Kefilsiz Kredi Veren Bankalar (GELİR BELGESİZ KREDİ)

Bankalara doğru her geçen gün artış gösteren bir talep söz konusudur ve kefilsiz kredi çekmek isteyen bireylerin artışı, günden güne devam etmektedir. Günümüzde de herkesin bir borcu olduğu düşünüldüğünde, kimse başka birine kefil olmuyor. Batık kredilerin olmasını önlemek isteyen bankalar da, bazı zorunlu uygulamaları aktif etmektedir. Kefilsiz olarak kredi kullanımı ya da ipoteksiz kredilerde en katı kurallar, genel olarak devlet bankalarında olmaktadır. Artık her banka kefil olmadan kredi veriyor. Yani kefil dönemi çok eskide kaldı. Ama bunların yerine sizlerin kredi notu diye bir kavram çıktı. Kefilsiz kredilerde aylık net gelirinize ek olarak, kaliteli bir siciliniz ve kredi notunuz olmak zorundadır. Bu kriterleri sağlamıyorsanız eğer, kefilsiz kredi alamazsınız.

Devlet bankaları kefilsiz kredi imkanlarını, herkse sunmazlar. Örneğin, Ziraat Bankası’ndan maaş hesabınız varsa ve maaşınızı bankadan çekiyorsanız, bu gibi durumlarda banka size kefilsiz olarak kredi verecektir. Kefilsiz kredi çekmeyi düşünüyorsanız ilk etapta maaşınızı çektiğiniz bankayla görüşmenizde bu açıdan oldukça fayda vardır. Çünkü maaşınızı aldığınız banka üzerinde sizlere bir tanımlı kredi olup, hemen kredi çekmeniz mümkün bir durum olabilir. Hatta bankanızın telefon bankacılığı hizmetini alıyorsanız ya da internet şubesinden işlemler gerçekleştiriyorsanız, bir kaç dakika içinde krediniz hesaba yatar ve kullanmaya başlarsınız.

Bir çok banka kefilsiz olarak belli limitler dahilinde kredi kullandırır. Örneğin bir banka 15 bin TL’ye kadar kefilsiz kredi verirken, diğer bir banka 5 bin TL civarında kredi kullandırabilir. Kredi notunuz düşük olduğunu düşünelim. Aynı durumda birisi 2 bin TL verirken, mevcut kredi sorgulama ekranlarından ulaşılan kredi notunuza göre başka bir banka 20 bin TL bile kefilsiz kredi verebilir. Buda tamamen bankanın yıllık planlamaları ve kendi oluşturduğu stratejilere bağlıdır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Akbank’ın kefilsiz kredilerinden yararlanmak için Sms ile 4425 numaralı hatta, KREDI yazarak TC kimlik numaranızla birlikte gönderim yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra, başvurunuz işleme alınacaktır ve sizlere kısa süre içerisinde cevap verilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2018 (Güncel)

İş Bankası kefilsiz kredi başvurusu yapmak için, yine SMS ile 4402 numaralı telefon numarasına NAKIT yazarak TC kimlik numaranızla beraber başvuruları oluşturabilirsiniz ve en kısa sürede banka tarafından sizlere kredinin durumu hakkında bilgi verilir. HSBC’den kefilsiz olarak kredi almak için aynı şekilde ya en yakın şubeye gidip başvuru yapmak gerekmektedir ya da internet şubesinden kredi başvuru formu doldurabilirsiniz. Diğer yandan Yapı Kredi Bankası ise, 4411 numaralı telefona BIREYSEL kimlik numarası ile başvuruları almakta olup, en kısa sürede bilgilerinize bakarak size mesajlar yoluyla ya da arama yoluyla bildirir.

Kredi başvurularında artık çok ileri bir teknoloji kullanılmaktadır. Bilindiği gibi artık robotlaşmaya doğru gidiliyor ve bankalar bu durumu çok iyi kullanıyor. Doğal olarak artık banka şubelerine gitmek yerine, internet üzerinden veya SMS ile kredi başvuruları oluşturulabiliyor. Yani sizlerin geçmişe ait bir borcunuz olmasın, düzenli geliriniz olsun ve kredi notunuz orta seviyelerde olsun. Bu şartları olumlu olarak karşılamanız durumunda, banka sizlere her durumda kredi verecektir. Tabi bu şartlara ek olarak, mevcut olan bir kredinin olmaması gerekmektedir. Sonuç olarak alınan maaş bellidir ve yalnızca o maaşın yarısı kadar ödeme yapılabilmektedir. Bu gibi durumlarda ek geliriniz varsa bunu bankaya iletmeniz durumunda da, kefilsiz olarak kredi alabilirsiniz. Yani kira geliri olabilir veya aldığınız belgelenebilir diğer gelirler. Bu gibi gelirler de banka tarafından kabul edilmektedir.

