444-25-25-akbank-telefon-bankaciligi
444-25-25-akbank-telefon-bankaciligi

444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı – Akbank Müşteri Hizmetleri

Günümüzde finansal işlemlerimizin büyük bir çoğunluğunu bankalar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ülkemizde, hizmet veren birçok banka yer almaktadır. Bankacılık işlemleriniz sırasında bir sorun yaşadığınız zaman veya bankanız ile iletişime geçmek istediğiniz durumlarda telefon bankacılığını kullanmak, sizi büyük bir zaman kaybından kurtaracaktır. Genellikle banka şubelerinde işlem yapılacağı sırada uzun kuyrukların olması ve beklemek gibi durumların söz konusu olması, insanların zaman kaybetmesine sebep oluyor. Bankanın müşteri kitlesinin özellikle son yıllarda artış gösterdiğini görebilirsiniz. Akbank çağrı merkezine, 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı üzerinden iletişime geçerek, bütün soru işaretlerinize çözüm bulabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde yaşarsanız yaşayın bu telefon numarası üzerinden iletişime geçtiğiniz zaman sorunlarınıza kısa süre içerisinde çözüm bulunacaktır. Akbank’ın telefon bankacılığı üzerinden işlem yapacağınız zaman bazen kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekebilir. Bu bilgilerinizi verdiğiniz sırada doğru ve eksiksiz vermeniz işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapmanız için size yardımcı olacaktır.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası 444 ?? ??

Akbank müşteri hizmetleri numarası 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı şeklindedir. Akbank’tan kullandığınız bir ürününüz hakkında bilgi almak istediğiniz zaman veya Akbank’ın müşterilerine sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi istiyorsanız bu telefon üzerinden Akbank müşteri temsilcisine bağlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank telefon bankacılığından; kredi borcu öğrenme, kredi kartı borcu öğrenme, Akbank kredi kartı başvurusu iptal etme, Akbank bloke kaldırma, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, kredi ve kredi kartı borcu yapılandırma, fon, repo, döviz bilgileri gibi konular hakkında bilgi alabilme imkanı sunmaktadır. Bunların dışında klasik bankacılık işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça güvenli bir sistem ile hizmet veren Akbank müşteri hizmetlerine telefon bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Banka temsilcileri sürekli aktif bir şekilde çalışmaktadır. Bu temsilciler karşınıza çıkacak ola sorunları çözme evresinde sizlere yardımcı olacaktır. Aynı zamanda işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz. 444 25 25 Akbank Telefon bankacılığı üzerinden işlemlerinizi yapacağınız zaman sizden annenizin kızlık soyadı veya gün – ay – yıl şeklinde doğum tarihiniz istenebilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İnternetten Kredi Başvurusu Yapılan Bankalar 2018

Axess Müşteri Hizmetleri Telefon

Akbank telefon bankacılığı müşterilerine her zaman aktif bir şekilde hizmet vermeye dikkat etmektedir. Akbank müşteri temsilcisine direk bağlanmak için 444 25 25 telefon numarası kullanabileceğiniz gibi 0850 222 25 25 numarası üzerinden ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Bu iki numarada her zaman ülkemizdeki her noktada hizmetlerini sunmaktadır. Akbank’ın en fazla kullanılan ürünleri arasında kredi kartları yer almaktadır. Akbank kredi kartı kullanan kişilerin genel olarak tercihlerini Axess’ten yana kullandıklarını görebiliyoruz. Axess, Akbank müşterilerine sunduğu imkanlar sayesinde ön plana çıkmış olan ve her geçen gün kullanıcılarının sayısını artıran bir kredi kartıdır. Axess kredi kartı kullanmak isteyen kişiler Akbank’ın müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacağınız başvurulara kısa süre içerisinde dönüş yapılır. Aynı zamanda başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğiniz zamanda 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı ile iletişime geçerek öğrenme imkanına sahipsiniz. Axess kredi kartı başvurunuz olumlu bir şekilde sonuçlandıysa banka kısa süre içerisinde sizlere kredi kartınızı gönderecektir. Kredi kartınızı kullandığınız süre boyunca yapacağınız bütün işlemler için axess müşteri hizmetleri telefon iletişime geçebilirsiniz. Axess kredi kartının özellikleri hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için Akbank’ın resmi web sitesini inceleyebileceğiniz gibi telefon bankacılığı üzerinden de öğrenebilirsiniz. Axess kredi kartları içerisinde farklı türlere sahip olan kartların olduğunu görebiliyoruz. Bunların içerisinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: En yüksek faiz veren bankalar

Akbank Telefon Numarası Güncelleme

Bankalardan yapacağınız işlemleriniz sırasında bankalarda kayıtlı olan telefon numaranız son derece önemlidir. Eğer telefon numaranız güncel değilse veya yanlış bir numara kaydedilmişse bankaların son kampanyaları hakkında bilgi sahibi olamayacağınız gibi internet bankacılığına giriş yapamayacaktır. Bu yüzden bankalarda kayıtlı olan telefon numaralarınızın her zaman güncel olan numaralar olması gerekir. Akbank ürünlerinden faydalanan kişiler, telefon numaralarını nasıl güncelleyecekleri konusunda bilgi sahibi olmak istiyorlar. Akbank’ın ticari müşterisiyseniz farklı, bireysel müşterisiyseniz farklı işlemler uygulanmaktadır. Uygulanan işlemlere baktığımız zaman; ticari müşteriler telefon numaralarını değiştirmek istedikleri zaman bankaya bunu yazılı bir şekilde bildirmeleri gerekir. Aksi takdirde herhangi bir değişim işlemi gerçekleştiremezsiniz. Bireysel müşteriler ise Akbank kredi kartı telefon numarası değiştirme işlemini ATM’ler, telefon bankacılığı veya bankanın şubelerine giderek gerçekleştirme imkanına sahiptir. Telefon bankacılı üzerinden telefon numarasını değiştirmek isteyen Akbank müşterileri yazımızda belirtmiş olduğumuz telefon numaralarından birisini arayarak değiştirme işlemlerini başlatabilirler. 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı 7 gün 24 saat aktif bir şekilde hizmet verdiği için istediğiniz gün ve saatte nerede olursanız olun Akbank çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  PTT Kredi Başvurusu 2019

