Enpara.com Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Ülkemizde ciddi bir şekilde müşteri kitlesini elinde bulunduran Enpara.com, kredi kartı çıkarmaya başladı. Yaklaşık olarak 1 sene önce çalışmalarına başlanan enpara.com kredi kartı, nihayet verilmeye başlandı. Yaklaşık 6.000 müşteriye Kredi Kartı verildiği bilgisi de geldi. Yani Enpara.com büyümeye devam ediyor! Bilindiği üzere başvurular resmi olarak başladığı bilgisi. Enpara.com üzerinden duyuruldu. Başvuruların değerlendirme ve kredi kartlarının verilmesi de KKB Puanlarına ve EnPara.com kullanımlarına göre değerlendirmeye alınacaktır. Ayrıca limit işlemleri de buna göre yapılacaktır. Yazımızın devamında Enpara kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme hakkında sizlere detaylı bilgiler vereceğiz. Kart sonucu öğrenme için yazımızı detaylı olarak okumanızı öneririz.

Enpara Kredi Kartı Kampanyası

Enpara tarafından diğer Banka Kredi kartlarına misilleme yaparcasına bir kampanyayı başlattı. Enpara Kredi Kartı kullananlar standart bankalara verilen aidatı sizlerden istemiyor. Bir de üstüne düzenli harcama sözü verirseniz eğer, 2 yılda toplam 100+100 olarak sizlere 200 TL hediye ediyor. Peki Aidat veren Enpara Kredi Kartı kampanyasından yararlanmak için neler yapmak gerekir ve Enpara Kredi kartı detayları nelerdir bunlara cevaplar vereceğiz.

  • Öncelikle ilk şart Enpara.com müşterisi olmaktır.
  • Enpara.com Kredi Kartı teslim alınmasının devamında her sene için en az 6 ekstrede 10 TL ‘den az olmayacak şekilde 10 adet harcama yapmanız gerekmektedir. Bu noktada en az 60 TL ve en yüksek 600 TL limit vardır.
  • 31.12.2018 tarihine kadar Enpara müşterisi olma sözü vermek.
  • Enpara Kredi Kartı Kampanyası için hangi harcamalar işleme alınıyor? 10 TL üzeri yapılan harcamaların detayı ise genel olarak alışveriş, fatura ödeme, Mtv ödemeleri, Cep telefonu TL yükleme işlemleri e Nakit avans işlemleri dahil olmaktadır.

Enpara Kredi Kartı Kampanyası Diğer Detaylar 

  • Enpara Kredi Kartı Kampanyası, kredi kartı teslim edildikten sonra başlar ve 2 yıl boyunca devam eder.
  • Yıllık 100 TL tutarındaki olan aidatı alabilmeniz için kredi kartı teslim alınmasının devamında 1 yıl içerisinde 6 ekstre de en az 10 TL tutarında 10 harcama yapılması gerekmektedir.
  • İkinci yıl sizlerin 100 TL kart aidatı alabilmesi için, kart teslim edildikten 1 yıl sonra ikinci 100 TL için harcamalarınızı yapmanız gerekmektedir.
  • Kart aidatı kampanya şatlarını sağladığınız zaman 6.ekstre kesildikten sonra takip eden ayın 7.gününde Enpara vadesiz hesaba aktarımı yapılır. Ayrıca aynı gün içerisinde SMS ile bilgilendirmesi yapılmaktadır. İşlem haftasonuna denk gelirse, pazartesi günü hesaba geçer.
  • 2 yıl boyunca belirtilen harcamaları yapmanız durumunda 100+100 olmak üzere toplamda 200 TL aidat ödemesi sizlere gönderilmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme

En para Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara kredi kartı başvurusu yapmak için buraya tıklayınız. Bu link üzerinden kredi kartına başvuru yapabilirsiniz. Fakat enpara müşterilerine ayrıcalık tanındığının bilgisini vermek isteriz. Yani sürekli olarak bankacılık işlemleri yapıyorsanız, enpara.com müşterisi olmanız durumunda bayağı bir kazançlı olacaksınız. Sizlere sunduğumuz link üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilir ve enpara kredi kartı başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Sonucu Öğrenme

Enpara kredi kartı başvurusu sonucu öğrenme için aşağıda vermiş olduğumuz linke tıklayıp Kullanıcı kodunuz ve şifreniz ile giriş yapınız. Devamında Alt kısımda bulunan ürünler sekmesinden kredi kartına tıklayınız ve sonuç ekranda yazacaktır. Ayrıca bu adımları, ‘’Enpara Mobil Uygulaması’’ üzerinden de günün her saatinde yapabileceksiniz. Son olarak söylemek isteriz ki, kredi kartı sonuçlarınız sizlerin cep telefonuna kısa mesaj olarak geliyor.

Enpara Kredi Kartı Sorgulama: Enpara Kredi kartı başvuru sonucu öğrenme için buraya tıklayınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.