Evlilik Kredisi Veren 5 Banka Önerisi

Yeni bir aile kurma heyecanı içerisinde olan çiftlere, ekonomik olarak finansal destek veren ve diğer kredi çeşitlerine oranla daha avantajlı olan kredilere, evlilik kredisi denilmektedir. Sıfırdan yeni bir hayat kurmak isteyen çiftlerin, düğün, nişan, ev eşyası gibi ödemeleri yaparken zorlanması, kişilerin hayalini hayalini kurduğu ortamı oluşturmasını engellemekte ve çiftleri bir hayli zorlamaktadır. Bireyler birikmiş bir parası olmadığından veya çevresinde finansal anlamda destek verecek olan birilerini bulmadığı durumlarda, öncelikli olarak bankaların kredi araştırması içerisine girmektedirler. Ayrıca bankaların sağlamakta olduğu evlilik kredileri, yalnızca belirli dönemlerde aktif olmaktadır. Evlilik kredilerini hangi bankalar veriyor gibi sorunuz varsa, aşağıdaki avantajlı bankaları değerlendirebilirsiniz.

Halkbank Evlilik Kredisi

Halk Bankası 2017 yılında devlet destekli finansman desteği vermeye ve çeyiz katkısı olarak evlenmek isteyenlere yardımcı olmaktadır. Halkbank bu kapsamda 2017 yılında evlilik kredilerini aktif etmiştir ve finansman desteği sunmaktadır. Halkbank çeyiz desteğini 5.000 TL olarak belirlenir ve üstünün alınması mümkün değildir. Fakat normal ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Evlilik Kredisi

Garanti Bankası avantajlı faiz oranları ve ödeme kolaylığıyla evlilik kredisi veren en uygun bankalar arasında yer almaktadır Garanti Bankası’nın evlilik kredisine uygulamakta olduğu faizler, genel kampanyalar haricinde:

  • 6 ve 12 aylık vade durumlarında %1,59
  • 18 ve 24 aylık vade durumlarında %1,64
  • 36 aylık vade durumlarında ise %1,41 faiz uygulanır

10 bin TL için geçerli olan faiz oranlarıdır.

QNB FinansBank Evlilik Kredisi

Finansbank’ta normal ihtiyaç kredisi başvurusunda olduğu gibi avantajlı faiz oranlarıyla beraber, evlilik kredisi vermektedir. Krediyi sizlerde oldukça avantajlı bir şekilde alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, QNB Finansbank şubelerine giderek, başvuru yapmaktır. QNB Finansbank daime yeni evlenen çiftlerin yanındadır ve sizlerde buradan evlilik kredisi alabilirsiniz.

Denizbank Evlilik Kredisi

Eğer evlenmek için gerekli finansman desteklerini bulamıyor ve arayış içerisine girdiyseniz, Denizbank sizler için çok doğru bir adrestir. Bu banka üzerinden evlilik kredisini alabilmek için diğer bireysel ihtiyaç kredilerinde olduğu gibi, farklı kanallar üzerinden başvuru yapmanız gerekmekted. Uygun faiz oranları ve geri ödeme için planlanan ve uygulanan işlemler, banka tarafından detaylı olarak denetlenir. Denizbank evlili kredisini almak için düzgün bir kredi notunuz, aylık geliriniz varsa kolaylıkla belirlediğiniz finansman desteklerini alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Evlilik Kredisi (55.000 TL ANINDA)

Maksimum vade sayısı yasaya bağlı olarak 48 aya kadar vadeyle kredilerinizi çekebilirsiniz. Buna ek olarak 3 ay minimum vade olarak ayarlanmıştır. Ayrıca bankanın bu kredi için en üst limiti 55.000 TL olarak belirlenmiştir. Tüm ihtiyaçlarınız için başvurunuzun pozitif olarak değerlendirilmesinin devamında 55.000 TL’ye kadar nakit bir parayı alabilir ve sizler düğün masraflarınızı kolaylıkla giderebilirsiniz.

Teb Evlilik Kredisi

TEB bankası  yeni evlenen çiftere özel kredi kampanyalarını da aktif ederek, avantajlı ödeme kolaylıkları ile beraber, finansman desteği sunuyor. TEB’in sunmakta olduğu kredi, düğünde yapılacak olan tüm masraflarınızın kolaylıla ödenmesini sağlıyor ve sizlerde herhangi bir sıkıntıya düşmeden, düğün, nişan, söz, kına gibi düğün giderlerinizi bu banka vasıtası ile ödeyebilir ve evlenmenize kolaylık sağlayabilirsiniz. Günümüzde kredi notu düşük olan, banka geçmişi pek fazla iyi olmayan ve aynı zamanda geciktirme yapan bireylere, TEB bankası avatajlı bir şekilde kredi imkanı sunuyor. Kredi notunuz eğer düşükse ve evlilik kredisi almak istiyorsanız, bu bankayı değerlendirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.