Aidatsız Kredi Kartları 2017 - Yıllık ücret almayan kredi kartları - Bankalar

Aidatsız Kredi Kartları 2018

Yıllık kart ücreti alınmayan avantajlı kredi kartları ile ilgili geniş çaplı araştırmamızı ziyaretçilerimizin isteği üzerine bu makalemizde yayınlıyoruz. Bildiğiniz gibi bir çok bankanın bir çok kredi kartı aidat ücreti almaktadır. Bana uygun aidatsız kredi kartları var mı? sorusunun bütün ayrıntılı cevaplarını bu yazımızda detaylı olarak göreceksiniz. Tanıttığımız bütün kredi kartları ücretsiz ve banka kriterlerine uygun siciliniz varsa hemen onaylı olarak çıkartılır.

Aidatsız Kredi Kartları 2017 Hemen Onaylı (Masrafsız)

Kişilere özel kredi kartları aşağıda sıralanmıştır. Esnaflar, kamuda çalışanlar, öğrenciler veya bunların dışında kalan kişiler için aidat alınmayan kredi kartları da bulunmaktadır. Yıllık kredi kartı ücreti almayan bankalar hangileri, şimdi onlara göz atalım. Aşağıda açıklanmakta olan bir çok kredi kartına İnternet üzerinden anında başvuru yapabilirsiniz.

1.Yapı Kredi World Eko Kredi Kartı:

Yapı Kredi World Eko aidatsız kredi kartı 2017 avantajlı
World Eko, her kredi kartında olduğu gibi World Eko da sizlere taksit imkanı sunmanın yanında world puan özelliklerinden yararlanma imkanı da sunar. Yıllık kart ödemesi yapmadığınız World Eko kart ile 35 TL ye kadar bütün küçük ödemelerinizi temassız olarak gerçekleştirebilirsiniz. Nakite ihtiyacınızın olduğu bir anda size 2-9 ay arasında nakit avans çekme imkanı sunmaktadır. Geri ödeme döneminde sabit faiz oranı uygulanır. Kartınıza bağlı olarak çıkaracağınız ek kredi kartınızda da bu özelliklerin tümünü kullanma imkanınız bulunmaktadır. Kullandığınız nakit avans için %1,84 faiz oranı kullanılır.

2.Odeabank Bank’O Card:

banko kart odeabank aidat masrafı olmayan kredi kartı Bank’O Card, yıllık masrafsız olarak kullanacağınız bu kredi kartının en güzel özelliği hem yurt içinde hemde yurt dışında kullanabiliyor olmanızdır. Online olarak yaptığınız alışverişlerinizi mobil olarak ödeme kolaylığı sunar. “taksitli avans” ve “nakit avans” özellikleri sayesinde nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Bank’O Card ile yapmış olduğunuz ödemelerinizi erteleyebilirsiniz. Kültürel aktiviteler vazgeçilmeniz ise bu kredi kartı tam size göre, zira özel servis hizmetlerinden Concierge sizler için sinema, tiyatro gibi sanatsal etkinliklerde rezervasyonlar yapabiliyor. Detaylı bilgiler ve başvuru için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
Bank’O Card Gold: Bank’O Card özelliklerinin bütününü barındıran Bank’O Card Gold ile alışveriş yaptıkça puan kazanabilirsiniz kazandığınız puanlar ile anlaşmalı olan markalardan, iş yerlerinden alışveriş yapabilirsiniz.
Bank’O Card Platinum: Yurt dışında dilediğiniz yerde nakit avans kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrenci Kredi Kartı Veren Bankalar

3.Garanti Flexi Bonus Kart:

kredi kartları 2017, masrafsız kredi kartları garanti Garanti Flexi Bonu, yapmış olduğunuz dalgınca harcamalarınıza esnek taksit imkanları sunarak cebinizi düşünen bir kart. Yıl boyunca harcamalarınız oranında fazlaca bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarınızı üye iş yerlerinde harcayabilirsiniz. (Giyim, kozmetik, ev eşyası vs) Dünyanın öbür ucunda bile harcama yapsanız bonus puanlarınız hanenizde birikmeye devam edecektir. 250.000’in üstünde bonus anlaşmalı yerlerden yapacağınız alışverişlerinizde ekstra bonus kazanabilirsiniz. Faydalanmak istediğiniz bütün bonus kredi kartı avantajlarına atacağınız bir kısa mesajla dahil olabilirsiniz. Nakit avans faizi ve Alışveriş Faizi % 1,84’tür. Taksit erteleme özelliğini de hatırlattıktan sonra geçelim diğer aidatsız kredi kartımıza.

