İhtiyaç kredisi veren bankalar, anında onaylı kredi

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

En Uygun İhtiyaç Kredisi ile ilgili bütün bankaların faiz oranları, hızlı ve kolay ihtiyaç kredisi başvurusu ayrıntıları aşağıdaki başlıklar altında sizler için incelenmiştir. %1,10 dan başlayan ihtiyaç kredileri avantajlarının yanında 1 dakika içerisinde SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz bankalar hakkındaki bilgilere aşağıdaki yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

[vurgu color=”#dd3333″]Bilgilendirme:[/vurgu] En uygun ihtiyaç kredisi veren bankayı bulabilmeniz için yazımızın tamamını dikkatlice okumanızı tavsiye etmekteyiz. İşte bankaların uyguladıkları faiz oranları, kolaylıkları ve başvuru şartları.

1.Garanti Bankası Kredi Detayları
2.İş Bankası Kredi Detayları
3.Vakıfbank Kredi Detayları
4.Yapı kredi Kredi Detayları
5.Ziraat Bankası Kredi Detayları
6.QNB Finansbank Kredi Detayları
7.Akbank Kredi Detayları
8.Halkbank Kredi Detayları
8.TEB Kredi Detayları

En Uygun ihtiyaç Kredisi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

1.Garanti Bankası ihtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

Garanti Bankası uygun ihtiyaç kredisi ile 1.29 dan başlayan faiz oranlarında kredi çekebilirsiniz. Yaz Kredisi kampanyası ile 48 ay vadeli ve 1,29 dan başlayan kredinizi hemen çekebilirsiniz. Aşağıdaki tabloda ayrıntılı olarak gösterilmiştir. Bahsi geçen bu faiz oranı sadece 48 ay vadeli 100.000 TL için geçerlidir. Kredi faiz oranı kredi tutarına ve vade süresine göre değişiklikler göstermektedir. Tablo Şöyle:

garanti bankası anında onaylı ihtiyaç kredisi, cepten garanti kredi

Garanti İnternet şubesi üzerinden veya Garanti Cep ile anında bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

İnternet şubesi kullanmayanlar , 444 0 333 Garanti Bankası müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgilere ulaşabilirler.
Bilgilendirme: Maaş müşteri olmayanların bu Yaz Kredi kampanyasından alabilecekleri ihtiyaç kredisi limiti sadece 25.000 tl’dir. Eğitim kredisi, emeklilere özel kredi, ilk kredim gibi kampanya bilgileri için yukarıdaki müşteri hizmetlerini arayıp detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Anında Başvuru İçin: Tıklayınız

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  PTT Kredi Başvurusu 2019

2.İş bankası ihtiyaç kredisi Şartları ve Başvurusu:

İş Bankası bireysel ihtiyaç kredisi ile tatilinizi ve ihtiyaçlarınızı ertelemenize gerek kalmayacak. Bilgisayar, Cep telefonu veya tatil… Bütün ihtiyaçlarınız için düşünülmüş ve hazırlanmış bu kredilere göz atmanızı tavsiye etmekteyiz.
İşcep ile anında kredi! Bu kredi kampanyası sadece 25.000 tl ile sınırlıdır. Hemen başvuru için herhangi bir iş bankası şubesine gitmenize kalmıyor! Günün her saatinde başvurunuzu iş cep üzerinden yapabilirsiniz. Krediniz hemen onaylandıktan sonra hesabınıza aktarılır. En fazla çekilebilecek kredi tutarı 25.000 tl ve en fazla 48 ay vadelidir. Aşağıdaki vermiş olduğumuz tablo 30 gün sonra ödemeye başlanacak ve söz konusu ücrete %5 oranındaki BSMV dahil edilmemiş halidir. Sigorta primleri ise 35 yaşından sonrası için düzenlenmiştir. Gerekli bilgiler için iş bankası müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz. 0850 724 0724 İşte anında ihtiyaç kredisi tablosu:

iş bankası anında ihtiyaç kredisi, cepten ve onaylı kredi

Anında Başvuru İçin: NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında birer boşluk bırakarak 4402’ye SMS olarak gönderebilirsiniz.

