Kredi-notu-dusuk-olana-kredi
Kredi-notu-dusuk-olana-kredi

Kredi Notu Düşük Olana Kredi ( Sıfır Puanı Olanlarda DAHİL)

Kredi notu düşük olana kredi veren AktifBank‘tan kredi almak çok kolay. Faiz oranı yüksek olmasına karşın bu şartlar da kredi veren tek bankadır. Bankanın kredilerine İnternet üzerinden başvuru yaparak evraksız, kefilsiz kredinizi çekebilirsiniz. En önemlisi kredi puanınız 800 900 olsa dahi anında kredinizi çekebiliyorsunuz. Şayet kredi notu düşük olanlar N Kolay internet formunu doldurarak başvurusunu anında yapabiliyor. Evet yanlış okumadınız kredi puanınız düşük olsa bile şubeye gitmeden bu krediye online başvuru yapabiliyorsunuz. Bu yazımızda kredi notu düşüklere kredi veren bankaların hangileri olduğunu ve sizi bekleyen süreci açıklamaya çalıştık.

Kredi Notu Düşük Olana Kredi Veren Banka!

Aktif Bank N Kolay kredi ile şubelerde sıra bekleme derdine son. Birazdan vereceğimiz adrese girip sadece vatandaşlık numaranızı, telefon numaranızı ve e-mail adresinizi yazmanız yeterli olacaktır. Bireysel bir müşteri konumundaysanız bir kaç tık ile krediniz hazır. Bankanın müşterilerine verdiği kredi limiti ise 30.000 TL’dir.

AktifBank internet bankacılığı ile paranızı hesaplarınıza ücretsiz olarak gönderebilir, size en yakın PTT şubesine giderek paranızı kesintisiz bir şekilde çekebilirsiniz. Bununla da sınır değil, istediğiniz ATM‘den kredinizi ücretsiz çekebilirsiniz.

Kredi Taksitlerimi Nasıl Öderim?
Vakıfbank ATM’sinden, Akbank ATM’sinden, Pttmatik’lerden kolayca ödeyebilirsiniz.

*N Kolay kredi de tahsis ücreti olarak çekeceğiniz tutarın binde 5’i alınır ve kredi kullandırım ücreti alınmaz.
*N Kolay kredi de Hayat sigortası zorunluluğu yoktur.
*En az 3 en fazla 36 ay vade ile krediniz çekebilirsiniz. Aynı zamanda en az 2.000 TL en fazla 30.000 TL ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

 N Kolay Kredi Faiz Oranları ve Vade Hesaplaması

Kredi MiktarıVadeAylık TaksitFaiz OranıTahsis Ücreti
10Bin TL12 Ay1.032 TL2,89 %50 TL
10Bin TL​24 Ay620 TL​2,89 %50 TL
10Bin TL​36 Ay490 TL​2,89 %50 TL

Yukarıdaki tabloda da görüldüğü gibi AktifBan’ın faiz oranı diğer bankaların ihtiyaç kredisi oranlarına göre oldukça yüksektir. Lakin kredi notu düşük (800-900 puan olan) kişiler için AktifBank’tan başka kredi veren banka da maalesef bulunmamaktadır. Kullanmak istediğiniz kredinizi iş yeri açmak için talep ediyorsanız KOSGEB 50 Bin TL Hibe konumuzdan geri ödemesiz devlet destekli hibenizi çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2018

Öte yandan acil kredi ihtiyacınızı karşılamak için senetle kredi, senetle cep telefonu alıp nakite çevirmek, kuyumculardan yüksek faizli altın alıp bozdurmak, sanal tefecilerin eline düşmek yerine faiz oranı yüksekte olsa yasal yollardan bu krediyi çekmeniz daha mantıklı ve daha yasal olacaktır. Zira bu bahsi geçen yöntemlerde ödeyeceğiniz faiz oranı daha fazla olacak ve daha sıkıntılı durumlar doğuracaktır. Senetle para veren yerler konumuzda verdiğimiz örneğimizde 3.000 TL cep telefonu alıp sattığınızda en az 1.000 TL gibi bir zararınız oluyor. Ki bu durum tavsiye ettiğimiz bir durum değildir.

