Emeklilere düşük faizli kredi veren bankalar

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankaların hemen hepsinin birbirinden farklı ve özel kampanyaları mevcuttur. Aşağıda da okuyacağınız üzere ING Bank ile emekli kredisi çekenlere 3 çeyrek altın verilmekteyken, Garanti bankası ise emekli maaşını garantiye taşıyıp kredi çeken emeklilerimize 450 TL prim vermektedir. Dilerseniz şimdi bankalarımızı teker teker açıklayalım.

Emeklilere En Uygun Faizli Kredi Veren Bankalar 2017

Bankaları incelemeden önce bilmeniz gereken en önemli husus, Türkiye de ki hiç bir banka(devlet bankaları dahil) emeklilerimize şuan da faizsiz kredi kampanyası uygulamamaktadır. Bu sebepten dolayı gezindiğiniz internet sitelerindeki aslı olmayan haberlere inanmamanızı rica ediyoruz. Şimdi Türkiye de emeklilere düşük faizli kredi veren bankaların faiz oranlarını ve avantajlarını inleyelim.

1. Vakıfbank Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

SGK’dan emekli olanlar için Vakıfbank’tan özel vade seçenekleri ile uygun krediler verilmektedir. Emekli kredisi limitiniz 90.000 TL olup 48 ay vade ile çekebilirsiniz. Vade seçenekleri ise şu şekildedir: Aylık olarak, 3 aylık taksitler şeklinde, ve ilk taksitinizi 3 ay erteleme ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel diğer vade avantajları için Akbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Kredi taksitinizi 3 ay ertelediğiniz zaman vade üst limitinizi en fazla 45 ay olarak seçebilirsiniz. Taksit erteleme faizinizi ilk taksit ödemenizde banka sizden tahsis eder. 1.000 TL ile 10.000 TL arasında krediniz için bütün vadelerde % 1.20 faiz oranı, 10.000 TL ile 90.000 TL arasındaki kredi için 450,00 TL kredi tahsis ücreti ödeyerek % 1.16 faiz oranı uygulanır. Son olarak yine 10.000 TL ile 90.000 TL arasındaki kredi için kredi tahsis ücreti ödenmemesi durumunda faiz oranı % 1.25 olmaktadır. Emekli kredisi başvurusu için tıklayınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB Evlilik Kredisi (36 AY VADE 1,65 FAİZ ORANI)

2. Halk Bankası Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

Halk Bankası Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi ile emektarlarımıza verdiği değeri bu kampanya ile gösteriyor. Uygun faizli veya masrafsız kredinizi seçiyorsunuz ve bütçenizi hiç sıkamdan aylık taksitler ile ödemenizi yapıyorsunuz. Halk Bankasının emeklilerimize verdiği ihtiyaç kredisi faiz oranları % 1,13 ile başlıyor. Kredinizi 48 ay vade ile seçip rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Halk Bankası Emekliye Uygun İhtiyaç Kredisi Faizleri Tablosu

3. Garanti Bankası Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

Garanti Bankası Emekli Kredisi ile sizde 48 ay vadeli kredinizi sadece nüfuz cüzdanınızla alabilirsiniz. Bir diğer güzel haber ise emekli maaşını garantiye taşıyan emeklilerimiz tam olarak 450 TL promosyon alabilmektedir. Emekli maaşınızı garantiye taşımak için nüfus cüzdanınızla bir garanti şubesine gitmeniz yeterli oluyor. Kullanmak istediğiniz ihtiyaç kredisi miktarına göre %1,49’dan başlayan faizlerde kredinize hemen başvurup kredinizi çekebilirsiniz. Garanti bankası ihtiyaç kredisi detayları için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.
Garanti bankası emekli kredisi sgk prim ödemesi

4. AKTİFBANK ve PTT Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

Acil olarak ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen emeklilerimiz için belgesiz, kefilsiz anında krediyi PTT’den çekebilir. PTT kredi üst limiti 50.000 TL, alt limiti ise 1.000 TL’dir. 48 ay vadeli PTT emekli kredisi faiz oranı %1,89’dur. Bu kredi kampanyasında maksimum 80 yaş sınırı vardır. Ayrıca bu kredi için emekli maaşınızı PTT üzerinden alan emekliler yararlanmaktadır. 80 yaşındaki emeklilerin kredi vadeleri en fazla 4 yıldır. Kısacası müşteri yaşı ile vade yılının toplamı 84’ü geçmemelidir. PTT kredisinin yıllık maliyet oranı 100 TL’dir.

5. ING Bank Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

ING Bank emeklilere özel düşük faizli kredi veren bankalardan birisidir. 36 ay vade ve %1,44 faiz oranı sunmaktadır. Kredi tahsis ücreti toplam kredinin %0.5’inden az olur.
# Emekli maaşını ING Banka taşıyıp ve 10.000 Tl kredi çeken emeklilere 3 adet çeyrek altın verilmektedir.

6. Ziraat Bankası Emekli Kredisi Faiz Oranları ve Başvurusu:

Ziraat Bankasının emekliler için uygun faizli kredileri için öncelikle bu bankadan emekli maaşınızı almanız lazım. emekliler vatandaşlar için ihtiyaç kredisi faizleri %1,11’den, konut kredi faizleri ise %0,88’den başlayan faizlerle verilmektedir. Bu kredi hakkındaki detaylı bilgi ve başvuru için Ziraat Bankası Emekli Kredisi konumuzu okuyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası (Emekliliere Özel) İhtiyaç Kredisi

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankaların Tüm Listesi

BankalarFaiz Oranları
Vakıfbank% 1.20
Halk Bankası % 1,13
Garanti Bankası%1,49
AKTİFBANK%1,89
ING Bank%1,44
Ziraat Bankası%1,11
Yapı Kredi%1,27
DenizBank%1.33
AkBank%1.30
ŞekerBank%1,25

Emeklilere Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar 2017 listesi ile Türkiye’deki bütün bankaların emeklilerimiz için verdikleri ihtiyaç kredisi faiz oranları sizler için inceledik.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.