esnaf kredisi 2017 düşük faizli esnaf kredisi bankaların esnaf kredileri

Esnaf Kredisi | 2018 Banka Kampanyaları

Esnaf kredisi hakkında bilinmesi gereken bütün detayları ve bütün bankaların verdiği kredi avantajlarını bu yazımızda bulabilirsiniz. Aşağıda açıklamalarını yaptığımız kredilere bir dakika içerisinde hemen başvuru yapabilirsiniz.

Bilgilendirme: Bütün bankaların esnaflarımıza verdiği düşük faizli krediler hakkındaki her detay bu yazımızda yer almaktadır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

Bir hatırlatma: Henüz bir işletmeye sahip olamayan girişimci ruhlu vatandaşlarımıza verilen devlet destekli esnaf hibeleri hakkındaki detaylı bilgiler için KOSGEB Hibe Başvurusu yazımızı okuyabilirsiniz. Hibeden faydalanmanız için Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini tamamlamanız, açmak istediğiniz işyerinize ait projenizin olması gibi kriterler bulunmaktadır. Eğer henüz bir işlenmeniz yoksa henüz bir esnaf değilseniz o halde 50 BİN TL Hibe Başvurusu isimli yazımızı okuyarak ve başvuru yaparak kendi işyerinizi açabilirsiniz. Şimdi asıl konumuz olan esnaf kredilerini tek tek inceleyelim.

1.DenizBank Esnaf Kredisi Şartları ve Başvurusu 2018

Denizbanka giden esnfalarımızı hoş geldin faizi bekliyor. İlk defa DenizBank’tan esnaf kredisi kullanmak isteyenler için %1.39 faiz oranı ile 80 BİN TL’ye kadar kredinizi alabilirsiniz. Kredinizi 48 ay(4 yıl) vadeye varan sürelerde kullanabilirsiniz. Hoş geldin esnaf kredisi kampanyasından faydalanmak için bir çok başvuru yolu bulunmaktadır. Denizbank şubelerinden, bankamatiklerden, denizbank internet bankacılığından ve hatta DenizBank facebook şubesinden bile başvurunuzu yapabilirsiniz. Cepten esnaf kredisi başvurusu için HOSGELDIN yazıp bşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazıp 3280 SMS gönderebilirsiniz. Bu hoşgeldin faizinden faydalanmanız için Midi KOBİ İşlem tarifesine kayıtlı olmalısınız. Krediniz onaylandığı takdirde 2,5 ay içersidinde en yakın Denizbank şubesine giderek krediniz için gerekli belgeler hakkında bilgi alabilirsiniz. Belirlenen süre içerisinde şubeye gitmediğinizde krediniz iptal olur. Denizbank müşterilerinin başvuru yapması için ESNAF boşluk bırakıp TC Kimlik Numarası yazıp 3280’e mesaj atarak kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. 5 dakika içerisinde kredi cevabı telefonunuza gelecektir.

2.ING BANK Esnaf Kredisi Şartları ve Başvurusu 2018

Esnaflarımıza en uygun krediler veren bankalardan birisi de ING Bank. Kredi başvuru limitiniz minimum 1.000 TL, en falza 50 BİN TL olarak belirlenmiştir. ING BANK esnaf kredisinin faiz oranı %1.34’tür. 3 ay ertelemeli olarak 36 ay vade ile geri ödemenizi yapabilirsiniz. Kredinizi döviz olarak talep edemiyorsunuz. Türk Lirası olarak alabilirsiniz. Krediniz için %0,5+105 TL tutarında kredi tahsis ücreti alınmaktadır. ING BANK esnaf kresidi başvurusu için KOBİ yazıp bir boşluk bırakakarak T.C. Kimlik Numaranızı 2205’e SMS olarak gönderebilirsiniz. SMS ile başvuru kredinizin ön onay aşamasıdır. Ön onay aşaması olumlu olan esnafımız en yakın şubeye giderek banka ile gerekli görüşmeyi yapmalıdır. Ayrıca şunuda söylemekte yarar var. SMS ile yapmış olduğunuz kredi başvurunuzda en fazla 15 BİN TL kredi alabilme hakkına sahipsiniz. Bu miktarın üstündeki kredi tutarları için ING Bank şubesine gitmelisiniz. ING Bank esnaf paketine dahil ürünler şu şekildedir: Destek Hesap, Taksitli Ticari Kredi, İşyeri Kredisi, Ticari Taşıt Kredisi, ING Bonus Business Card, Vadeli Mevduat Hesabı, İşyeri Sigortası ve Ferdi Kaza Sigortası.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi Alternatifleri

3.VakıfBank Esnaf Kredisi Şartları ve Başvurusu 2018

Vakıfbanktan efnaflarımıza halden anlayan kredi! Bahsi geçen bu kredinin iki farklı se.eneği mevcut.
Mini kredi ve Standart Kredi ile ihtiyacınıza göre krediniz hesabınızda. Mini kredi çekim üst limiti 20.000 TL’ye kadar olup 36 ay vade ile alınabilmektedir. Standart kredi ise 50.000 TL’ye kadar olup yine 36 ay vade ile alınabilmektedir. Her iki kredi için geçerli olan toplam 5 farklı ödeme seçeneğinden birisini seçebilirsiniz. Aylık eşit taksitlerle ödeme, 3 ay dan sonra ödemeye başlama, 3 ayda bir taksit ödeme, bir ay içerisinde 4 taksit ertleemeli ve değişken taksit seçenekleri. Kredi başvurusu için Tıklayınız.
VakıfBank KOBİ kredi kampanyası: Kobilere özel avantajlı kredi ile 100.000 TL limitli krediyi 36 ay(3yıl) vade ile alabilirsiniz. 3 ay ödemesiz veya klasik her ay eşit ödemeli seçenekler ile krediye başvuru yapabilirsiniz. KOBİ kredisi kullanan vatandaşlarımız BusinessCard ile yapacakları 5 BİN TL lik alışverişlerinde 100 TL ekstre indiriminden faydalanabiliyorlar.

4.TEB Esnaf Kredisi Şartları ve Başvurusu 2018

TEB bankası ile işletmeniza ait bütün nakti ihtiyaçlarınız için düşünülen geniş kapsamlı bir kredi tanıtacağız.
Spot Krediler: Spot kredi ile kullanacağınız kredinin vadesini günlük olarak bile ayarlayabiliyorsunuz. Günlük, haftalık veya aylık olarak vade belirleyebiliyorsunuz. Diğer güzel bir özelliği ise krediyi almaya başladığınız ilk gün belirlenen faiz oranının vade sonuna kadar aynı kalmasıdır.
Taksitli Ticari Kredi: İşyerinize ait bütün gereksinimleri karşımaka amacı ile TL veya döviz olarak kullanabilirsiniz. 48 ay vade imkanı.
Akabinde; İşyeri Yenileme Kredisi, Taşıt Kredisi, İşyeri Destek Kredisi, İhracat Kredileri, Döviz Kredileri gibi bir çok kredi kampanyasıda bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve başvuru için TEB şubelerine gidebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.