en-uygun-konut-kredisi
en-uygun-konut-kredisi

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi

Konut kredisindeki en uygun banka arayışınızı bir nihayete erdirmek için bütün bankaların güncel faiz oranlarını karşılaştırdık ve  % 0,98  ile başlayan düşük faizli (vakıfbank) konut kredilerinin ayrıntılarını derledik. 2018 yılında konut kredilerinin faiz oranları maalesef ekonomik göstergeler nedeniyle bir hayli arttı. Peki, konut faizleri düşer mi 2019 yılı için sorusunun cevabıı nedir? 2019 yılı için Ziraat Bankası ve Vakıfbank duruma el attı ve piyasanın altındaki faiz oranlarından kredi dağıtacağını bildirdi. Aşağıda detaylandıracağımız yazımızda, siz kredi çekecek müşterilerin nasıl bütçelerini aşmadan ev sahibi olabileceklerini anlatacağız. Bu yazımızda bütün bankaların 2019 yılı için güncel konut kredisi faiz oranları yer almaktadır.

Konut Kredisi Faiz OranlarıVade  SayısıFaiz OranıKredi Miktarı
Vakıfbank1200,98%100.000TL
Akbank1201,78%100.000TL
Garanti Bankası1201,85%100.000TL
Denizbank1201,99%100.000TL
QNB Finansbank1201,82%100.000TL
Yapıkredi Bankası1201,95%100.000TL
Ziraat Bankası1200,98%100.000TL
TEB1201,75%100.000TL
Halkbank1200,98%100.000TL
İş Bankası1201,77%100.000TL

Konut Kredisi  Faiz Oranları Güncel

 • Ziraat Bankası %0,98
 • Qnb Finansbank; %1,82
 • Yapı ve Kredi Bankası %1,95
 • Garanti Bankası %1,85
 • Şekerbank %1,98
 • Pozitifbank %1,83
 • Odeabank %1,99
 • Kuveyt Türk %1,85
 • Türkiye Ekonomi Bankası %1,95
 • Halkbank %0,98
 • Denizbank; %1,55
 • ICBC Konut kredisi %1,95
 • HSBC %1,85
 • İş Bankası %1,77
 • INGBank %1,65
 • Şeker Finans %1,85
 • Anadolu Bank %1,58
 • Garanti Mortgage %1,85
 • Vakıfbank %0,98Gelirinize uygun en hesaplı konut kredisi ve en düşük faizli konut kredisi veren bankayı bulmanız için yazımızın tamamını dikkatlice okumanızı tavsiye etmekteyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme | Cepten Anında Sorgulama! | Findeks

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar 2019

Ziraat Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

Ziraat Bankası düşük faizli kredi yanınızdayken ev almakta geç kalmayın. Güncel faiz oranı %0,98 ile başlayan ziraat bankası konut kredisi detayları şu şekildedir. 120 aya kadar vade imkanı ile konutunuzun ekspertiz değerinin en fazla  %80’ine kadar bu krediyi çekebilirsiniz. Bahsi geçen konut üzerine ipotek tesis edilir. Bunun da yeterli olmadığı bazı konut(ev) kredisi başvurularında ek olarak teminat istenebilir. Kredi ödemesi boyunca zorunlu deprem sigortası, konut ve hayat sigortaları yaptırılır. ziraat konut kredisi alımı için gerekli belgeler. İstenen Belgeler şu şekildedir:

Ziraat Bankası konut kredisi başvurusu, düşük faizli konut kredisi
Başvuru içi sizlere en yakın Ziraat bankası şubesine nüfus cüzdanınızla gidebilir veya internet üzerinden başvurunuzu 1 dakika da yapabilirsiniz.
Bu Krediye Online Olarak Hemem Başvuru İçin: Tıklayınız

Yazımızın en alt kısmında bankaların kişiye özel sundukları düşük faizli konut kredisi faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

 Finansbank Konut Kredisi Başvuru Detayları:

QNB Finansbank her türlü konut kredisi için müşterilerini düşünmüş. Standart kredi çekmek istiyorum diyenler için %1,82 faiz oranı ile 100.000 TL’ye kadar kredi tutarına 1-120 ay vade avantajı sunmaktadır. Başvurmak istediğiniz kredi miktarı 100.000 Tl’den fazla ise o krediye %1,82 faiz oranı uygulanır. Bankanın uygulamış olduğu sabit faiz oranı ile ödemelerinizin tutarını öngörebilirsiniz. Farklı faiz oranları ile Evini Degiştiren Ev Kredisi, Artan Taksitli Ev Kredisi, Azalan Taksitli Kredisi ve Peşinatsız %100 Kredi gibi ihtiyacınıza göre ve şartlarınıza göre başvuru yapabileceğiniz konut kredileri yer almaktadır. Başvuru için gerekli belgeler şu şekildedir.
qnb finansbank konut kredisi başvurusu, hemen kredi, düşük faizli kredisi