3.Vakıfbank ihtiyaç kredisi Şartları ve Başvurusu:

Hayatın olağan akışı içerisindeki bütün ihtiyaçlarınız için düzenlenen bu ihtiyaç kredisinde sizleri düşünen VakıfBank taksitli ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılıyor.
VakıfBank Taksitli İhtiyaç Kredisinin Özellikleri: 48 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Kredi taksitlerini aylık, 3 aylık veya belirlenen taksit imkanları ile ödeyebilirsiniz. Bu krediden faydalanan kişiye ayrıca hayat sigortası yapılmaktadır. Son olarak belirli bir teminat karşılığında kullanabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini (0850 222 0724) aramadan önce aşağıdaki tabloda yer alan Vakıfbank bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Vakıf bank ihtiyaç kredisi acil, onaylı ihtiyaç kredisi kampanyası
Anında Başvuru İçin: Tıklayınız

4.Yapı kredi ihtiyaç kredisi Şartları ve Başvurusu:

Yapıkredi müşterisi iseniz hafta içi veya hafta sonu dilediğiniz saatte, üstelik şubeye gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. 100.000 TL 48 ay vadeli kredinin faiz oranı % 1,27’dir. Yazımızın devamında diğer tutarlar ve vadeler için uygulanan faiz oranları tablosu yer almaktadır.Altta bulunan Yapı Kredi uygun ihtiyaç kredisi tanıtım videosunu izleyerek gerekli başvuru bilgilerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için 444 0 444

Yapı Kredi Örnek Ödeme Tablosu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ve Devlet Hibesi 2019

Yapı kredi uygun ihtiyaç kredisi , anında onaylı, Cepten başvuru, uygun faiz oranları
Anında Başvuru İçin: “Kredi Türü (boşluk) TC NO(boşluk) Aylık Gelirinizi” yazıp 4411’e SMS atabilirsiniz. (Örnek: Bireysel 12334378901 10.000)

5.Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

Ziraat bankası ihtiyaç kredisi ile 48 aya kadar vadeli kredinizi hemen çekebilirsiniz. Ayda ve 3 ayda bir ödeme sıklığındaki kredinizi 1,26 faiz oranı ile çekebilirsiniz. [vurgu color=”#dd3333″]%1,19[/vurgu] faiz oranı ile en düşük avantajlı krediyi Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi ve Emeklinin Artısı Tüketici Kredisi kampanyaları ile vermektir. Alınan kredi vadesi süresince hayat sigortası yapılmakta ve teminat alınmaktadır.
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Çeşitleri ve Faiz Oranları:

  • Çalışanın artısı tüketici kredisi(48 ay vade): %1,24
  • Çalışanın artısı tüketici kredisi(48 ay vade): %1,19
  • Emeklinin artısı masrafsız tüketici kredisi(48 ay vade): %1,24
  • Emeklinin artısı tüketici kredisi(48 ay vade): %1,19
  • Masrafsız tüketici kredisi(48 ay vade): %1,34 (Diğer bankaların masrafsız kredileri için Dosya Masrafsız Kredi konumuzu okuyabilirsiniz.)
  • Arsa kredisi(60 ay vade): %1,19
  • Eğitim kredisi(36 ay vade): %1,27

Anında Başvuru İçin: 444 00 00

6.QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

QNB Finansbank müşterileri çok avantajlı! İneternet ve Cep şubelerinden anında kredi başvurunuzu yapın! İmzasız, evraksız ve kefilsiz aylık %1,26’dan başlayan düşük faiz oranları ile hesabınızda olsun. Bu avantajlı krediye haftanın her günü başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterileri online ve Cep şubesinden anında başvurusunu gerçekleştirebilir. Kredi kullanım limiti 1.000 tl ile 30.000 tl arasındadır. Faiz oranları müşterilerin başvuru skoruna göre şekillenmektedir.
finansbank ihtiyaç kredisi, bütün faiz oranları, faiz tabloları, anında cepten kredi çekmek istiyorum

Cepten hemen başvuru için: T.C. kimlik numaranızı 5030’a gönderebilirsiniz.

