İnternetten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar 2018

Sevgili ziyaretçilerimiz bütün bankaları açıklamadan önce, önerimiz bütün bankalara göz gezdirmenizdir. Yazımızın devamında SMS ile başvurulan bankalar da yer almaktadır. İnternet kullanımın yaygınlaştığı bu dönemde tabiki banka işleriniz de çok kısa sürmektedir. Bu yazımızda bütün bankaları tek tek araştırarak online başvuru yapma adreslerini paylaştık. İnternetten kredi başvurusu konumuzu ikiye ayırdır. Öncelikle internetten bireysel ihtiyaç kredisi veren bankaları listeyeleceğiz, ardından konut kredisi veren bankalardan bahsedeceğiz. Zira bazı bankaların faiz oranı ile birlikte vade süresi de az olabilmekte.

Bazı bankalar internet başvurusu için 20 BİN TL verirken diğer bir banka 50 BİN TL verebilmektedir. Online olarak başvuru yapılan İnternet kredilerinin diğer bir özelliği ise belgesiz, kefilsiz, evraksız ve masrafsız olmasıdır. Ayrıca her bankaya başvuru yapmamanız sizin faydanıza olacaktır. Zira ne kadar çok bankaya kredi başvurusu yaparsanız kredi notunuz okadar düşer. Kredi Notu Nasıl Yükseltilir yazımızı okuyarak düşük notunuzu yükseltebilirsiniz. Dediğimiz gibi öncelikle bankaları güzel analiz edip o şekilde başvuru yapın.

İnternetten İhtiyaç Kredisi Başvurusu Yapılan Bankalar 2018

Akbank: Kişisel ihtiyaçlarınız için; ev, düğün, eşya veya tatil gibi ihtiyaçlarınızda krediniz akbank’ta. 48 ay taksitle % 1,45 faiz oranı ile kredinizi çekebilirsiniz. Anbank internetten kredi başvuru limiti 25.000 TL’dir. Krediniz ilk onayı geçince bankanın istediği bir kaç küçük evraktan sonra hesabınızda olur. Kredi ön başvurusu için Tıklayınız.

Yapı Kredi: Bu bankanın müşterisiyseniz krediniz hemen hesabınıza aktarılmaktadır. Yapı kredinin mobil uygulaması ile hemen başvuru yapabilirsiniz. Banka müşterisi değilseniz internetten yaptığınız başvurunuz ön onaydan geçmeli. Yapı Kredi bankası online kredi başvuru limiti 100.000 TL’dir. % 1,27 faiz oranı ile size özel vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz. Yapıkredi başvurusu için tıklayınız.

QNB Finansbank: Banka şubelerinde sıra beklemeden oturduğunuz yerden başvuru yapabileceğiniz finansbank kredisi %1,26 ile %1,69 faizleri arasında verilmektedir. Yıllık Toplam Maliyet oranlarına göre faizler değişiklik göstermektedir. Kredi çekme alt limiti 1.000 TL, üst limiti ise 30.000 TL’dir. Banka müşterilerine ise bu limit 50.000 TL’dir. Kredi başvurusu için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları 2019

İş Bankası: İş bankası anında kredi fırsatından faydalanmanız için müşteri hizmetlerini aramanız daha faydalı olacaktır. Yukarıda bahsi geçen diğer bankalar ile aynı vade seçenekleri sunan iş bankası %1.29 faiz oranı ile kredi vermektedir. Kredi limiti 25.000 TL ve hayat sigortası yapılmaktadır. Bu kredinin diğer bir özelliği ise bankamatiklerden de başvuruda bulunabiliyorsunuz.

CEPTETEB: 1.000 TL ile 30.000 TL arasında kredi vermektedir. 3-24 ay vade için %1.39 faiz konurken, 24-48 ay vade için %1.49 faiz oranı konmuştur. Kredi başvurunuz 1 dakika içerisinde cevaplandırılır. İnternetten kredi başvurusu yapılan bankalar içerisinde en hızlı geri dönüş sağlayan bankadır. 1 dakikalık başvuru için tıklayınız.

Ziraat Bankası: Ziraat ile aldığınız kredinizi dilediğiniz esnek ödeme seçenekleri sayesinde bütçenizi sarsmadan ödeyebilirsiniz. Kredi için teminat alınmaktadır. İş bankasında olduğu gibi bu bankada da kredi ödemesi süresi boyunca hayat sigortanız yapılmaktadır. %1,27 faiz oranı başvurunuzu buraya tıklayınız yapabilirsiniz.

Ücretsiz SMS ile Başvurulan Bankalar

Garanti Bankası: Sizlere sunabileceğimiz en son banka ise %1,29 faiz oranından başlayan Garanti’dir. Dijital Kredi kampanyası kamsamında banka müşteri olanlara veya olmayanlara 75.000 TL’ye kadar kredi vermektedir. 1.000 TL – 15.0000 TL arası kredi için %1,59 faiz,
15.001 TL – 25.000 TL arası kredi için %1,44 faiz,
25.001 TL – 75.000 TL arası için %1,29 faiz oranı sunulmaktadır. Başvuru için garanti bankası müşteri hizmetlerini(444 0 333) aramanız yeterlidir.

OdeaBanktan Nakit Hazır: Kampanya başlığından anlaşılacağı gibi hazır bir kredi. 48 ay vade ile alabileceğiniz OdeaBank kredisine cep telefonunuzdan da başvuru yapabilirsiniz. İnternetten yaptınız başvurunuz onaylandıktan sonra bankaya sadece nüfus cüzdanınızla gitmeniz yeterlidir. %1,39 faiz oranı ile her ek 10 BİN TL için 53 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz. Başvuru için NAKIT yazpı boşluk bırakın, TC Kimlik Numaranızı yazarak 8444’e ücretsiz kısa mesaj atabilirsiniz.

İnternetten kredi başvurusu imkanı sunan bankaları sizlere tanıttık ve avantajlarından bahsettik. Size bir başka önerimiz ise müşterisi olduğunuz bankalar iletişime geçerek daha cazip faiz oranları ile alabileceğiniz kredilerden faydalanın. Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi asla birden fazla bankaya peşpeşe kredi başvurusunda bulunmayınız. Çünkü bu sizin kredi sicilinizin olumsuz etkilenmesine sebep olacaktır. O yüzden başvuru yapacaınız bankayı iyi seçin ve ona göre başvurunuzu gerçekleştirin. Bu arada kredi notunu bilmeyen ziyaretçilerimiz Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme konumuzu okuyarak kredi notlarını öğrenebilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Altın Hesabı Nedir ?

Diğer belirtmekte fayda gördüğümüz husus ise gittiğiniz bankaların sizlere kredi notunuzun düşük olmasında dolayı kredi notu veremeyeceklerini duymanızla alakalıdır. Şayet böyle bir durum söz konusu olursa kredini ipotek göstererek çekebilirsiniz. Bu konudaki ayrıntılar için İpotekli İhtiyaç Kredisi yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz. İnternetten kredi başvurusu ile alakalı sorularınızı veya görüşlerinizi aşağıdan bizlere yazabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.