Akbank Bireysel İnternet Bankacılığına Giriş

Günümüzde bankalar ile herhangi bir işi olmayan kişi sayısının yok denecek kadar az olduğunu söyleyebiliriz. Ne iş yapara yapsın veya nerede yaşarsa yaşasın neredeyse herkesin bir banka hesabı veya kredi kartı mevcuttur. Hatta bazı kişilerin bu evrede birden fazla banka hesabının ve kredi kartının bulunduğunu söyleyebiliriz. Akbank ise son yıllarda müşterilerine sunduğu fırsatlar sayesinde en fazla tercih edilen bankalar konumuna gelmeyi başarmıştır. Akbank hesabınızı veya kredi kartınızı düzenli bir şekilde kontrol etmek istiyorsanız Akbank’ın bireysel internet bankacılığına giriş yapmanız gerekmektedir. Akbank’ın bireysel müşterileri internet bankacılığına giriş yapacakları sırada eğer ilk defa giriş yapacaklarsa şifre alabilmek için bankanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçmesi gerekmektedir. Eğer daha önceden şifre aldılarsa Akbank’ın resmi web sitesine girmeleri yeterli olacaktır. Akbank’ın resmi web sitesinde yer alan bireysel müşteriler için internet bankacılığı bölümüne hesap numaranızı veya TC kimlik numaranızı girdikten sonra internet bankacılığı şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Giriş işlemleriniz sırasında bankada kayıtlı olan telefon numaranıza bir mesaj gelecektir. Bu mesajda yer alan rakamları güvenlik kodu bölümüne girmelisiniz.

Akbank Müşteri Numarası Öğrenme

Bankalar üzerinden yapacağınız işlemleriniz sırasında müşteri numarasına veya IBAN numarasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu bilgilere en fazla ihtiyaç duyacağınız zaman ise; hesabınıza birisinin para göndermesi gerektiği zamanlardır. Akbank hesabı olan kişiler ihtiyaç duydukları takdirde müşteri numaralarını çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Akbank müşteri numarası öğrenebilmek için eğer internet bankacılığı veya mobil bankacılık kullanıyorsanız hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Bunun dışında şifrenizi öğrenebileceğiniz kanallardan bir diğeri de; 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmaktadır. Akbank müşteri hizmetleri ile iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere ihtiyaç duyduğunuz hesap bilgileri verilir.

İlginiz çekebilir: Konut kredisi faiz oranları düşecek mi?

Akbank Yasal Takip Telefon Numarası

Banka, kredi kartı veya kredi ödemelerinden dolayı yasal takibe düşmüş müşterilerini Akbank müşteri hizmetleri dışında farklı bir birime aktarmaktadır. Akbank yasal takip telefon numarası  0850 225 0436’dir. Banka bu telefon numarası üzerinden sizinle iletişime geçebilir veya bu telefon numarası üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Sicili Bozulan Kişinin Eşi Bu Durumdan Etkilenir mi?

Akbank Şikayet

Bankalardan işlem yapacağınız sırada çeşitli sorunlar ile karşı karşıya kalma ihtimalleriniz vardır. Ne yazık ki ülkemizde her banka çok kaliteli bir şekilde hizmet vermiyor. Bazı durumlarda müşterilerin kendi memnuniyetsizliklerinden dolayı da şikayetler oluşturduğunu görüyoruz. Ülkemizde hizmet veren her banka hakkında çeşitli şikayetler görebilirsiniz. Akbank’ta bazı noktalarda müşterilerinden şikayet alan bankaların arasında yer almaktadır. Akbank şikayet konularında yer alan konular genellikle birbirinden farklıdır. Eğer Akbank müşterisiyseniz ve aldığınız bir hizmetten memnun değilseniz ilk olarak 444 25 25 Akbank telefon bankacılığı ile iletişime geçerek şikayetinizi bildirebilirsiniz. Eğer siz şikayetinizi bildirmenize rağmen sizlere tam olarak bir geri dönüş sağlanmadıysa bu evrede şikayet etme hakkınızı kullanabilirsiniz.

Akbank Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Akbank Bireysel Emeklilik işlemlerinizi, Avivasa üzerinden yapabilirsiniz. Grup Şirketlerinden olan Avivasa üzerinden bireysel emeklilik başvuru hizmetlerinizi, otomatik katılımlı bireysel emeklilik işlemlerinizi yapabilirsiniz. Akbank Bireysel Emeklilik Müşteri Hizmetleri’ne 444 11 11 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

En Yakın Akbank Şubesi

Bankacılık işlemlerinizin tamamını telefon bankacılığı üzerinden yapamayabilirsiniz. Örneğin, kredi başvurusunu telefon bankacılığı üzerinden yapsanız dahi, evrak, imza vb. gerekli işlemler için size en yakın Akbank Şubesine gitmeniz gerekiyor. En yakın Akbank Şubesini öğrenmek için bankanın bu sayfasına gitmeniz yeterli.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.