dosya-masrafsiz-konut-kredisi
dosya-masrafsiz-konut-kredisi

Dosya Masrafsız Konut Kredisi Veren Bankalar

Ziyaretçilerimizin isteği üzerine uzun araştırmalar sonucunda dosya masrafsız konut kredisi veren bankalar hangileridir, onları bulduk ve bütün detaylarını derledik. Yazımızı dikkatli bir şekilde okuyarak sizlerde dosya masrafı ödemeden ev kredisi veran bankalar hakkında detaylı bilgilere sahip olursunuz. Bildiğimiz gibi her banka vermiş olduğu konut kredisi için kredi vatandaştan dosya masraflarını temin etmektedir. Lakin bir kısım bankalarda düzenledikleri yeni kampanyalar ile dosya masrafı almadıklarını duyururlar. Tabi dosya masrafı almayan bankaların faiz oranları diğer bankalara oranla çok azda olsa fazla olmaktadır. Genel toplamda ise masrafsız konut kredisi almak daha faydalıdır. Şimdi sizler için araştırdığımız ve özellikle faiz oranları ile vade sürelerini dikakta almanızı istediğimiz bankaları sıralayalım.

VakıfBank Sarı Panjur Masrafsız Konut Kredisi

Banka ilanına göre dosya masrafı ödemiyorsunuz ve üstüne üstlük düşük faiz oranlarından faydalanıyorsunuz. Krediyi sadece Türk Lirası cinsinden çekebiliyorsunuz. Dilerseniz kullanmış oldğunuz kredinizi 120 ay yani 10 yıl vade imkanı ile geri ödeyebiliyorsunuz. Kredi için yeni alacağınız evi teminat olarak tahsis etmeniz yeterlidir. Lakin bankanın sizden ek belgeler isteyebileceğini de unutmayınız. Masrafsız konut kredisi faiz oranı %1,13’tür. Kanun gereğince krediye yapmış olduğunuz erken ödeme neticesinde ödeme bitimine 36 ay veya daha az bir süre kalmışsa erkenden ödediğiniz tutarın %1’ini, 36 ay dan fazla bir süre kalmışsa %2’si kadar erken ödeme tazminatı temin edilir. Krediye internet üzerinden başvuru mevcut değil. Başvuru yapmak için VakıfBank şubelerine gitmelisiniz.

Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi Başvurusu ve Şartları

Ziraat Bankasının vermiş olduğu bu konut kredisi; İnşaat Tamamlama Kredisi, Transfer Konut kredisini de kapsamaktadır. Yani bu kredi türlerinde de dosya masrafı istenmemektedir. Vakıfbank konut kredisi gibi bu kredide de vade süresi 10 yıldır. Kredinin limiti satın almak istediğiniz konutun %80 ekspertiz değeri kadardır. Yani almak istediğiniz konut 100.000 TL ise en fazla 80.000 TL kredi alabilirsiniz Ziraat Bankasından. Yine aldığınız krediye teminat oluşturması için satın alacağınız konuta kredi süresi boyunca ipotek tahsis edilmektedir. Bankanın bazı vatandaşlardan gerekli görülmesi halinde isteyeceği bir takım belgelerde olabilir. Gelir belgesiz vs. Kredi taksitleri bitimine kadar konut sigortası, zorunlu deprem sigortası ve hayat sigortası yapılamktadır. Kredi taksitlerini aylık veya 3 aylık planlara göre ödeyebilirsiniz. 1-36 ay vade için %1,13 faiz oranı sunulurken, 36-120 ay vade için %1,18 vade oranı sunulmaktadır. Kredi başvurusu için Ziraat gidebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi için Garanti Mortgage !

Dosya Masrafsız Konut Kredisi Bilgilendirmeler ve Son Banka

Saygıdeğer ziyaretçilerimiz, dosya masrafsız krediler uygulaması genellikle bireysel ihtiyaç kredilerinde kullandırılmaktadır. Sizler için yaptığımız detaylı incelemizi sizlerde detaylı bir şekilde inceleyin ve dosya masrafı alan konut kredileri ile mukayese ederek bir sonuca varın. Zira! Dosya masrafı olmayan bir kredinin toplam geri ödemesi, dosya masrafı olan bir kredinin toplam geri ödemesinden daha fazladır. Bunun sebebi ise aralarında faiz oranının farklı olmasıdır. Bu karşılaştırmayı yapmak için En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar yazımıza da göz atarak bütün bankaların faiz oranlarını analiz edebilirsiniz. Kullanmak istediğiniz konut kredisinin miktarı çok fazla değil ise bireysel ihtiyaç kredilerinden de dilediğiniz limiti çekebilirsiniz. Son olarak diğer bankamızı da anlatıp yazımıza son vereceğiz.

QNB FinansBank Dosya Masrafsız Konut Kredisi

Evet bahsettiğimiz gibi hem dosya masrafı yok hemde faiz oranı çok düşük bir konut kredisi. Finansbank 1-60 ay vade için %0,81 faiz, 61-120 ay vade için %0,82 faiz oranı uygulamaktadır. Bu kredi hakkındaki detaylı bilgiler için Finansbank şubesine ve müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bu geçici bir kampanya olduğu için hızlı bir şekilde sormanızda fayda var. Masrafsız konut kredisi veren bankalar ile ilgi bizlere sormak istediklerinizi aşağıdaki bölümden yazabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.