N Kolay Kredi Başvurusu İçin Tıklayın!

Kredi notu düşük olana kredi veren bankanın 10.000 TL için bütün vade seçeneklerinde faiz oranı sabit ve ​2,89 % olarak belirlenmiştir. 36 ay vade ile alınan bu kredinin taksidi ortalama 490 TL civarındadır. Bütün vadelerde tahsis ücreti 50 TL’dir.

Sicili Bozuk ve Kredi Puanı Düşük Olanlar Hakkında (ÖNEMLİ!)

Öncelikle bilmelisiniz ki mesleğiniz ne olursa olsun(Doktor, Mühendis, Hakim, Polis, Esnaf) kara liste içerisindeyseniz kredi çekemezsiniz.

Kredi Kayıt Bürosunun puan sistemine göre puanınız 0-700 arasındaysa en riskli durumdasınız demektir. Kredi notu 0 olana kredi veren bankalar sadece ipotek göstermeniz durumda kredi vermektedirler. Bu yüzden kredi notu düşüklere en iyi çözüm AktifBank’ın sağlamış olduğu bu hizmettir. Burada bankanın sizin hakkınızda finansal olarak değerlendirmesi de çok önemli. Kredi notum düsük kredi alabilirmiyim diyorsanız, Detaylı bilgi ve başvuru için size en yakın şubeyi ziyaret etmenizi şiddetle önermekteyiz.

Puanınız 700-1100 arasındaki ise kredi almanızın olanakları mevcut. Bu olanaklar kefil veya ipotek durumlarıdır.
1100-1500 puanınız varsa bu az riskli olarak adlandırılır. Bu puandaki vatandaşlarımız gelir belgesi, kefil veya ipotek karşılığında hemen hemen her bankadan kredi çekebilirler.
1500-1700 arasında puanı olanlar ise daha önce kredi çekmemiş, borcu bulunmayan ve kredi kartı ekstrelerini zamanında ödemiş kişilerdir. KKB puan sisteminde İYİ olarak adlandırılır.
1700 – 1900 arasında olanlar ise bankadan çektikleri kredilerini düzenli olarak ödemiş veya kredi kartı ekstrelerini gene zamanında ödemiş, bankalarla olan sözleşmelerine tam manasıyla uymuş kişilerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu Nasıl Alınır ?

Dipnot:Kullanıcılarımıza pek tavsiye etmediğimiz senetle para veren yerler konumuzu okuyabilirsiniz. Bütün kredi yolları tıkanmadan ve nakit ihtiyacınız elzem bir hal almışsa şayet, bu konumuzu okuyabilirsiniz.

3 Comments Posted

  1. Merhaba. Aktifbank çözüm merkezi ile daha dün konuştum. Ben daha önce söz konusu bankadan üç kez (hepsi iki biner lira olarak) kredi kullandım ve bu üç krediyi de vadesinden çok önce kapattım. Şimdi ise gerçekten düşük kredi notunu bahane ederek 2000TL dahi vermiyorlar. Sebebini sordum, zira daha önce, yani bu üç ihtiyaç kredisini de aldığım vakitler, kredi notum şimdikinden daha düşüktü, diğer bankalardaki ödemelerim daha düzensizdi. O zaman bunların hiçbiri sorun olmadı, yalnızca şunu demişlerdi: 5000 TL seni zorlar, biz sana 2000 TL verelim. Sebep belirtmeye lüzum görmediler ben sorduğumda. Bugün, yani dün çözüm merkezinden arayan beyefendi ise, o üç kredi başvurusunun da “hoşgeldin kredisi” olduğunu belirtti. Ben de kendisine üç tane hoşgeldin kredisi mi olur,bir tane olur, dediğimde bu üçünün de ikişer ay arayla yapılmış başvurular olduğu için kabul edildiğini söyledi.

    Benim buradan yazma sebebim özetle şu, keşke KKB notu düşük olana kredi veren gerçek bir banka olsa da, insanlar dolandırıcılığa kurban gitmeseler;ama maalesef yok. Aktifbank var,evet,ama öyle puanı sıfır da olsa kredi verecek bir banka yok, en azından ben bilmiyorum. Zaten bilsem, bu sayfaya bakmazdım bile. Allah kolaylık versin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.