Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar, 2017, avukatlıklar için kredi çekme yolları, nasıl kredi çekebilriim.
Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar 2017

Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar 2019 ve Çözüm Yolları!

Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar var mıdır? Bu bankalardan nasıl kredi alınabilir? Bu konularda bilgi sahibi olmak isteyen sayısı bir hayli fazla bunun nedeni ise milyonlarca insanın avukatlık ya da icralık olmasıdır. Aslında bu konuda birkaç farklı yol var. Bunların ilki bankalar ile mi avukatlık olduğunuz yoksa farklı nedenlerden mi avukatlık oldunuz? Eğer bankalar ile durumunuz icralık olmuşsa işiniz gerçekten kolay olmayacaktır.

2017 yılında gelen yasa ile birlikte avukatlık olsanız bile 6 ay gibi kısa bir sürede kara listeden çıkarak yeniden kredi çekebiliyorsunuz. Üstelik de tüm bankalar size kredi verebiliyor. Bunu nasıl yapacağım diye düşünenlere açıklayalım. Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar olsa da önemli olan kredi notunuzun kaç olduğudur. Sizin için kredi çekerken kredi durumunuzu belirleyecek ana faktör kredi notunuz olacaktır. Bankalar müşterileri ile icralık olmak ya da onları avukatlık birimine sevk etmek istemezler. Uzunca bir süre sizden para tahsili etmek için uğraşırlar ve bunun için birçok kez sizinle iletişime geçerler. Ödenmeyen kredi borçları ya da diğer banka borçları faizlenmeye devam eder. Ödeme yapılmadığı için ilerleyen dönemlerde icralık olma durumları söz konusu olacaktır. İcralık olma durumunuz banka kaynaklı ise bir an önce çözüme kavuşturmalısınız.

Bankalar İle Avukatlık veya İcralık Oldum Nasıl Kredi Çekeceğim?

En zor durum belki de bankalar ile icralık olmak ve kredi çekmeye çalışmaktadır. Bir kere icralık olmuşsanız kesinlikle kredi notunuz da negatif yönde olacaktır. Düşen kredi notunu bir anda yukarıya çekmek ve kredi alabilmek ilk etapta oldukça zordur.

Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar araştırması yapmak o dönemlerde açıkçası pek mantıklı değildi. Bu yüzden öncelikle hangi banka ile icralık olduysak o banka ile arayı düzeltmeye bakacağız. Yani o bankaya borcumuzu ödemek zorundayız. Bunu nakit olarak tamamen kapayamıyorsak yapmamız gereken şey banka ile irtibat kurmak ve ardından borcumuzu taksitlendirerek ödemek olacaktır. Bankalar bu tarzda borcu olan müşterilerine ekstra taksitler ile ödeme olanakları vermektedir. Burada en büyük etken sizin o borcu ödemeyi istemeniz olacaktır. Kredi borcunuzu ödemeye devam ediyorsunuz ve 6 ay gibi bir sürede taksitlendirdiğiniz kredi borcunuzu sorunsuz ödediniz diyelim. İşlerin yoluna girmesi adına büyük bir hamle yaptığınızı da söyleyelim. Bankalar sadık müşterileri severler, kredi notunuz ilk 6 aydan sonra kesinlikle yükselmeye başlayacaktır ve sizler artık kredi çekmek için bir adım atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşçilere Kredi Veren Bankalar

İcralık Durumdayım Ne Yapmalıyım?

İcralık olma durumları hoş değil ancak bu durumlarda bile sağlıklı düşünmek ve doğru kararlar vermek zorundasınız. Kredi çekmek şuan için oldukça zor olsa da ileride kredi çekebileceğinizi unutmayın. Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar olsa bile onlar da bazı şartların yerine gelmesini isterler. Yani size hemen kredi verebilecek banka yoktur. İhtyiacınız çok acil durumlarda ise Senetle Para Veren Yerler konumuzu okuyabilirsiniz.

Borçlarınız birden fazla bankada ise kesinlikle tek bir çatı altına toplamalı ve oradan ödeme yapmalısınız. Örnek verecek olursak 3 bankaya ait kredi borcunuz var ise avukatlık olmadan bu durumu halledebilirsiniz ve toplu bir şekilde tek bankaya ödeyebilirsiniz. Emin olun bankalar kredi borcunuzu taksitlendirmek için sizden daha hevesli olacaktır.

Kredi Borcu / Kredi Kartı Borcunuzu Hemen Yapılandırın!

Bankalar sizin peşinizde uzunca süre koşarlar. Telefon ile ararlar evinize posta gelir ve farklı durumlar yaşanır. Hatta yakınlarınızı arayarak bile size ulaşmayı denerler.

Sizler kredi borcunuzu ödeyemeyeceğinizi bankaya bildirmeli ve ardından buna göre bir yol izlemelisiniz. Bankaya bunu belirtin ve var olan borcunuzu tekrardan yapılandırmak istediğinizi söyleyin. Bankalar bu konuda size kesinlikle yardımcı olacaktır. Kredi kartı ya da kredi borcunuz hiç fark etmiyor isterseniz ikisi olsun bankalara borç yapılandırma yaparak daha düşük taksitli borç ödemeye başlayabilirsiniz. 2017 yılında çıkan yeni yasa ile bankalar borç yapılandırma konusunda daha esnek davranmaya başladılar. Borç Kapatma Kredisi Veren Banka yazımızı okuarak bu konu hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor öğrenebilirsiniz.

Yapacağınız başvuru ile düşük miktarlarda daha uzun vadede kredi borçlarınızı ödeme şansınız olacaktır. Kredi Borcu / Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Başvurusu sayesinde icralık olmaktan ya da avukata verilmekten de kurtulursunuz.

1 Comment Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.