4.Finansbank Fix Card:

qnb finansbank aidatsız kredi kartı, masrafsız, yıllık ödemesiz kredi kartları Finansbank Fix Card, bu kartı diğerlerinden ayıran temel özelliği hem banka kartı hemde kredi kartı özelliğini gösteren, yıllık kart ücreti almayan kredi kartı olmasıdır. Bu güzel çift özellik ile alışverişlerinizde kredi kartı, banka işlemlerinizde ise banka kartı olarak kullanabiliyorsunuz. Temasız alışveriş özelliğini 50 TL’ye kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kart sizlerin evraksız, kefilsiz, hızlı ve anında kredi çekmenizi sağlıyor hemde düşük işlem ücretiyle. 6 veya 9 ay taksitle ödeme kolaylığıyla günün her saatinde anında nakit avansınızı çekebilirsiniz. TaksitKolay özelliği sayesinde yaptığınız ve size fazla gelen ödemenizi anında taksitlendirebilirsiniz. Saymakla bitmeyen Fix Card özelliklerinden bir diğeriyse faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilmenizdir. Bağ-Kur prim ödemesi ve SGK ödemelerinizi de bu kart ile yapabilmektesiniz. Telefonunuzda TL bittiyse dert etmeyin Fix Card ile bir mesajda telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Ve sayamadığımız bir çok özellik için QNB Finansbank müşteri hizmetlerini arayıp hemen Fix Card başvurunuzu yapabilirsiniz.

5.Akbank Free Kredi Kartı:

akbank free yıllık aidatsız kredi kartı, aidatsız kredi kartı veren bankalar Akbank Free kartla yıllık kart ücreti ödemeden her alışverişinizde çılgınca chip para kazanmak ve akbank kredi kartlarının kullandığı bütün avantajlardan faydalanmak ister misiniz? Faturalarınızı takip etmeyi bırakın, Akbank Free sizin için takip eder ve her ay düzenli olarak faturalarınızı öder. Genel ödemeleriniz için anlık veya/düzenli EFT/Havale yapma özelliğini ücretsiz kullanabilirsiniz. Diğer kartlarda olduğu gibi bunda da yaptığınız ödemelerinizi erteleyebilir veya taksitlendirebilirsiniz. Nakit avansın yanı sıra SMS para özelliği ile ihtiyacınızı anında karşılarsınız. Aylık harcamanız 2.000 TL’ye ulaşınca sizi SMS ile bilgilendirmektedir. Akbank’a ait aidatsız kredi kartları başvurusunu Akbank İnternet sitesinden online olarak yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Dinen Caiz!)

6.HSBC Concept Kredi Kartı:

HSCB Concept kredi kartı, aidatsız kredi kartları avantajlı 2017 HSBC Concept ile Türkiye de 100.000’den fazla üye alışveriş yerlerinden dilediğiniz gibi alışveriş yaparak ödemelerinizi tek seferde veya taksitlendirerek yapabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında Visa/MasterCard olan iş yerlerin de geçerli bir kredi kartıdır. Kredi kartları içerisinde bulunan ve yurt dışında nakit avans çekilebilen bir karttır. Advantage TatilPuan ve Advantage NakitPuan özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

7.ING Pegasus Plus Kredi Kartı:

