SSK Olmayana Kredi Veren 5 Banka

Ülkemizde işçi çalıştırma şartlarına bakıldığı zaman, sigortasız işçi çalıştırmak yasak olarak geçmektedir. Bu nedenle bir iş yerinde çalışmakta olan kişiye işveren kişi mutlaka SGK kaydı yapmak zorundadır. Sigortalı olma zorunluluğu bulunmayan herhangi bir işte çalışan kişiler ise belgesini ibraz etmekte zorluk çekmektedir. Örneğin ev hanımları ve öğrenciler, yaşamlarının büyük bir bölümünü sigortasız olarak devam ettirdikleri için gelirlerini gösteren bu belgeyi ibraz etmekte güçlük çekmektedirler. Bu grupta yer alan bireyler gerektiği zaman gerekli teminatları ve finansal destekleri bulmak için, sigortasız kredi veren bankalara başvuru yapmaktadır. Bu yazımızda sigorta olmadan kredi veren bankaları ve bu bankaların hangi şartlar altında kredi verdiklerini aktardık.

Akbank Sigortasız Kredi

İhtiyaç kredileri ile ilgili müşterilerine tam destek sunan Akbank, imzasız, gelir belgesiz finansman destekleri vermektedir. Üstelik Akbank sigortasız krediler için, şubeye gitmenize gerek yoktur. ATM cihazından, SMS bankacılığından ya da internet bankacılığı üzerinden kredilere başvuru yapabilir ve ihtiyacınız olan paraları alabilirsiniz. İnternet şubesi müşterisi olmayan kişiler ise Akbank sigortasız kredi başvurusunu bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapabilmektedir. Fakat krediyi almak için, mutlaka iyi bir kredi notunuzun olması gerekmektedir.

Denizbank Sigortasız Kredi

Sadece kullanmakta olduğunu cep telefonu bilgilerini ve T.C kimlik numaranızı kullanarak, hızlı bir şekilde Denizbank sigortasız kredileri almanız oldukça mümkündür. Ayrıca Web’te kredi özelliği ile berabere 48 aya varan vade alternatifleri ile 555 bin TL limitli kredilere başvuru yapabilirsiniz. Bankanın sigortası olmayan kişilere alternatif bir faiz oranı uygulamasını aktif etmektedir. Sizlerde bu krediler ile gerekli duyulan finansman desteklerini alabileceksiniz.

EnPara Sigortasız Kredi

EnPara üzerinden en çok tercih edilen kredi türü, sigortasız krediler olmaktadır. Şubesiz bankacılık hizmeti de veren Enpara, gelir belgesiz kişilere herhangi bir şart olmadan finansman kullandırmaktadır. Böylelikle müşteri sayısını günden güne arttırarak hizmet ağını her geçen gün genişletmektedir. EnPara sigortasız kredi başvurusu yapmak isteyen bireyler en az 1.000 TL, en fazla 30.000 TL ve maksimum 48 ay olarak kredilerini çekebilmektedir. Enpara’nın en avantajlı özelliği ise ihtiyaç kredilerinde alınan ekstra ücretlerin olmamasıdır. Sigortasız kredi çekebilmeniz için başvuru kanalları üzerinden başvuru yapmanız ve başvurunuzun olumlu olarak sonuçlanması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Sicili Bozuk Olana Kredi Veren Bankalar (Güncel 2018 Listesi)

Garanti Bankası Sigortasız Kredi

Sigortasız bireylere kredi veren bankalar arasında olan Garanti Bankası, maksimum 48 ay vadede ve değişkenlik gösteren faiz oranları ile beraber finansman desteği sunmaktadır. 10.000 TL için güncel Garanti Bankası sigortasız kredi faiz oranları %1.55’den başlamaktadır. Bankanın düzenlemiş olduğu kampanyalar kapsamında ayrıcalıklı olarak 3 ay erteleme gibi şansınız da olmaktadır. SGK belgesini temin edemeyecek olan kişiler, sadece Akbank şubeleri üzerinden kredilerine başvuru yapabilmektedir. Kurum, faiz oranlarını ve vadeleri tamamen değiştirme hakkına sahip olduğu gibi aynı zamanda gerekli gördüğü takdirde gelir yazısı ve teminatlar da isteyebilmektedir. Sonrasında ise ödeme geçmişinizi kontrol ederek finansman kullanmanıza izin verilmektedir. Garanti Bakası SGK kaydı olmayanlara pratik çözümler sunmaktadır.

ING Bank Sigortasız Kredi

ING Bank düzenlemekte olduğu Mini Kredi Kampanyası ile beraber 5.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için sizlere finansman desteği verilmektedir. ING Mini Kredi fırsatını yakalamak isteyen bireyler, kredilerini maksimum olarak 48 aylık bir süreç içerisinde çekebilmektedir. Kredi tahsis ücreti olarak da ana paranın binde beşlik kısmı olarak alınmaktadır. Başvurunuzu bankanın resmi web sitesi üzerinden yapabilir ve devamında çekilen kredi limitinizin anında hesabınıza aktarılmasına olanak verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.