Ziraat Bankası Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi (20 BİN TL 48 AY)

Ziraat bankası uzun yıllardan beri müşterilerinin ihtiyaçlarına pratik çözümler üreten bir bankadır. Ve bu zamanda, emekli bireylerini çok iyi şekilde tanımıştır. Maaşlarını diğer bankalar üzerinden almakta olan emekli bireyler, emekli maaşlarını Ziraat bankası üzerinden almak isterlerse, bir çok avantajdan ve aynı zamanda kampanyadan yararlanabilirler. Mesela maaşınızı Ziraat’e taşıdığınız zaman, sizlerden herhangi bir hesap işletim ücreti alınmaz.

Emekli denilince akla direk düzenli maaş sistemi gelmektedir. Bankalar da bunun farkında olmasından dolayı, sürekli emeklilere özel kampanyaları aktif ederler. Çünkü gerek bağ-kur, gerek emekli sandığı gibi sendikalar üzerinden alınmakta olan, sürekli krediler bulunmaktadır. Yani borçlarını ödeme ihtimalleri müşteri kimliklerine göre daha yüksek orandadır.

Ziraat Bankası Emekliler İle Beraber

Ziraat bankası emekli kredisi kampanyası ile birlikte ; Emekli maaşınızı buradan almaya başladığınız zaman çok avantajlı kredi teklifleri sunulmaktadır. Örneğin maaş müşterisi olduğunuz için başvurulan krediye göre değişen faiz oranı mevcuttur fakat emekli bireylere sunulan faiz oranları diğerlerine göre son derece düşktür. Yani bu bağlamda sizlere özel kredi paketleri oluşturulacaktır. Bu krediyi kullanmak için nüfus cüzdanınız ile beraber, sizleri en yakında Ziraat Bankası şubelerine bekliyoruz. Ayrıca Ziraat bankası emekli kredilerinin aylık ödemelerini, maaş ödemenize göre ya da maaş gününe göre şekil verebilirsiniz.

Emekli maaşınızı Ziraat bankası üzerinden alıyorsanız eğer, maaşınızın tam 10 katı kadar kredi kullanma hakkına sahipsiniz. Örneğin; 1000 TL maaş alan bir emekliyseniz, 10.000 TL’ye kadar kredi kullanma hakkınız vardır. Bununla beraber uygun faiz oranları kampanyasından yararlanmak için kredi notunuz da her kredide olduğu gibi bu kredilerde de değerlendirme kapsamındadır. Ziraat bankası dışında; Şekerbank, Denizbank, İş bankası, Ing bankası da emekliler için avantajlı teklifler ile kredi imkanı vermektedir.

Ayrıca Ziraat bankası, emekli kredilerine ek olarak, uygun faizle taşıt kredisi ve konut kredisi imkanlarını da siz değerli emeklilere vermektedir. Ve yine emeklilere 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri ile beraber, avantajlı teklifler sunmaktadır. Bu avantajlar genel olarak:

  • Atm üzerinden maaş çekimleri
  • Eft, havale ücreti alınmaz
  • Ziraat Emekli avantajlarından yararlanma
  • Kredi taksitleri maaşlar üzerinden kesilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İslami Kredi Veren Bankalar 2018 Faizsiz

Emekli Kredisi Faiz Oranları

Emekli maaşınızı Ziraat bankasına aktarmak için sizlere en yakında bulunan Ziraat Bankası’na gidebilir ya da e-devlet üzerinden giriş yapıp, maaşınızın düzenlemesi talebini oluşturabilirsiniz. Ziraat bankası emekli kredisinden 80 yaşına kadar olan bireyler rahatlıkla yararlanmaktadır. Başvuru için Ziraat bankası şubelerini, 444 00 00 numaralı hattı ve Ziraat İnternet bankacılığı kanalları kullanılmaktadır.

2017 yılında yürürlüğe girmekte olan Emeklilere özel promosyon için de Ziraat Bankası en önde gelen bankalar arasında yer almaktadır. Emekliye en uygun faiz oranları ile beraber avantajlı teklifler sunan Ziraat Bankası, emekli maaşına oranla 3 yıllık sözleşme yapan emeklilere, avantajlı promosyon vermektedir.

Tüketici İhtiyaç Kredileri

Emeklilere sunulan krediler, aynı zaman tüketici kredileri olarak geçmektedir. Emekliler bu krediyi maaş aldığı tarih ile beraber, ödemelerini ayarlayabilir. Aynı zamanda KMH hesabı açılabilir ve hesapta para olmadığı zaman borç oradan tahsil edilir. Sizlere kısa bir örnek plan hazırladık. 20 bin TL 48 ay ödemeli 3 ayda bir ödeme yapan bireyler 1700 TL ve aylık ödeme tutarı ise 566 TL olacaktır. Kredi tahsis tutarı yalnızca 100 TL’dir. Masrafsız olarak 20.000 TL ihtiyaç kredilerini kullanmak isteyen bireyler ise, aylık ödemesi 574 TL olacaktır ve 3 ayda bir ödeyecekleri rakam ise 1722 TL civarındadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.