ziraat bankası sonradan taksitlendirme, sms ile, 2017

Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme

Kredi kartı kullanan vatandaşların en çok merak ettikleri konu Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme 2017 de nasıl yapılır? Yada sms ile sonradan taksitlendirme. Geçtiğimiz yıllarda kredi kartı işlemleri ile ilgili bir takım sınırlandırmalar getirildi. Bunların en başında elektronik cihazların kredi kartı ile satın alımı gelmektedir. Bilindiği gibi özellikle cep telefonu gibi satın alımlarda kredi karı ile sonradan taksitlendirme bize en uygun yöntemlerden biridir. Bu konumuz da ise özellikle ziraat bankası maxsimum kart sonradan taksitlendirmenin detaylarını sizlerle paylaşacağız. Peşin harcamalarınızı ziraat maximum kredi kartınız ile 12 ay vade imkanı ile taksitlendirebilirsiniz.

[vurgu color=”#81d742″]Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme Maximum Kart[/vurgu]

Ziraat bankası maximum kredi kartına sahipseniz minimum 100 TL ve maxsimum 10.000 TL için sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz. Tabi bu meblağ bankanın insiyatifindedir. Dilerse tutarı değiştirme hakkına sahiptir. Yapmak istediğiniz bu sonradan taksitlendirme işlemi için tarafınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Toplam ödemenizdeki faiz tutarınızdan %5 BSMV ve %15 KKDF talep edilmektedir. Yapmakta olduğunuz herhangi bir peşin alışverişinizi anında SMS ile taksitlendirme imkanına sahipsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz bu harcamanın dönem içi hareketlere yansımasını beklemenize gerek kalmadan. Kredi kartınızın dönem içi hareketlerine yansımış olan peşin harcamalarınızı internet bankacılığı, Müşteri hizmetleri veya SMS yolu ile taksitlendirme yapabilirsiniz. Önemli olan nokta ise extrenize yansımış olan harcamalarınız için sonradan taksitlendirme özelliğini kullanamazsınız.

Gün sonu işlemleri devam eden ziraat maxsimum kredi kartınızın sonradan taksitlendirilmesi yapılamamaktadır. Sonradan taksit yapabilmeniz için alışverişlerinizin sadece POS ve ÖKC üzerinden yapılması icap etmektedir. Aksi halde diğer alışverişleriniz için bu taksitlendirme imkanından faydalanmanız mümkün görünmüyor. Ücretsiz Ziraat Genç Bank Kart ve Business Kart maalesef sonradan taksitlendirme avantajından faydalanamıyor. Ziraat maxsimum kartınızla MaksiPuan kullanarak yaptığınız peşin alışverişlerinizde bu taksitlendirme avantajından faydalanamıyorsunuz. Daha öncesinde taksitlendirme yaptığınız peşin bir alışverişinizi tekrardan taksitlendirme imkanınız bulunmamaktadır. Yukara da bahsettiğimiz gibi teknolojik cihazlar(cep telefonu, bilgisayar vs), kozmetik, yurt dışında yapılan harcamalar, yemek, gıda gibi harcamalarınızı sonradan taksitlendirme yapamıyorsunuz. Ziraat bankası maxsimum kartınız için yaptığınız sonradan taksitlendirme başvurusu sadece o gün içerisinde iptal edilebilir. İptal işlemi için ziraat müşteri hizmetleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Dinen Caiz!)

[vurgu color=”#81d742″]Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme Faiz Oranı ve Diğer Detaylar[/vurgu]

Ziraat bankası maximum kredi kartı ile yaptığınız alışverişlerinizde yaptığınız taksitlendirmelerinizi müşteri hizmetleri vasıtası ile erken kapatma talebinde bulunabilirsiniz.

Hesap kesim tarihinden sonra yapılıyor ise dönem hareketlerine yansıyarak ekstreleşmiş taksite ait faiz ve feriler iptal edilmemekte, ileri tarihli ekstreleşmemiş taksitlerin faiz ve ferileri iptal edilerek anaparası bir sonraki ekstreye yansıtılmaktadır.

Ziraat bankası sonradan taksitlendirme, sms ile maximum kart
Yukara da belirttiğimiz gibi sonradan taksitlendirme için en fazla 12 ay vade imkanı sunulmakta ve 100 TL ile 10.000 TL işlem tutarları arasında gerçekleştirilebilmektedir. Ziraat Bankası Sonradan Taksitlendirme faiz oranı ise [vurgu color=”#81d742″]%1.65[/vurgu]’tir. Ödenecek toplam faiz içerisinde KKDF ve BSMV bulunmaktadır. Toplam yıllık maliyet oranı [vurgu color=”#81d742″]%19.8[/vurgu]’dir. Yukara da sizler için örnek teşkil etmesi için yer verdiğimiz görselde ortalama 5.000 TL’lik harcamanızın 12 aylık sonradan taksitlendirilmesi detayları ile gösterilmiştir. Öğrenci için kredi kartı veren bankalar yazımızdan üniversite öğrencilerine en uygun kredi kartlarını inceleyebilir ve anında başvurunuzu gerçekletirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.