Enpara Kredi Kartı Başvurusu (5 DAKİKADA ONAY)

Enpara, QNB Finansbank bünyesince şubesiz bankacılık görevinde çalışmakta olan bir dijital platformdur. Bu sisteme kayıt olan müşteriler, bankacılık alanında olan tüm işlemlerini, online olarak yapabilmektedir. Enpara üzerinden hesaplarını açan müşterileri, kredi kartları ile avantajlı seçeneklere de sahip olabilmektedir. Enpara kredi kartınız ile beraber yüksek harcamalar yapabilirsiniz. ‘Enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?‘ diye soran kişilerin öncelikle bir Enpara hesabı açması gerekmektedir Banka, 2017’nin Mayıs ayında kredi kartı sunacağını resmi olarak duyurmuştu ve kısa süre önce kredi kartı verilmeye başlandı. Bu kredi kartlarına sahip olmak için öncelikli olarak sizlerin bir enpara.com hesabı olması gerekmektedir.

Enpara Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara hesabı açmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız. Sitenin üst kısmında Enpara menüsü sizlerin karşısına gelecektir. Bu alana tıkladığınız zaman sizlerin karşısına bir form gelir. Formda gerekli tüm alanları doldurduğunuz zaman Enpara hesap açma talebi bankaya ulaşır. Sonrasında kısa sürede sizlere bir geri dönüş yapılır ve hesabınız çok pratik bir şekilde aktif edilir. Ardından Enpara kredi kartı başvurusu yapabilir ve kredi kartı alabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartının Özellikleri Nelerdir?

QNB Finansbank tarafından yapılan tüm açıklamalarda Enpara kredi kartının ticari ve bireysel olarak iki farklı türde olacağını aktarmıştı. Ticari kartların limitleri ise bireysel olan kartlara göre daha yüksek olacaktır gibi bir ibare kullanılmıştı. Bu kredi kartının en büyük avantajı herhangi bir aidatının olmamasıdır. Bankanın yaptığı bir açıklamada banka hiçbir şekilde aidat almayacaktır gibi bir söz söylendi. Bunun tam aksine, Enpara kredi kartı müşterilerine yıllık olarak ödeme yapar. Kartı düzenli şekilde kullanmanız durumunda, sizlerin hesabına yıllık 100 TL ödeme yapılır. Şaka ama gerçek bunu Enpara yapıyor !

Söz konusu bu ücret 2 sefer olmak üzere 50 +50 TL olarak sizlere verilecektir. Enpara kredi kartı, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atan banka konumunda yer almaktadır. Öte yandan Enpara kredi kartının faiz oranları ise diğer kredi kartlarına oranla oldukça düşük seviyede kalıyor. Enpara kredi kartına sahip olan bireyler, anlaşmalı tüm noktalarda taksitli olarak alışveriş yapma haklarına sahip olacaklardır. Ayrıca bu kredi kartına sahip olan Enpara müşterileri, Enpara tarafından düzenlenen kampanyalardan da yararlanma hakkına sahip olacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma

Enpara.com Kart Başvurusu

Enpara.com başvuru işlemlerinizi online olarak yapabileceksiniz. İstenilen kişisel ve adres bilgilerini girdikten sonra başvuru işlemleriniz tamamlanmaktadır. Yapılan kart başvurusunda kartın teslim edilme süreci de enpara.com ile yapılacaktır. Müşteri temsilcileri vermiş olduğunuz adrese kadar gelmekte ve sizlere kredi kartınızı teslim etmektedir Kartın teslim edilmesiyle beraber müşteri numaranız ve internet bankacılığı şifrenizin de belirlenme süreci devreye girmektedir. Bu şifreyle kartınızı teslim alır almaz internet şubesine giriş yapabilir ve tüm bankacılık ürünlerine ulaşabilirsiniz.

KART BAŞVURUSU:  Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için, buraya tıklayınız.

Enpara kartınızı ayrıca kredi kartı gibi de kullanabilirsiniz. İçerisinde limit bulunduğu sürece kredi kartı gibi kullanılan kartınız ile harcamalar yapabilirsiniz. Enpara sistemiyle alakalı herhangi bir problem yaşadığınız zaman ise müşteri temsilcisini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Enpara telefon bankacılığı konusunda da müşterilerine oldukça pratik çözümler sunan bir bankadır. Ayrıca söylemek isteriz ki kredi kartı başvuru sonucu ertesi gün öğreniliyor ve kredi kartı da 3 gün içerisinde sizlere geliyor daha ne olsun ! Enpara kredi kartı başvurusu sonuçları genel olarak ertesi gün ulaşacağı için, kartınızı rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.