TEB EVLİLİK KREDİSİ

TEB Evlilik Kredisi (36 AY VADE 1,65 FAİZ ORANI)

TEB geçmiş dönemleri kapsayan birçok avantajlı kampanyayı aktif etmiş kaliteli bir bankacılık hizmeti ile beraber, sürekli olarak kaliteli uygulamaları içerisinde barındıran ve yeniliğe açık bir banka olmaktadır. Bankanın kredi ya da kredi kartı gibi hizmet kampanyaları ve çok avantajlı ödeme seçenekleri, diğer bankalara göre bu bankayı ayıran temel unsurlar arasında olmaktadır. Banka özellikle kredi kampanyalarına örnek olarak, ihtiyaca özel kredileri verebilirsiniz.

Uzun bir süredir evlilik hayalleri içerisinde olan fakat bunu finansman desteği bulamadığı için erteleyen geçlere, TEB yardımcı olmaktadır. Sizlerde evlenmek istiyor fakat, bu hayalinizi bazı parasal sorunlardan dolayı bu olayınızı gerçekleştiremiyorsanız eğer, hemen TEB evlilik kredilerine başvuru yapabilirsiniz.

Teb Evlilik Kredisi için Gerekli Belgeler

  • Nüfus cüzdanı veya ehliyet fotokopisi
  • *Gelir belgesi (ücretli çalışanlar için maaş bordrosu, serbest çalışanlar için son 3 yıllık bilanço, vergi levhası ve ticaret sicil gazetesi)

Teb bankası bazı durumlarda sizlerden kefil isteyebilir.

Bu kredi genel olarak ihtiyaç kredisi adı altında incelemeye alınmaktadır. Bu bağlamda kullanmış olduğunuz kredinin genel faizi, piyasadaki faiz değişmelerinden herhangi bir şekilde etkilenmez ve kredi vadesi boyunca sabit kalmaktadır. Teb bankasının bu ürününü 36 aya varan vadeyle sunmaktadır ve sizlere en uygun ödeme planlarını tercih ederek, evlilik kredilerini alabilirsiniz.

Teb bankasının sunmakta olduğu bu krediyi 36 ay vade ile aldığınız zaman, aylık faiz oranı %1,65 olarak işleme alınacaktır. Kredi tahsis ücreti, kredinin %0.5’i olarak tahsil edilir. İhtiyacınız olan tutar için aylık geliriniz yetersiz kalırsa eğer konut, arsa, tarla, gibi malları, teminat gösterme gibi durumlar ortaya çıkabilir. Bu durumda 36 ay vadelendirme ile beraber kredi için 508 TL eksper ücreti, 159 TL de ipotek tesis ücreti, 265 TL de ekstra sigorta masrafı ödemesi yapmak zorunda kalırsınız.

Teb evlilik kredisine başvuruda bulunmak için sizlere en yakında şubeye bizzat gidebilir, bireysel müşteri temsilcisinden detaylı olarak tüm bilgilere ulaşım sağlayabilir ve 444 0 666 Teb telefon şubesini 7 gün 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Eğer acil olarak paraya ihtiyacınız varsa da, teb aracılığı ile kısa sürede alabilirsiniz. Örneğin; 36 ay vade ile 7.500 TL’lik bir kredi için aylık %1.55 faiz oranı aktif edilir ve 287 TL de aylık taksit ödemesi olur. Kredi tahsis ücreti de 39 TL civarında olacaktır, sigorta masrafları da 254 TL tutarında işleme alınacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Evlilik Kredisi (55.000 TL ANINDA)

TEB Evlilik Kredisi Nasıl Alınır?

Evlilik hayali kurarken, bu hayali finansal sıkıntılarının önüne geçemeyenlere Türk Ekonomi Bankası finansman olarak destek vermektedir. Sizler de ekonomik sebeplerden dolayı düğün olayınızı erteliyor veya destek bulamadığınız için yapamıyorsanız, Teb’in sunmakta olduğu evlilik kredisini alabilirsiniz.

Türk Ekonomi Bankası tarafından sağlanan düğün kampanyalarından tam anlamıyla yararlanmak ve mutlu bir şekilde evliliğe ilk adımı atmak istiyorsanız, uzun süreli olarak banka müşterisi olmak zorunda değilsiniz. Mevcut müşteriler gibi yeni müşteri profilinde olan bireyler de eş zamanlı olarak TEB evlilik kredisi başvurusu yapabilir ve harcamaları için gerekli tutarları alabilirler.

TEB Evlilik Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar

TEB evlilik kredisini alabilmek için genel olarak aranan ilk şart 18 yaşını doldurmuş olmaktadır. Bunun için gerekli olan belge de nüfus cüzdanı veya yerine kullanılan ehliyet, pasaport gibi belgelerdir. Bankanın krediyi verebilmesi için temel olarak bakılacak olan diğer bir değerlendirme ise, sahip olunan kredi notudur. Ayrıca aylık gelire de bakılmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.