Bu Krediye Başvurmak İçin: Tıklayınız

3.Garanti Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

Garanti bankasından Mortgage konut kredinizi TL cinsinden çekebilir ve sabit faiz oranınızı koruyarak 120 ay vade ile geri ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca % 1,85 faiz oranı ile kendi ödeme planınızı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Bu krediyi sadece mesken alımlarında gerçek kişiler çekebilirler.
Ayrıca Özel Ödemeli Mortgage ile kredinizi hangi tarihte ve ne kadar ödeyeceğine kendiniz karar veriyorsunuz. Yılın belli dönemlerindeki gelirinizin azlığı ve çokluğuna göre kredi vadesi süresince ara taksitlerle ödemenizi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ev Kredisi Faiz Oranları 2018 Hesaplama ve Başvuru Şartları

Krediye Başvurun Garanti Bankası Sizi Arasın: Tıklayınız

4.Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

Yapı Kredi Kredisi ile 100.000TL 120 ay vadeli %1,95 düşük faiz imkanı ile bu krediye internet üzerinden online başvuru yapabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi kendi belirlediğiniz dönemlerde ve miktarlarda yatırabilirsiniz. Gelir uygunluğuna göre taksitlerinizi fazladan ödeyip kredi borcunuzu daha erken kapatabilirsiniz.
Gelirinizin dalgalanmalarına göre ara taksitler yatırarak ödemesi kalan taksitlerinizin tutarını da azaltabilirsiniz.
Hemen başvuru için size en yakın Yapı Kredi şubesine gidebilir veya hemen alttaki bağlantıya tıklayarak internetten ve mobilden bu krediyi çekmek için başvurunuzu gönderebilirsiniz.
Krediye Başvuru İçin: Tıklayınız

5.VakıfBank Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

VakıfBank Web SarıPanjur Kredisi ile biraz sonra vereceğimiz adres üzerinden yapacağınız başvuru ile % 0,98 faiz oranında konut kredinizi çekebilirsiniz. Online olarak yaptığınız bu kredinin vadesi 03-120 ay arasında ve kredi tahsis ücreti ödemiyorsunuz.
Web SarıPanjur kredisi sadece yeni alınacak konutlar için geçerlidir.
Ayrıca bankanın Sarı Panjur yapısı altında sunduğu bir çok ev kredisi avantajları da bulunmaktadır.
Avantajlı Kampanyalardan Bazıları: Masrafsız SarıPanjur, Artan Taksitli SarıPanjur, Ara Ödemeli SarıPanjur, Periyodik Ödemeli SarıPanjur vs… Bu kampanyalardan kendi gelirinize en uygun olanından yararlanabilmek için aşağıda vereceğimiz adresteki formu doldurup başvurunuzu yollayabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin: Tıklayınız

6.AkBank Konut Kredisi Başvuru Detayları:

Kira öder gibi ev sahibi olmak! Akbank’ın konut kredisi için kullandığı bu slogandan da anlaşılacağı üzre müşterilerine bir çok kolaylık sağlamaktadır. %1,78 faiz oranı ve 120 ay vade imkanı ile kişiye özel ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Kira öder gibi ev sahibi olmak istiyorsanız Akbank kredisi sizlerin isteklerini karşılayacak kolaylıkları sağlamaktadır.
Faizi peşin olarak ödeyenler kalan taksitleri düşük ödeyebilirler.(ödeyeceğiniz faiz kredi toplam tutarınızın %1 ile %5’i arasındadır)
Başvuru ve detaylı bilgi için: 444 25 25

7.Halk Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

HalkBank Hesaplı Evim Kredisi ile çektiğiniz kredinizi 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Gelirinize uygun aylık ödeme seçenekleri ve faiz oranları bulunmaktadır. 36 ay vade ile %0,98 faiz oranından yararlanmak istiyorsanız hemen bir halk bank şubesine gitmeniz yeterli olacaktır. 120 ay vade için %0,98 faiz oranı uygulanmaktadır.
halk bankası konut başvuru, hemen kredisi çekmek istiyorum
Hayat sigortasız ve tahsis ücretsiz kredi başvurusu için %0,98 oranında faiz uygulanmaktadır.
Başvuru ve detaylı bilgi için: 444 0 400

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 (Güncel)

8.İş Bankası Konut Kredisi Başvuru Detayları:

İş Bankası konut kredisi ile hayalinizde ki eve sahip olmanız artık çok kolay. Hayat sigortalı ev kredisi için %1,77 oranında makul bir faiz uygulanmaktadır. Bu krediye internet üzerinden veya iş bankası şubelerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
Başvuru ve detaylı bilgi için: 0850 724 0724 veya İş Bankası Şubeleri

Faizsiz kredi veren bankalar yazımız da ise en uygun kar faizi oranları ile konut, işyeri, taşıt finansmanlarından faydalanabilirsiniz.

2 Comments Posted

 1. Epeydir bu konu hakkında araştırma yapıyordum ve en son sizin sitenizde ki yazıyı okudum. Epey guzel bilgilere yer vermişsiniz. Açık,net, kavram kargaşası yok. Teşekkür ederim

  • Bankaların günlük hareketleri takip edilerek hazırlanan bu yazımızda, Faiz oranları ve güncel banka kampanyalarını bulabilirsiniz. Bir teşekkür ederiz. 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.