Kapat

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kolay Başvuru)

Anasayfa Kredi Kartları Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kolay Başvuru)
Güncelleme: 20 Aralık 2017 21:34

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hangileridir? Benim düzenli bir gelirim var ama bunu belgeleyemiyorum kredi kartı almam mümkün mü? Yada gelirim yok ama kredi kartı nasıl alırım? Gibi aklınızdaki bütün sorulan yanıtlarını bu yazımızın tamamında bulabileceksiniz. Başvuru detaylarıda yazımızın devamındadır. Banka müşterisi olarak hepimiz gayet iyi bilmekteyiz ki artık kredi veya kredi kartlarına başvuru yapmak teknolojinin gelişmesi ile kolay bir hal almıştır. Mobil bankacılığın gelişmesi ve akabinde Türkiye de aktif olan banka sayısının artması doğal olarak bankalar arasında bir rekabete yol açmıştır. Bu rekabet hem ihtiyaç kredisindeki faiz oranlarına hemde kredi kartı başvurularında kolaylıkların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Gelir belgenizin olmaması kredi kartı almamanıza engel değildir. Şimdi internet üzerinden başvuru yapacağınız gelir belgesiz kredi kartı veren bankaları sıralayalım.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar ve Başvuruları

Bankalar; Öğrenci kredi kartı, ev hanımlarına kredi kartı, emeklilere kredi kartı ve gelir belgesi olmayanlara kredi kartı vermektedirler. Bizde bunları madde madde olarak inceleyeceğiz. Ek olarak düzenli bir gelire sahipseniz (kira geliri vs) bu gelirlerinizi bankalara belgelediğiniz takdirde de kredi kartı almanız münkündür.
Öğrenci Olan Bir Yakınınızın Adına Kredi Kartı Alın!
Bilgilendirme: Öğrenci kredi kartlarını bu yazımızda tanıtmamızın sebebi, şayet yakınlarınızdan birisi üniversite öğrencisi ise veya kardeşiniz, çocuğunuz üniversite öğrencisi ise onun üzerine kredi kartı alarak kullanabilirsiniz. Bundan dolayı öğrenciler için kredi kartı veren bankaları da bu yazımıza dahil etmek istedik.

Akbank: Akbank’ın öğrenciler için tasarlamış olduğu Axess Eksi26 kredi kartına sahip olmanız için 26 yaşının altında olmanız gerekmektedir. Bu kredi akrtını üniversite okuyan çocuğunuzun üzerine alabilirsiniz. Alışveriş yaptıkça puan kazandıran ve bir çok alışveriş mağazınsa çeşitli ürünlerde indirimlerden yararlanabilirsiniz. Kartın güzel bir diğer özelliği ise ilk bir yıl boyunca kart ücreti ödemiyorsunuz.
Yapı Kredi: World’ün harca kazan özelliği ile yaptığınız bütün harcamalarınızda puan kazanarak bunları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Sinema, tiyatro, konser gibi bir çok etkinlikten anında haberdar olabiliyor ve düşük faizli nakit avans kullanabiliyorsunuz.
Ziraat Bankası: Bildiğiniz gibi üniversite öğrencileri devlet tarafından verilen burs/kredi’yi Ziraat Bankası Genç Bankkart ile vermektedir. Bu kredi ve banka kartının güzel özelliklerinden birisi ise almış olduğunuz nakit avansınızı faizsiz olarak geri ödeyebiliyorsunuz. Banka kartı ve kredi kartı özellikli bu karta sahip olmanız için üniversite öğrencisi olup devlet tarafından verilen burs/kredi kullanmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Enpara.com Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Çalışmayanlar İçin Kredi Kartı Veren Bankalar

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi kredi kartı almak günümüzde artık çok kolay bir hale gelmiştir. Öyleki yolda yürürken bile kredi kartı vermek isteyen banka çalışanlarına bile sık sık rastlamaktayız.

Bankalar kredi konusunda tutumlu olsa da kredi kartı konusunda her zaman yumuşak davranmışlardır. Geçmiş dönemlerde sigortalı bir işte çalışmış olmanız dahi kredi kartı almanıza olanak tanıyabilmektedir. Üzerinize tapulu olan bir taşınmazınız var ise zaten kredi kartı almanız çok kolaydır. Kredi almak için bir çok evrak isteyen bankalar kredi kartı alımlarınızda gelirinizi belgelemenizi pek istemezler. Tıpkı öğrenciler için verilen kredi kartları gibi… Ev hanımlarına bile kredi kartı verilmektedir. Ev hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar yazımızı okuyarak çalışmayan bayanların kullanabileceği kredi kartlarını inceleyebilir başvuru yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar Konumuzu toparlayacak olursak, bankalara kredi kartı başvurusunda bulunun. Çünkü kredi kartının çıkma ihtimali yüksektir. Bu başvurulardan sonuç alamadığınız takdirde yukarıda belirttiğimiz yolu kullanabilir veya çalışan bir yakınınızın adına kart başvurusunda bulunun. Lakin hepsine birden başvuruda bulunmanız sizin kredi sicilinizi kötü yönde etkileyecektir. Mesajla kredi başvurunuzu anında yapabilmeniz için Cepten Kredi Kartı Başvurusu yazımızı okuyarak 1 dakika içerisinde ücretsiz olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

“Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar (Kolay Başvuru)” üzerine 5 yorum

  1. orkun says:
  2. Emir Kocakuş says:
  3. Kenan says:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir