En avantajlı kredi kartı hangisi 2017, en iyi kredi kartı, en güzel kredi kartı, en çok puanlı kredi kartı
En avantajlı kredi kartı hangisi 2017, en iyi kredi kartı, en güzel kredi kartı, en çok puanlı kredi kartı

En Avantajlı Kredi Kartı Hangisi?

Harcama yapıp taksitlendirme, harcama taksitlerimizi ertelemek ve daha bir çok avatajlardan yararlanmak için 2017 yılında ki en avantajlı kredi kartı hangisi diye düşünen ziyaretçilerimiz için geniş çaığlı bir araştırma yaptık. Evet! işte bu benim için en iyi kredi kartı diyebilmemiz için tüketiciye sıklıkla uyguladığı avatajlı kampanyalara, ödeme kolaylıklarına, bol puanlı olmasına ve bankanın imajı gibi bir çok kriteri ararız. Bu bağlamda kamu çalışanlarına en uygun kredi kartı, öğrencilere avantajlı kredi kartları gibi ayrımlarda da bulunacağız. Bununla birlikte bu karta en yakın özelliklere sahip farklı bankaların kredi kartlarını da sizler için alterfantif olarak sunacağız.

En Avantajlı Kredi Kartı Yapı Kredi WorlCard 2017 – İşte Avantajları ve Başvurusu

Dünyanın en iyi 10 kredi kartı arasında giren world card 25 yıldır en çok kullanıcıya hizmet veren tek Türk kredi kartı olma özelliği göstermektedir. Şimdi bu kartım bizlere nasıl güzel avantajları olduğuna bakalım. Öncelikle hepimizinde bildiği gibi bu avantajlı kredi kartı ile yaptığımız alışverişlerimizde world puan kazanmaktayız. Kazandığımız puanlarımızı para gibi harcayabiliriz. Hatta öyleki telefonumuza dakika yükleyebilir, Akıllı Adım Bireysel Emeklilik için ödeme yapabilirsiniz. Tek bir mesajla kredi kartı limitiziniz yükseltebilirsiniz.

World Card Taksitlendirme Avantajları

Peşin olarak yapmış olduğunuz harcamalarınızı telefonunuza iletilen SMS ile taksitlendirebilirsiniz. Taksitli olarak yaptğınız harcamalarınıza ek olarak ek taksitlendirme yapabilirsiniz. Bu taksitlendirmeleri Yapı kredi’nin cep şubesinden bir dakikadan az sürede yapabilirsiniz. Yanlız dikat edilmesi gereken nokta; SMS ile taksitlendirme işlemi harcama yaptığınız gün için geçerlidir. Süper taksit özelliği ile harcama yaptığınız World üyeli iş yerinde %1,49 faiz ile 9 aya kadar taksitlendirme yapabilirsiniz. (Bunun için ödeme yaptığınız anda kasa görevlisinden bunu talep etmek gerekiyor)

World Card Diğer Özel Avantajları

Yukarıda da belirttiğimiz gibi biriken Worldpuanlarınız ile Turkcell hattınıza anında TL yükleyebilirsiniz. Tabiki bununla sınırlı değil. İstediğiniz takdirde başka bir kişiye de TL yükleyebilirsiniz. Bu TL yükleme işleminde puanlarınızın tamamını kullanma zorunluluğunuz bulunmuyor. Türkiye’nin en avantajlı kredi kartı bu özelliklerle sınırlı değil. Günlük hayatın akışı içerisinde yapmıl olduğunuz alışverişlerinizin emekliliğie katkısının olmasını ister misiniz? Biriken puanlarınızı Akıllı Adım Bireysel Emeklilik Planları’na yatıabilir emekliliğine katkı sağlayabilirsiniz. Böyle güzel avantajlı kampanyalarla donatılan kartın bir yıllık aidatı olmazsa olmazdır. Lakin puanlarınız sizin için kart aidatınızıda ödemektedir. Yani aidatsız bir kredi kartı sayılabilir. Bu arada yıllık kart ücreti almayan kredi kartları için aidatsız kredi kartları yazımızı okuyabilirsiniz. Kartınız ile SGK prim ödemelerinizi anında 3D Secure ile yapabilirsiniz. En uygun faiz oranları ile hesaba havale EFT yapabilir 9 aya varan taksitlerle geri ödeme yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aidatsız Kredi Kartları 2018

World Card Faiz ve Ücretler

Nakit Çekim Faiz Oranı: Acil nakit ihtiyaçlarınızda çekim yaptığınız nakit için faiz aynı gün içerisinde işlemeye başlar. Nakit çekimleriniz için uygulanan faiz oranı %1,84’tür.

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı: Faiz oranı ve taksit sayısı ile borçlanılan tutar üzerinden hesaplanan toplam faiz tutarı anapara üzerine eklenecek ve bu toplam tutar üzerinden eşit taksitlere bölünecektir. Taksitler her ay dönem borcuna eklenecektir.

Taksitli nakit avans için vade süresine göre faiz oranı uygulanmaktadır. 5 ile 11 ay arası vade için %1,84 faiz, 12 ay vade için %1,80 faiz oranları uygulanır.
Gecikme Faizi: Pek avantajlı olduğunu söyleyemeyeceğimiz bir özelliği ise gecikme faizinin %2,34 olmasıdır.
Türkiye’nin en iyi kredi kartı hangisi diyen ziyaretçilerimize cevap verebilmek adına bu özellikler yeterlidir diye düşünüyoruz. Bu kredi kartının diğer avantajlı özellikleri için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Öğrenciye En Avantajlı Kredi Kartı

Öğrenciler için verilen en avantajlı kredi kartı ise Yapı Kredi Play kart’tır. Öğrenci demek sosyal aktivilerden anında haberdar olan ve bu aktiviteler içerisinde aktif olarak rol almak demektir. İşte bu kredi kartı öğrencilei bu sosyal aktivilerden haberdar etmekle kalmayıp onlar için avantajlı kampanyalar sunmaktadır. Örnek verecek olursak; sinema, tiyatro ve konser gibi harcamalarınızda %50 gibi indirimler sunmaktadır. Buna ek oalrak yukarıda bahsettiğimiz World kartın bütün özelliklerinden faydalanabiliyorlar. Öğrenci Kredi Kartı veren bankalar yazımız da öğrencilere verilen bütün kredi kartlarını ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz. Bu konu hakkındaki sorularınızı yazımızın altında bulunan yorum bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.