Denizbank evlilik kredisi

Denizbank Evlilik Kredisi (55.000 TL ANINDA)

Yeni bir hayata adım atmak isteyen genç çiftler için, yaz ayları geride kaldı ve kış ayında aslında hazırlıkların yapılması önerilir. Bu konuda çiftlerin elini hızlı tutulmasını öneririz. Evliliğe kısa bir süre kalan çiftler, giderlerini göz önünde bulundurur ve bunun ne gibi imkanlar ile beraber olacağına bakarlar. Günümüzde herhangi bir finans desteği almadan evlenmek, pek de mümkün değildir. Bu yazıda sizlere yardımcı olan evlilik kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Çünkü finansman kaynağınız olmazsa, birçok gideriniz olacaktır ve nakit parası olmayan çiftler, bu konuda bir hayli zorlanacaktır.

Denizbank Evlilik Kredileri

Aile fertleri gençlere belli bir yere kadar yardımcı olacaktır. Fakat ev eşyaları ve diğer giderler için ne gibi harcamalar yapılacak ve nakit para var mı? . İşte genel olarak tam da bu noktada, sizlerin sorunlarını Denizbank çözüyor. Sizlerde karı koca çalışarak sabit bir gelire sahip olabilirsiniz. Böyle bir durumda bir anda düğün veya evlilik masraflarınızı karşılamanız mümkün olmayabilir ama bu krediyi alarak aydan aya ödemeler yapabilirsiniz. Şimdi bu kredinin özelliklerini aktaralım.

Denizbank Evlenenlerin Yanında

Kredinizi hemen alıp, diğer zamanlarda azar azar ödeyebiliyorsunuz. Çünkü bu kredide taksitler 3 ay süreyle erteleme imkanı veriliyor ve sizler balayından sonra bu ödemeleri yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca tam olarak 55.000 TL limite kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Bunu da 36 aya kadar bir vade imkanıyla geri ödeyebiliyorsunuz. Faiz oranları genel olarak ise %1,40 dan başlıyor. Ayrıca kredi süresince internet bankacılığı üzerinden aylık 10 havale ve 5 EFT sizlere ücretsiz olarak sunuluyor. Bunun dışında kiralık kasalarda da %50 bir indirim söz konusudur. Nişan, düğün, çeyiz, balayı ve evlilikle ilgili gider noktasında aklınıza ne gibi giderler geliyorsa, denizbank evlilik kredisi ile bunların üstesinden gelmeniz, artık çok pratik bir hal almıştır.

Bireysel krediler kapsamında kullanılan evlilik kredilerin masrafları, genel olarak vadelere göre farklılık gösteriyor.

  • 0-12 ay arası vadelerde 86 TL
  • 13-24 ay arası vadelerde 116 TL
  • 25-36 ay arası vadeler 151 olarak işlem tutar bedelleri alınıyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi (EN ÖZEL)

Ayrıca kredi tahsis ücreti de bireysel kredilerde 50 TL gibi bir rakam mevcuttur.

Kredi Kullanırken Faiz Oranı Değişiyor mu?

Deniz Bank’ın maaş müşterisiyseniz özel indirimi olan kredi imkanlarından yararlanmanız mümkündür. Başvuru işlemini nüfus cüzdanınız , gelir belgeniz ve ikametgah gösteren belgesi ile, sizlere en yakında olan Denizbank şubesine gidebilirsiniz.

Örnek Ödeme Planları Ve Vadeler

36.000 TL’ye kadar olan kullanımlarınız için sunulan kampanya ile beraber eğer banka müşterisiysenz:

  • 12 ay vade de %1,05
  • 24 ay vade de %1,09
  • 36 ay vade de %1,14 ‘lük avantajlı faiz oranlarından faydalanmanız mümkün kılınmıştır.
  • Eğer kullanımınız 5.000 TL gibi daha daha düşük bir tutar civarında olacaksa 12 ay vade de size sunulan avantajlı faiz oranı %0,99 gibi bir orandır ve gerçekten çok düşük bir rakam olarak bizlere sunuluyor.
  • 10.000 TL’yi 12 ay vade ve %1,40 faiz oranı ile kredi almanız mümkündür. Kredi tahsis ücreti 50 TL olarak belirlenmiştir. Sigorta ve verdi giderleri ise genel sabit tutar 105 TL dir. Aylık taksit tutarı ise 927 TL olarak işleme alınır.
  • 10.000 TL’yi 24 ay vade ve %1,74 faiz oranı ile evlilik kredisi alabiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti 50 TL,  Sigorta ve verdi giderleri ise 138 TL civarındadır. Aylık taksit tutarı ise 534 TL olarak işleme alınır.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.