi ücreti olmayan taşıt kredilerini avanatajlı teklifler ile beraber çekebilirsiniz. Faiz oranı %1,22 olarak belirlenmiştir fakat her geçen gün bu oran değişiyor. Vade sayısının üst limiti ise 48 aydır ve uzun tutulmuştur. Nüfus cüzdanınız ve aynı zamanda gelir belgeniz, 0 km arabalar için proforma, 2. el taşıtlar için ise otomobil ruhsatlarını getirmek, krediyi almak için yeterlidir. Bu kredinin en güzel yanı az öncede belirtmiş olduğumuz gibi, kredi tahsis ücretinin olmamasıdır. Ayrıca faiz oranı da diğer bankalara göre son derece uygundur.

Emeklilere Özel Konut Kredisi

Sizlerde emekli ikramiyelerinizi aldınız, birazda birikimleriniz var ve alma niyetindesiniz diyelim. Ya da birikim amaçlı yeni bir ev alma planlaması yapıyorsunuz fakat yeteri kadar paranız yok. Bu durumda Denizbank hemen sizlerin yanında oluyor. Kredi Tahsisi Ücreti olmayan konut kredilerini, avantajlı faiz oranıyla beraber veriyor. Üstelik bu krediyi de 120 aya kadar vade sistemiyle alabiliyorsunuz. Faiz oranı vade sayısına göre farklılık göstermektedir. Lakin en düşük faiz oranının %0,89 civarında olduğunun bilgisi gelmiştir. Başvuruda ise Nüfus cüzdanınız, Gelir Belgesi ve Tapu fotokopisi gibi ekstra evraklar istenmektedir. Evrakları eksiksiz olarak Denizbank şubelerine ulaştırdığınız zaman, sizlerde yatırımlık veya oturmak için ev sahibi olabilirsiniz. 10 yıla kadar vade yapıldığı için, sorun olmadan ödemeler yapılabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Eğitim Kredisi Veren Bankalar (50 Bin TL 48 Ay)

Emekli Vatandaşlarımıza Denizbank’tan 300 TL Promosyon

Sizlerde emekli maaşınızı Denizbank üzerinden çekerseniz ve aynı zamanda 3 yıl boyunca Denizbank’da kalacağınızın garantisini verirseniz, bir otomatik fatura bağlantısı da yaparsanız, nakit promosyon olarak 300 TL nakit alacaksınız. Kampanya geçtiğimiz yılda aktif edildi fakat hala devam etmektedir. Çünkü Denizbank yeni bir anlaşma yaparak, artık emekli müşteriler maaşlarını Denizbank üzerinden alma kararı gelmiştir.

Elektrik Faturalarında İndirimler

Emekli Bonus kart yanınızda olarak sizlere avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Emekli Bonus Kredi Kartınıza elektrik faturalarınızın otomatik ödenmesini isterseniz, 3 ay boyunca yine elektrik faturalarınız da %10 tutarında indirimler kazanacaksınız. Özellikle kış ayları için avantajlı bir kampanyadır ve tüm emeklilerimizi bu kampanyaya bekliyoruz. Lakin bu kampanyanın da bir limiti bulunmaktadır. Yani bir ayda en fazla tutar olarak 20 TL kazanım olabilir.  Güzel bir kampanyadır ve Denizbank sizlerin her zaman yanındadır.

Emeklilere Aygaz’da 50 TL

Değerli emeklilere bir kampanya da, Aygaz Otogaz’dan gelmiştir. Denizbank kredi kartları ile yapılan harcamalarda, avantajlı bir kampanyaya dahil ediliyorsunuz. Bu kampanya ile beraber sizlerde 50 TL tutarında otogaz kazanabilirsiniz. Totalde de en fazla kazanılan puanlar ise 50 TL olarak belirlenmiştir. Bu sisteme dahil olabilmek için, farklı metotlar bulunmaktadır. 444 4 999 nolu Aygaz iletişim hattını arayıp kartınızın tanımlamasını gerçekleştirebilir veya OTOGAZ CEP NO ŞUBE şeklinde 3161’e mesaj atarak, tanımlama yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.