Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları 2017, kredinizi biz ödeyelim

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin Firmaları 2019

Kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmaları son zamanlar sıkça duyduğumuz ve en çok araştırılan alanlardan birisi olmuştur. Genel olarak bir çok vatandaşın kredi puanının düşük olması ve bankalardan kredi onayı alamamaları bu şirketlerin önünü açmıştır. Ülkemizde daha çok İstanbul, Ankara, Adana, İzmir ve Bursa illerinde bu konu hakkında araştırmalar yapılmaktadır. Bu sistemden yararlanmanız için kredi notunuzun düşük veya yüksek olması önemli değildir. Kefilsiz ,evraksız, gelir belgesiz olarak bu sistemden yararlanabilirsiniz. Kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin kampanyaları ile tefecileri birbirine karıştırmamak gerek. O yüzden bu tarz bir firma arıyorsanız yasal olarak kurulan bir firma tercih etmelisiniz. Sizden ön bir ödeme tarzında para talep edip sonrasında ortadan kaybolan kişilere karşı dikkat olmanızı altını çizerek belirtiyoruz.

Kredinizi Biz çekelim Siz Ödeyin Firmaları Nedir? Kimdir?

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin firmaları sizin adınıza bankadan kredi çekerler ve kredi taksitlerini sizden temin ederler. Peki bunu çıkarsız olarak mı yapıyorlar? Tabi ki hayır. Bankaların uyguladıkları faizin üstüne bu firmalar da sizden faiz almaktadırlar. Yani çift faiz ödemiş olursunuz. Tabi size ait taşınır veya taşınmaz mal varlıklarınızın güvence altına alınmasını gerektirir bir durum ortaya çıkar. Bu firmalarla ilgili bir çok web sitesi bulunmaktadır. Size tavsiyemiz başvurunuzu İnternet ortamı üzerinden yapmamanızdır. Sizlerin bu firmalardan değilde kredi notunuzda ki pürüzleri düzelterek bankalardan daha uygun faizlerde kredi çekmenizi önermekteyiz. Öncelikle kredi ihtiyaçlarınız için bankalardan kredi alma yollarını deneyebilirsiniz. Şayet eğer siciliniz bozuksa kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar yazımızdan AktifBank’ın kredi puanı düşük vatandaşlar için ihtiyaç kredisi hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kredinizi Biz çekelim Siz Ödeyin Şirketlerine Güvenebilir Miyim?

Kara listede olmanız, finans hayatınızın sicili pek iyi olmadığı ve acil nakit paraya ihtiyacınız olduğunu varsayarsak bu firmalar ile iletişime geçmeniz kaçınılmaz olacaktır. Az önce de belirttiğim gibi bu zor durumunuzu fırsat bilerek İnternetten başvuru alan bir çok dolandırıcı bulunmaktadır. Size bir takım imzalanması gereken evrak vs göndereceklerini göndereceklerini söyleyerek kapıda ödeme ile sizi dolandırmaları kaçınılmazdır. Yine belirtiyoruz ki bu firmaları denemeden önce daha yasal ve size büyük sıkıntılar açmayacak yollar bulmayı denemelisiniz. Ama bu firmalardan kredi almakta kararlıysanız veya başka çareniz yoksa biz çekelim siz ödeyin danışmanlık firması ile yüz yüze görüşmeyi talep edin ve mümkünse siz onların ofisini ziyaret edin. Gittiğiniz firma ise kredi notu yüksek olan başka birinin adına çekilen krediyi size kullandırır ve bankanın koyduğu faizin üstüne faiz koyarak büyük bir ihtimalle size senet imzalatır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Notu Neden Düşer ? (Nasıl Yükseltilir)

Biz çekelim Siz Ödeyin Alternatifleri

İhtiyacınız olan meblağ büyük çaplı değil ise size bir takım farklı yollar önereceğiz. Bunlardan en önemlisi faturalı hat kullanan kişilerin faturalarınız bir kaç ay düzenli bir şekilde ödemeleri ve faturalarının üstüne telefon alıp onu nakde çevirmeleridir. Bu yolu da önermiyoruz tabi ki küçük ihtiyaçlarınız için senetli sepetleri işlere girmemenizi öneriyoruz.
Bir diğer kesinlikle önerdiğimiz ve en garanti yol ise sabırlı davranarak kredi notunuzu yükseltmeniz ve kredi sicilinizi düzeltmenizdir. Bu konu hakkında kesin faydalı olan konumuzu; Kredi Notu Nasıl Yükseltilir yazımızı okuyup finansal hayatınıza uygulayarak sizde istediğiniz bankadan bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi kullanabilirsiniz.

Eğer sadece kredi notunuzun düşüklüğünü dert ediyorsanız size kredinizi biz çekelim siz ödeyin firmalarından daha güzel bir haberimiz var. Aktif bank ile ihtiyacınız kadar kredi çekme imkanınız bulunmaktadır. Hem bir bankadan almanın güvencesinden faydalanacak hemde yüksek uçuk kaçık faiz ödemekten kurtulacaksınız. %1,99 faiz oranı ile kredinizi çekebilirsiniz. Detaylar için Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Banka konumuzu okuyabilirsiniz.

9 Comments Posted

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.