en kolay kredi veren bankalar 2017, anında kredi başvurusu, İnternetten en kolay kredi, online olarak kredi veren bankalar

En Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri 2019 (GÜNCEL)

En kolay kredi veren bankalar, günümüzde gelişen teknoloji ve mobil kullanılabilirlik oranının artması ile birlikte bankalara yapılan kredi başvuruları daha kolay bir hale gelmiş ve artık anında kredi almak tabiri caizse basitleşmiştir. Online kredi başvurularının gelişimi ile bankaların bir çoğu artık gelir belgesiz kredi, şubesiz ve kefilsiz olarak ihtiyaç kredisi vermektedirler. Bankalar arasındaki bu çekişme, bir çok vatandaşın kredi kullanımını da kolaylaştırmıştır. Bu yazımızda en hızlı ve kolay krediyi veren bankaları ve başvuru formlarını yayınlayacağız. Yazımızı dikkatlice okumanız sizin en uygun krediyi bulmanızı sağlayacaktır.

Sizler için en kolay kredi seçenekleri ile anında alabileceğiniz kredi miktarlarını aşağıda sunduk.

N Kolay Kredi (Aktif Bank)Evrak talep edilmiyorKefil istenmiyorAnında kredi 30.000 TL
Enpara.comEvrak talep edilmiyorKefil istenmiyorAnında kredi 15.000TL
CEPTETEBEvrak talep edilmiyorKefil istenmiyorAnında kredi 30.000 TL
ING Bank E-KrediDeğerlendirme sonucu istenebiliyorKefil istenmiyorAnında kredi 50.000 TL
Akbank DirektEvrak talep edilmiyorKefil istenmiyorAnında kredi 15.000TL

En Kolay Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Adresleri (Herkese)

Bildiğiniz gibi online olarak kredi başvurunda bulunmak artık çok kolay. Öyleki 1 dakika içerisinde başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Tabi bankaları sıralamadan önce şu ayrıntıyı da vermekte fayda var. Bankaların online kredi yani kolay kredi limitleri mevcuttur. Yazımızın devamında da göreceğiniz üzere online başvurularda en yüksek miktarı ING bank 50 BİN TL olarak vermektedir. Şimdi en kolay kredi veren bankalar hangileri bunları açıklayalım ve kredilerin özelliklerinden bahsedelim.

ING Bank Anında Kredi:

ING bank e-kredi ile 50 BİN TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Üstelik banka müşterisi olmanıza gerek yok. Kredi başvurusunu haftanın her günü, her saatinde kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. En fazla 48 ay vade seçeneği ve %1,39 faiz oranı mevcuttur. Kredi tahsis ücreti olarak 250 TL alınmaktadır. Bahsi geçen maksimum tutarda yani 50 BİN TL kredi başvurunuz 48 ay vade ile onaylandığı takdirde. Aylık 1.522 TL taksitlerle toplamda 73 BİN TL geri ödemenizi yapıyorsunuz. Banka gerekli gördüğü takdirde sizden bazı belgeleri temin etmenizi isteyebilir.
# ING Online Kredi Başvuru(Tıklayınız)

Aktif Bank Hemen ve Kolay Kredi:

Aktif Bank ihtiyaç kredisinin diğer bankalar en büyük farkı ise kredi notu düşük olanlara da bu krediden faydalanma imkanı sunmaktadır. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bu krediyi kullanmanız için banka müşterisi olma şartı aranmamaktadır. Diğer bankaların düşük puan ile kredi vermediği vatandaşlarımız için Aktif Bank’ı önermekteyiz. Bu bilgilerden sonra başvuru linki ve detaylı bilgiler için Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Banka (Anında Başvuru) yazımızı okuyunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası (Emekliliere Özel) İhtiyaç Kredisi

CEPTETEB En Kolay Kredi:

CEPTETEB müşterisi değil misiniz? Bu konu pekte önemli değil zira müşterisi olmasanız bile 30 BİN TL kredi için başvurunuzu internet üzerinden yapabilirsiniz. Cepteteb online kredi için faiz oranları vade türüne göre yükselmektedir. 3-24 ay vade süreleri arasındaki ihtiyaç kredisi başvurunuz için %1,39 faiz oranı, 24-48 ay vade süreleresi arasındaki dönem için ise %1,49 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. 48 ay vade ile 30 BİN TL krediniz için toplam geri ödeme tutarınız 44 BİN TL civarında, aylık taksitiniz 936 TL’dir.
# CEPTETEB Online Kredi Başvuru(Tıklayınız)

ENPARA Kolay Kredi:

Banka müşterisi olmayanlara anında kredi avantajı sunan bankalardan bir diğeri de ENPARA’dır. 1.000 ile 30.000 TL arasında kredi çekebilirsiniz. Kredinin vadesi de diğer ihtiyaç kredileri veren bankalar gibi 48 aydır. Kredi tahsis ücreti alınmamaktadır. ENPARA kredi başvuruları finansbank kredi politikaları uyarınca incelenmektedir.

ENPARA ihtiyaç kredisi faiz oranlarının vadelere göre dağılımı şu şekildedir;
0-12 ay vade için %1,49
12-24 ay vade için %1,48
24-36 ay vade için %1,43
36-48 ay vade için %1,39 faiz oranları uygulanmaktadır.
# ENPARA Online Kredi Başvuru(Tıklayınız)

Bu yazımızda sadece kendi müşterilerine değilde bütün vatandaşlara online kredi veren bankaları ve başvuru sayfalarını açıkladık. Bütün bankalara SMS ile başvuru nasıl yapılır ile ilgili bütün bilgiler için Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2017 konumuzu okuyabilirsiniz. Krediler hakkında aklınıza takılan herhangi bir sorun için aşağıdaki yorum bölümünü kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.