Gelir belgesiz şartsız anında kredi veren 5 banka 

Bankalar, müşterileri için kefil ve gelir belgesi olmadan anında kredi imkanı sunmaktadır. Uygun ödeme koşulları ve aynı zaman avantajlı faiz oranları ile sunulan anında krediler, müşterilerin nakit sorunlarını kısa süre içerisinde çözmekte ve bankacılık hizmetlerinden etkin bir yöntem ile yararlanmalarını sağlamaktadır. Her banka kendi başvuru hususlarını sorunsuz olarak karşılayan müşterilerine kredi imkanı sunar. Kefilsiz gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veren bankalar, genel olarak gelir durumuna ve aynı zamanda bireyin önemli ölçüde kredi notlarına bakarlar.

Kredi notu yüksek olan kişilerin anında kredi alma ümkanı oldukça yüksekken, kredi notu düşük olan kişilerin kredi alma ihtimali hiç yoktur diyebiliriz. Fakat ipotekli veya teminatlı kredileri, kullanabilir yani bu konuda bir parantez açmak isteriz. Kredi fırsatlarından kredi notları düşük olan ya da diğer yandan kara listede olan bireyler için ,bankaların bazı durumlarda esneklik göstermesi de, kredi almaya olanak verir. Özellikle maaşınızın yatmış olduğu banka üzerinden kredi almanız, çok mantıklı bir tercihtir. Kredi başvurularında herhangi bir taşınmaz gayrımenkulunuz varsa eğer, bunu bankaya belgelediğinizde zaman, kredi alma ihtimaliniz kuvvetlenir. Çiftçilik yapıyorsanız eğer çiftçilik belgesi, esnafsanız vergi levhası ileile beraber kredilerinizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kırmızı Kalem Çekilenler İçin Kredi Veren Bankalar

İş Bankası Gelir Belgesiz Anında Kredi

İş Bankası gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Uygun faiz oranları ve avantajlı ödme koşulları sunan İş Bankası’na, İş Bankası resmi internet sitesi üzerinden başvurular oluşturabilir ya da size en yakın İş Bankası şubesne gidebilirsiniz. 20 bin TL’ye kadar hızlı kredi imkanı verilmektedir. Ayrıca İş Bankası cep şubesi üzerinden 5 dakikada krediniz hazır.

Akbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Ülkemizin köklü bankaları arasında yer alan Akbank, internet üzerinden hızlı kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Akbank ile kredi almak için başvurular sms yöntemiyle, ATM cihazlarıyla, internet üzerinde ve Akbank şubeleri üzerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden Akbank resmi internet sitesi üzerinden form bilgilerinizi doldurduktan sonra, başvuru işleme alınır. SMS yoluyla başvurularda ise genel olarak KREDİ yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak 4425’e mesaj göndermeniz gerekiyor. Akbank sizlere 15 bin TL’ye kadar anında kredi vermektedir.

İng Bank Gelir Belgesiz Anında Kredi

İNG Bank, gelir belgesiz ve kefilsiz olarak hızlı bir şekilde kredi vermektedr. 1,99 faiz oranıyla kredi veren İNG Bank üzerinde çeşitli avantajları değerlendirebilirsiniz. İNG Bank’a başvurunuzu telefon bankacılığı, internet şubeleri ya da en yakın şubeden iletebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu karşılanması durumunda, hızlı bir şekilde kredi verilir.

Denizbank Gelir Belgesiz Anında Kredi

Denizbank çok yüksek miktarlarda hızlı kredi veren bankalar arasındadır. 36 aya varan vadelerle kredi veren Denizbank’ta başvuru işlemleri farklı yollar ile yapılır. SMS yoluyla başvuru açmak isteyen bireyler ve diğer müşteriler,  KREDİM yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını yazarak 3280’e mesaj göndermesi gerekmektedir.  Denizbank resmi internet sitesi üzerinden form bilgilerini doldurarak, telefon bankacılığını kullanarak ya da sizlere en yakında bulunan Denizbank şubesi’ne giderebilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu sonuçlandığında kredinizi bankadan alabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Enpara.com Gelir Belgesiz Anında Kredi

Enpara.com QNB Finansbank öncü kuruluşları arasında yer alan şubesiz bankadır. Bu banka üzerinden herhangi bir belge vermeden hızlı bir şekilde kredielr alınmaktadır. Enpara.com üzerinden kayıtı bulunan yani hesabı olan bireyler, kredi başvurusu alanını ayda 3 defa kullanabilir. Krediler genel olarak 10 bin TL’yer kadar verilir fakat 5 dakikada hesapta olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  3 Ay Ertelemeli Kredi (şimdi al 2019 da öde)

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.