Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Dinen Caiz!)

Faizsiz kredi kartı veren bankalar varmı? Evet ülkemizde aktif olarak hizmet veren katılım bankalarının verdikleri kredi kartları faizsiz olarak verilmektedir. Kredi kartı için hiç bir faiz ücreti veya faizli nakit avans çekiyorsunuz ama faizsiz. Dinen caiz olan kriterler üzerine kurulan bu kredi kartlarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Zira bizde teyit etmek için bu bankaların müşteri hizmetlerini aradık ve emin olduk. Dilerseniz bu kredi kartlarının özelliklerini detaylı olarak inceleyelim. Bu arada dini yönden hiç bir sorun teşkil etmeyen kredileri derlediğimiz faizsiz kredi veren bankalar yazımızı da okuyabilirsiniz. Şimdi dikkatlice faizsiz kredi kartlarını dikkalite okumanızı tavsiye etmekteyiz.

Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Türkiye Finans’tan Happy)

Türkiyenin öncü bankalarından olan Türkiye finans faiz uygulamadan vatandaşa kredi kartı imkanı sunmaktadır. Happy kredi kartı ile dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Kartın yıllık kullanım bedeli 38,50 TL’dir. Garanti bankası ile anlaşmalı olan bu kartı bir çok anlaşmalı işyerinde aktif olarak kullanabilir ve Bonus puan biriktirme avantajını yakalayabilirsiniz. Kart ile ülke sınırları dışında da özgürce harcama yapabilir ve biriken bonuslarınızı da normal para gibi harcayabilirsiniz. Tabi bu harcamalar sadece anlaşmalı iş yerleri için geçerli.

Happy Kartın Avantajları Nedir?

  • Başlıkta da dile getirdiğimiz gibi faizsiz nakit avans kullanabiliyorsunuz. Ekstrenizin %20 ‘si kadar nakit avans çekebilirsiniz. Ama bulun için harcama yapmanız ve Happy Avans hakkına ulaşmanız gerekiyor.
  • Yarım milyondan falza iş yerinde harcama yaparak faizsiz taksitlere böldürebilirsiniz. Garanti bankasının bonus kartlarına sunduğu bütün avantajları bu kartta bulabilirsiniz.
  • Kredi limitinizin az geldiğini hissettiğiniz anda bir telefon ile limit artırımı yapmanız mümkündür.
  • Biriktirdiğiniz bonus paraları harcamak yinede içinize sinmiyorsa, derneklere veya vakıflara yardım oalrak aktarabilirsiniz. (Gerçekten çok güzel bir özellik.)
  • Yılda bir kez evinize ücretsiz doktor, 2 kez ise ücretsiz ilaç gönderimi sağlayan kaçtane kredi kartı vardır ki? Evet Türkiye Finans faizsiz kredi karı ile bu mümkün.
  • Dahası;  çekici, çilingir, kurtarma hizmetleri, camcı, ev tesisatları gibi bir çok hizmetten ücretsiz olarak yararlanabiliyorsunuz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Enpara Kredi Kartı Başvurusu (5 DAKİKADA ONAY)

Happy Faizsiz Kart Çeşitleri

Bahsi geçen özellikler yazacağımız gold ve platinum karlar içinde geçerlidir. Bu özelliklere ek olan avantajları da şimdi sıralayacağız.

Happy Kart Gold: Happy Gold ile harcamalarınızda daha çok para biriktirirsiniz. Biriken bonuslarınızı istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Yaptığınız harcamalarınızı daha çok taksitlere bölebilirsiniz.
Happy Kart Platinum: VIP taşıma hizmeti, Motorlu vale hizmetleri ve ulaşım rahatlığınız için Shuttle Hizmeti verilmektedir.

Daha detaylı bilgiler ve başvurular için müşteri Türkiye finans happy müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Albaraka Türk World Faizsiz Kredi Kartı

Faizsiz kredi kartı veren bankalar konumuzda Albara Türk’ün faizsiz olarak vatandaşa sunduğu kredi kartı var. Happy kartta olduğu gibi Albaraka bankasının vermiş olduğu kredi kartında da Worldpuan biriktirebilirsiniz. İçiniz huzurlu bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz zira bu kartta faizsizlik prensibi ile hizmet vermektedir.

Kartın özellikleri;

  • Kartın yıllık ödenmesi gereken hizmet bedeli 70 TL’dir.
  • Bildiğiniz gibi sadece türkiye de değil dünyanın her yedinde milyonlarca World üye iş yerleri bulunmaktadır. Buda sizlerin aynı özelliklerden faizsiz ve içiniz rahat edecek şekilde faydalanmanız demektir.
  • Albaraka Worldcard ile ne kadar alışveriş yaparsanız o oranda puan biriktirmiş olursunuz. Akabinde puanlarınızı dilediğiniz gibi kişisel ihtiyaçlarınızda harcayabilirsiniz. (10 TL harcamaya 1 puan kazanırsınız)
  • 50 TL ve altındaki tutarlar için temazsız ödeme özelliğinden faydalanabilirsiniz.

# Asgari ödeme tutarı, ilgili ayda ekstreye yansıyan işlemlerin tamamı şeklinde hesaplanır. Hesap özetinizdeki ödeme tutarının tamamını son ödeme tarihinde ödediğiniz takdirde hiçbir ilave ücret veya komisyon ödemezsiniz.

Yıllık kart ücreti almayan kredi kartları için Aidatsız Kredi Kartları yazımızı okuyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.