Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2017, acil kredi lazım

Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi Alternatifleri

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi imkanlarını siz değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık. Yazımızı dkkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. Öncelikle belirtelimki kredi çekememenizin en büyük sebepleri şunlar olabilir; kredi notu düşüklüğü, gelir belgenizin olmaması.

Lakin bilmeniz gerekiyor ki bunlar olmadan da kredi çekebilirsiniz. Üzerinize kayıtlı  taşınmazların olması gereklidir. Bunlar ev, arsa, tarla veya işyeri olabilir. Krediyi çeken kişinin üzerine herhangi bir gayrimenkul varsa istediği bankadan kredi çekebilir. Bununla ilgili ayrıntılı bilgileri edinmek için İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar konumuza göz atarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Aktifbank’ta Kredi Notu Sorunu Yok

Kredi notu düşük olanlar için kredi veren Aktifbank üzerinden kredinizi alabilirsiniz. Bankanın müşterilerine; Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin! dediğini biliyor muydunuz?
N Kolay kredi ile şubeye gitmeden anında kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aktifbank resmi internet sitesi üzerinden kimlik bilgilerinizi girerek 1 dakika içerisinde başvurunuzu iletebilirsiniz. En fazşa 30 BİN TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 48 ay vad eile geri ödeme yaparsınız. Fakat kredinin faiz oranı oldukça yüksek. Diğer bankalar %1,20 ile %1,60 arasında ihtiyaç kredisi verirken AktifBank %2,29 faiz oranı ile kredi kullandırmaktadır. Örnek ile açıklayacak olursak. 30 BİN TL krediyi 48 ay vade ile çektiğinizi düşünelim. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1.132 TL’dir. KRedi tahsis ücretide her 10 BİN TL için 50 TL olduğu için 30 BİN TL kredi için 150 TL kredi tahsis ücreti ödersiniz. Onaylanan kredilerinizi bulunduğunuz ilçedeki PTT şubesinden alabilirsiniz. Kredi taksitlerinizi de aynı şekilde PTT yolu ile geri ödeyebilirsiniz.

Findeks Kredi Notunuzu Yükseltin

Bildiğiniz gibi bütün bankaların bir kredi için en çok önem verdikleri kriter kredi notunuzdur. Kredi notunuz sizin geçmişteki kredi ödemeleriniz veya kredi kartı taksitlerinizi ödeme düzeninize bakılarak hesaplanmaktadır. Bozuk bir sicile sahipseniz öncelikle kredi veya kredi kartı borçlarınızı derhal yapılandırmanızı tavsiye etmekteyiz. Çünkü ödemesi her gçeiken taksitlerde sizin kredi notunuz olumsuz oalrak etkilenmektedir. Bu hassasiyeti krediniz için değil kredi kartlarınız içinde uygulayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  KYK Geri Ödeme Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Şuanda ödemekte olduğunuz kredi borçlarınızı gününde yatırmaya çalışın. Bir günlük gecikme ile kredi notunuz çok büyük bir etkilenme yaşamaz lakin bununda az bir etkisi vardır kredi notunuza. Bu çözüm yolu uzun vadelidir.

Siz acil kredi lazım diyorsanız, senetle para veren firmalar konumuzu okumanızı tavsiye ediyoruz. Bankadan kredi çekemeyenler için kredi yazımız hakkındaki sorularınızı bizlere aşağıdan iletebilrisiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.