QNB Finansbank Evlilik Kredisi (DÜĞÜN KREDİSİ)

Yaşam koşulları nedeniyle günümüzde düğün yapmak, herhangi bir finansman desteği yoksa gerçekten zor olmaktadır. Damatlık, gelinlik, düğün salonu, nikâh, davetiye ve diğer giderleri düşünecek olursak, ortaya kabarık bir maliyet çıkmaktadır. Ailelerin maddi durumları iyiyse, bu durum kolaylıkla halledilmektedir fakat bilindiği üzere düğünden sonraki harcamalar da önem arz etmektedir. Daha yeni bir yaşantı kurabilmek için ev, mobilyalar vb gibi harcamalar yapılmaktadır.

QNB Finansbank evlilik kredisi de tam da bu noktada sizlere pratik çözümler sunmaktadır. Bankanın evlilik için hazırladığı bu krediye ve avantajlı oranlarına yazımızda yer verdik.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Çift olarak çalışsanız bile, gereken miktarlar, size yüksek oranda gelmiş olabilir. İhtiyaçlarınızın bir kısmını karşılayacak durumda olsanız bile, finansman desteklerine ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda QNB Finansbank’ın düğün ve nikah masrafları için vermekte olduğu evlilik kredisinden yararlanabilirsiniz. QNB Finansbank evlilik kredisi veren bankalar arasında en avantajlı kurumdur.

Üstelik alınan bu krediler sayesinde geri ödemelerinizi aylık olarak yaparsanız ve doğal olarak evlilik masraflarından kurtulmuş olursunuz. Bunun için QNB Finansbank evlilik kredisi başvuru yöntemlerinden bir tanesini seçerek, kredinize başvuru yapabilir ve gerekli finansman desteklerini alabilirsiniz. Kredinizi hemen alıp, ödemelerinizi de balayı tarihinden sonra yapabilirsiniz. Banka bu konuda sizlere pratik çözümler sunmakla beraber, alanında en gelişmiş olan kredi sistemlerini sunmaktadır.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

QNB Finansbank kredisi almak için ödemelerinizi düzenli yapabileceğiniz bir gelirinizin olması ve aynı zamanda kredi notunuzun da iyi olması gerekmektedir. Reşit olmanız ve bankanızın yaptığı incelemeler sonucundan finans desteği için onay ibaresini almanız, bu krediye sahip olmanıza yetecektir. QNB Finansbank evlilik kredisi başvurularında inceleme yapılırken genel olarak ,kredi notuna bakılmaktadır. Bu nedenle başvuru öncesi kredi notu sorgulaması yapmanızı ve devamında kredi notunuzu göz önünde bulundurarak bu krediye başvuru yapmanızı önermekteyiz. Bankanın dikkate alacağı diğer bir hudurum ise, aktif olan borçlarınızın durumudur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Evlilik Kredisi (55.000 TL ANINDA)

Kredi kart ürünlerinde asgari tutarları öderken rahat davranıyor ve geçmiş ya da mevcut kredi ödemelerinizin taksitlerini zamanında ödüyorsanız, evlilik kredisi almak için ilk şartı tamamlamış olursunuz. Gerekli şartlar haricinde bankanın aramakta olduğu bazı ekstra evraklar da vardır. Temel olarak kimlik belgeniz veya eş değer olarak görülen pasapor, ikametgâh belgeniz ya da adınıza düzenlenmiş bir fatura(elektrik,su) istenmektedir. QNB Finansbank evlilik kredisi için bunlar bazen yeterli olmayabilir ve geri ödeme garantisi oluşması için, farklı işlemler de aktif edilebilir.

QNB Finansbank Evlilik Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

QNB Finansbank evlilik kredisi ürününe başvuru yapmak için, sizlere en yakında olan şubeye gitmenizi öneririz. Lakin düğün telaşından şubeye gitmek için herhangi bir zaman aralığı yakalayamıyor ya da işyerinizden hiçbir şekilde izin alamıyorsanız, o halde sizin için internet şube veya cep şubeleri iyi bir olanak olabilir. Fakat bu yöntemler üzerinden başvuru işlemlerini aktif edebilmeniz  için QNB Finansbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Buna ek olarak eğer banka ile şimdiye kadar bir ilişkiniz olmadıysa internet bankacılığını tercih ederek de evlilik kredisini alabilirsiniz. Aslında telefon bankacılığı ile de, gerekli bilgilere öğrenmeniz mümkündür. Krediye dair tüm detayları, Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden görebilirsiniz. Evlenmek isteyen genç çiftlere, bu konuda oldukça avantajlar verilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.