7.Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

Akbank ihtiyaç kredisi ile ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanıza yardımcı olan kişiye özel kredi imkanlarından yararlanın. % 1,45 ile verdiği ihtiyaç kredisini çekebilmeniz için öncelikli şart 18 yaşından büyük olmak. Buraya dikkat! Aylık taksit tutarınız hane içerisindeki gelirinizin yarısını geçmemelidir. Yani aylık hane geliriniz 5.000 tl ise kredinizin aylık ödemesi en fazla 2.500 tl olmalıdır. İstenilen belgeler: Maaş bordrosu, serbest meslek sahipleri için Vergi levhası, gayrimenkul sahipleri için tapu aslı ve fotokopisi, emekliler için hesap cüzdanı gerekmektedir. Özel sektörde çalışan kişilerden SGK Hizmet Döküm Belgesi istenmektedir. Gerekli diğer bilgiler için 444 25 25 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Akbank evlilik kredisi için güncel faiz oranı ise %1,19’dur.
akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları, acil ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum
Cepten hemen başvuru için: Kredi (Boşluk) TC No yazıp 4425’e gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Evlilik Kredisi Veren 5 Banka Önerisi

8. Halkbank İhtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

Evinizdeki tadilat masrafları, arabanızın bakımı gibi günlük ihtiyaçlarınız için Halkbankta 1,20% faiz oranlarıyla başlayan ihtiyaç kredinizi çekebilirsiniz. Kredi faiz tablosu aşağıdaki gibidir. Gerekli bilgi için ‎0850 222 0 401 müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.
halk bankası hemen ihtiyaç kredisi çek, anında kredi çekmek istiyorum
Ayrıca:%1.10 faiz oranının olduğu Halkbank Mini Kredi ile küçük ihtiyaçlarınızı anında karşılayın. 5.000 tl’ye kadar 10 ay vadeli mini kredi için en yakın Halkbank şubesine gidebilirsiniz. Kredi başvurusu için gerekli belgeler.

Hemen başvuru için: Halkbak şubeleri

9. TEB ihtiyaç Kredisi Şartları ve Başvurusu:

İhtiyaç kredisinde müşterine özel çözümler ile krediniz TEB bankasında. Sizden istenilen belgeler ile en yakın TEB şubesine giderek kredinizi 24 saat içerisinde kullanabilirsiniz. Bankadan aldığınız kredinin faizi vade boyunca değişmez sabit kalır. Cepte TEB ile kredinize hemen başvurun %1,50 oranındaki düşük faizden anında yararlanın. Çekeceğiniz bu kredinin vadesi 48 aydır.

Diğer güncel en uygun konut kredileri, Araç kredileri ve diğer kredi konuları için Anasayfayı ziyaret edebilirsiniz. Haberimiz içerisinde yer alan faiz oranları ve kampanyalar devamlı suretle güncel tutulmaktadır.

İpotekli İhtiyaç Kredisi yazımızı okuyarak üzerinize kayıtlı olan konut, iş yeri, arsa, tarla gibi taşınmazlarınızın üzerine ipotek tahsis ederek anında kredi kullanabilirsiniz. Bu kredi türünün sizlere sağladığı en büyük avantaj ise yüksek miktarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İpotek değerinizin %80’ine kadar bireysel ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Bireysel İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2017 Yılı Listesi

BankalarFaiz Oranları
Garanti Bankası%1.29
İş bankası%1.29
Vakıfbank%1,30
Yapı Kredi Bankası%1,27
Ziraat Bankası%1,19
QNB Finansbank%1,26
Akbank% 1,45
Halkbank%1,20
TEB%1,50

Katılım bankalarının sumuş dolsuğu krediler hakkında detaylı bilgilere erişmek için Faizsiz Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz. Konut finansmanı, taşıt finansmanı, tüketici finansmanı, Hac finansmanı ve daha bir çok alanda uygun kar oranları ve vade sürelerinden faydalanabilirsiniz. Kredi tahsis ücreti almayan bankaları incelediğimiz Dosya Masrafsız Kredi Veren Bankalar yazımızda güncel ihtiyaç kredilerine ulaşabilirsiniz.

3 Comments Posted

  1. Bütün bankaların bir arada ve ayrıntılı olarak anlatılması çok güzel. Gerçekten bir bankacı olarak sizi tebrik ediyorum. Bütün bankaların web sitelerini gezmek zorunda bırakmıyorsunuz bizleri. 🙂 Bankacıyım ama sadece garanti bankasının bilgileri vakıfım. Diğerleri hakkında bir fikrim yoktu. Sonuç olarak çok teşekkür ederiz.

    • Temel amacımız siz değer ziyaretçilerimizin en uygun kredi arayışında bütün seçenekleri sizlere sunarak yardımcı olmaktır. Bizler teşekkür ederiz Ayşe hanım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.