vakıfbank kart borcu yapılandırma 2018

Vakıfbank Kredi Kartı Yapılandırma

Vakıfbank kredi kartları, günümüzde en çok kullanılan kartlardır ve World kart olarak geçmektedir. Sizlerde eğer Vakıfbank kredi kartı kullanıyor ve kredi kartınız çok yükseldiği zaman, avantajlı destekleri alabilirsiniz. Kontrolsüz şekilde yapılan kredi kartı harcamalarında, istemeden de olsa insan kendini tutamaz ve karşısına pek çok sorunlar çıkar Bu durumunda ki müşterilerinin mağduriyet yaşamaması için, başta Vakıfbank olmak üzere birçok banka avantajlı kredi kartı yapılandırma hizmetlerini aktif etmiştir.

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma işlemler, şubelerden yapılaca borç transfer kredileri ile yapılmaktadır. Kredi kartı borç transferi kredisi ile beraber, müşteriler de kredi kartlarını yapılandırmış olurlar. Ayırca bu kredi ile sadece vakıfbank’ta kredi kartlarınızın borçlarını değil de tüm bankaların kredi kartlarının borçlarını kapatabilirsiniz. Bankalar tarafından verilen borç transferi kredisi ile beraberi tüketicilerimiz tüm banka kredi kartlarının borçlarını yapılandırmış olur ve avantajlı şekilde öderler. Devlet bankası olan Vakıfbank’ta müşterilerin başka herhangi bir banka şubesine gitmeden kartı borcu yapılandırması için müşterilerine borç transfer kredisi imkanını sunmaktadır.

Vakıfbank Müşterilerinin Yanında

Vakıfbank Kredi kartı borç transfer kredileri ile beraber, 20.000 tl’ye kadar olan borçlarınız için 18 aya kadar taksitlendirme yapılmaktadır. İsteyen müşteriler anında ödemeler yapabilirken, isteyen müşterilere  ise 3 ay sonra ödemeye başlama fırsatı sunulmaktadır. Faiz oranları yıllık olarak değişmekte olmaktadır ve detaylı tüm bilgilere, Vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Vakıfbank kredi kartı borcu yapılandırma hizmetini almak için, Vakıfbank’ın resmi internet sayfası üzerinden başvurular yapıldığı gibi aynı zamanda, en yakın Vakıfbank şubesine giderek de başvurularınızı açabilirsiniz. Ayırca detaylı bilgi için Vakıfbank Müşteri Hattını yani 0850 222 0 724 nolu telefon numarasından arama yaparak devamında kredi kartı bölümüne geçebilir ve müşteri temsilcilerinden gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kredi kartı borcu yapılandırma işlemlerinde ise ödemelerinizi tam anlamıyla düzenli olarak yapmanız, en az asgari ödeme tutarı kadar, ödemelerini yapmanız gerekmektedir. Eğer sizler kredi kartı borcunuzu ertelerseniz kredi notunuz da buna bağlı olarak değişme gösterecektir ve düşecektir. kredi notunuzun düşmesi durumunda ise, bankalar sizlere kredi kartı ve kredi gibi imkanları sunmayabilir. İşte tam da bu yüzden ödemelerinizi tam zamanında yapmanız gerekmektedir. Borçlarınızı ödemeyeceğinizi anladığınız zaman bankaya giderek, bu avantajlı teklifden sizlerde yararlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Dinen Caiz!)

Kredi kartı borç birikmemesi için yapmanız gereken tek şey, ihtiyacınız olduğu zaman kredi kartı kullanmanızdır. Yani nakit param gitmesin diye sürekli kredi kartı kullanılması önerilmez. Örneğin evinizde son model tv varken 1 yıl eskidiği zaman, yeni modelini almak istiyorsunuz fakat nakit paranız yok ve kredi kartından taksitle aldınız, ödemeye başladınız. Bu durum doğal olarak sizleri büyük problemlere iter. Yani mecbur kalınmadığı sürece, kredi kartından harcama yapmamaya özen gösteriniz. Kredi kartları genel olarak kurtarıcı özellikleri ile bilinirler.

Banka Borcu Yapılandırmazsa Ne Olur?

Vakıfbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma konusunda çeşitli görüşmeler yaptınız ve çeşitli sebeplerden dolayı yapılandırma imkanı verilmedi.  Bu konuda yapılacak tek işlem, borç transferi yapmaktır. Borç transferi, son dönemlerde banka müşterilerinin ilgisini büyük oranda çeken bir işlem olarak geçmektedir. Öncelikle en yakın şubeye veya müşteri temsilcilerine ulaşım yapıpi bilgi almanızı öneririz. Eğer uygunsa bu konuda yapılacak tek işlem ise, alternatif bir banka ile görüşme yapmaktır ve var olan borcu tamamen başka bankaya aktarım yapmaktır. Alternatif banka sizler için bu konuda en uygun teklifleri vermektedirler. Faiz ve taksit oranlarına baktıktan sonra, sizlere uygunsa bu banka üzerinden çalışabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.