3 Ay Ertelemeli Kredi (şimdi al 2019 da öde)

İhtiyaç kredileri, bireylerin ihtiyaçlarını gidermek için alınan ve uygun faiz oranları ile dikkatleri üzerine çeken kredilerdir. Özellikle taksit ertelemeli kredi olan krediler, bireyler tarafından son yıllara fazla şekilde kullanılıyor. Standart ihtiyaç kredilerinin ödemeleri en geç 1 ay içerisinde devreye girerken, taksit ertelemeli kredi ödemeleri, belirli bir süre sonra başlıyor. Genelde 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi, bu açıdan bakacak olursak en çok rağbet gören krediler arasındadır. 3 ay ödemesiz kredi alarak ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilir. Bu süreçte nakit akışınızı da düzene sokabilirsiniz. Bu yazımızda Ertelemeli Kredi veren bankaları, şartlarını ve başvuru yöntemini inceliyor olacağız.

3 ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, INGBank

Ertelemeli ihtiyaç kredisi denildiği zaman, akıllara ilk olarak 3 ay ertelemeli ING Bank ihtiyaç kredisi gelmektedir. Uzun süredir bu hizmetini müşterilerine sunan ING Bank, ertelemeli ihtiyaç kredileri konusunda oldukça deneyim sahibi bir bankadır. Vade sayısı 3 ile 36 ay arasında değişen ertelemeli kredilerde, hala aktif olarak sürüyor ve müşterilere aktarılıyor. ING 3 ay ertelemeli krediden yararlanmak için, size en yakın olan ING Bank şubelerine gidebilirsiniz.

ING Bank ertelemeli ihtiyaç kredisi oldukça ilgi görmektedir. Kredi puanınıza özel, kredi faiz oranlarına sahip olduğunuz bu kredilerde, yüksek kredi notunuzun avantajlarını fazlasıyla göreceksiniz. %0.5 dosya tahsis ücreti ve hayat sigortası ücreti ödeyeceğiniz bu krediyi almak için sizlere en yakın ING Bank şubelerine gidebilir, bir an önce krediye sahip olabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ve gelirinizi gösteren belge götürmeniz yeterlidir. ING ertelemeli kredi, şu an Bedelli Askerlik için de kullanılabilmektedir.

  • 5.000 ₺ altındaki ihtiyaçlarınız için %2.79 faiz oranları ile
  • 5.000 ₺ üstündeki ihtiyaçlarınız için %2.09 faiz oranları ile ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.  (Bunun için KKB puanınız 1850 ve üzeri olmalıdır.)

Başvuru için ING Bank ihtiyaç kredisi sayfasına bakabilirsiniz.

3 ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi, Akbank

Akbank, uygun faiz oranları ile sizlere destek olmaktadır. Akbank’ı tercih ederek tüm gereksinim duyduğunuz parayı alabilirsiniz.  Akbank 3 ay ertelemeli olan ihtiyaç kredilerinde, 36 aya kadar artan vade oranı aktif oluyor. Sizlerde böylece ödemelerinizi bütçe sarsıntısı yaşamadan ödeyebiliyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Evlilik Kredisi (55.000 TL ANINDA)

Akbank ertelemeli kredilerin başvurusu için, Akbank’ın tüm şubelerine gidebileceğiniz gibi, Akbank Direkt, Akbank Telefon Bankacılığı ve Akbank Mobil uygulaması üzerinden de başvurularınızı oluşturabilirsiniz. Maaşını Akbank üzerinden alan bireyler, kredilerini çok daha rahat şekilde alma hakkına sahiptir. Gelir belgesi, ikametgâh belgesi ve SGK hizmet dökümü gibi belgeleri iletmek zorunda kalmayan Akbank’ın müşterileri, yalnızca kimlik belgeleri ile başvurular açabilir.

Diğer 3 Ay Ertelemeli Kredi Veren Banka : TEB

3 ay sonradan ödeme kolaylığı veren bankalardan bir tanesi de, Teb’dir. TEB kredi erteleme ile kullanacağınız ihtiyaç kredinizin ödemelerine 3 ay sonra başlayabilir, böylece ekonomik planlarınızı da, düzene sokabilirsiniz. TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredileri kampanyası, aynı zamanda esnaf kredilerinde de geçerli olmaktadır. 36 aya kadar artan vade seçenekleri ile beraber, kredinizi 3 ay sonraya erteleyebilir, böylece ödemelerinizi ekonomik açıdan rahat hissettiğiniz dönemlerde yapabilirsiniz. TEB kredi erteleme için CEPTETEB ve TEB internet şubesi ya da en yakın şubeyi tercih edebilirsiniz.

TEB 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisinde, sizlerden herhangi bir dosya masraf ücreti de alınmaz. Masraflarınızı kısan, ihtiyaçlarınıza da tam anlamıyla destek olan Türk Ekonomi Bankası, bu alanda en iyi hizmeti sunan bankalar arasında yer almaktadır. Sizlerde yazılan kanallar üzerinden 3 ay ertelemeli krediyi alabilir ve ödemelerinizi 3 ay sonraya erteleyebilirsiniz.

2 Comments Posted

    • Merhaba Veysel Bey

      Herhangi bir kredi verme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.Hızlı çözüm almak için enPara, Cepteteb, Nuvo gibi internet üzerinden başvuru yapılabilen ve kredi alınabilen bankalar yardımcı olacaktır.

      İyi çalışmalar dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.