ING Pegasus Kredi Kartı, Aidatsız Ödemesiz Kredi Kartları Pegasus Plus Kart, seyahat etmeyi sevenler için düşünülmüş kredi kartları içinde tektir. Her yaptığınız alışveriş için hesabınıza %1 Uçuş Puanı eklemektedir. Pegasus Havayollarıyla gerçekleştirdiğiniz kısa veya uzun mesafeli uçuşlarınızda %2 Uçuş Puanı puanı kazanırsınız. 1 uçuş puanının karşılığı 1 Tl dir. Bu karta hemen şimdi başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girerek PGS yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik Numaranızı 2205’e mesaj atabilirsiniz. Kart anlaşmalı iş yerlerinde harcama yaparak bonus biriktirebilir ve harcamalarınıza taksit yapabilirsiniz. Kartınız size ulaştığı anda E-Ticaret sitelerinde alışveriş yapmaya açıktır. Bu özelliği kapatmak için müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır.

8.İş Bankası Maximum Kredi Kartı:

iş bankası yıllık aidatsız kredi kartı, bedava kredi kartı, 2017 avantajları, kampanyaları Maximum üyesi işe yerlerinden yapacağınız her harcama için bolca MaxiPuan kazancaksınız ve kazandığınız puanlarınızla anında aynı iş yerlerinde bedava alışveriş yapabilirsiniz. Harcamalarınızı bu kredi kartında da taksitlere böldürebilirsiniz. Maximum kredi kartınızı aynı zamanda Bankamatik Kartı olarak da kullanıp vadesiz hesaplarınızda bireysel işlemlerinizi çabucak gerçekleştirebilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınız için kullandığınız nakit avansınızı 12 aya varan taksit imkanı ile kullanabilirsiniz. İş bankasının aidatsız kredi kartına sahip olmak için AİDATSIZ boşluk TC kimlik numarası yazıp 4402’e SMS olarak atabilirsiniz. Bu kredi kartı sadece temek maximum kart özelliklerini barındırmaktadır. Diğer avantajlı özelliklerden yararlanmanız için aidat ödemesi olan maximum kartlara başvuru yapabilirsiniz.

9.Şeker Kart:

Şeker Kart Yıllık Ücretsiz Kredi Kartı, Aidatsız kredi kartı yeni ve hemen başvuruYıllık aidatsız kredi kartları 2017 bölümünde son olarak büyük kolaylıklar sağlayan Şeker Kartı tanıyalım. Öncelikle bu kart ile milyonlarca iş yerinde harcama yapabilirsiniz. MasterCard/Visa logolarının bulunan dünyanın her yerinde taksitli alışverişinizi yapabilirsiniz. Peşin olarak yaptığınız bir kullanımı Şeker Kartınız kendi bünyesinde taksitlendiriyor. Ödeme talimatlarınızı kartınızla otomatik ve ücretsiz olarak yapabiliyorsunuz. Havale/EFT gibi bütün bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla bu kartınız ile yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme

10.Yapı Kredi Play Card:

Aidatsız kredi kartları sırasında şimdi Yapı Krediden bütün gençleri düşünen bir kredi kartı var. Kartın avantajları tamamen genç kitleye hitap etmesi için tasarlanmıştır. Gençlerin World üye iş yerlerinden yapmış oldukları alışverişleri 12 ay taksitlendirme seçeneği bulunuyor. Ve bu %1,49 faiz oranı ile gerçekleştiriliyor. Play Card yaklaşık olarak 200.000 iş yerinde özel indirimler ve taksit seçenekleri sunabilmektedir. Bütün harcamalarınızı taksitlendirme özelliği sayesinde taksitlere böldürerek ödemenizi yapabilirsiniz. Yapmış olduğunuz peşin veya taksitli alışverişlerinizi “Harcama Ertele” özelliği ile 3 aya kadar erteleyebilirsiniz.

Diğer kart sorunlarınız ve bilmeniz gereken konular için kredi kartları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz. Aidatsız Kredi Kartları 2017 listesinde bütün bankaların yıllık ücret almadan verdikleri kartları inceledik. Yıllık kart ücreti alınmayan kredi kartları hakkındaki soru veya görüşlerinizi bize hemen alt bölümdeki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.