Gelir belgesiz kredi veren bankalar listesi 2017

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (1 DAKİKADA 55 BİN TL)

Gelir belgesiz kredi veren bankalar konumuzda; belgesiz, kefilsiz ve maaş bordrosuz anında kredi avantajlarının ayrıntılarını ve başvuru kolaylıklarını bulabilirsiniz. Bir işte çalıştığı halde gelir belgesi temin edemeyen veya herhangi bir işte çalışmıyorsanız hiç üzülmeyin bu şartlara rağmen kredi veren bankalar mevcut. Hatta cepten 1 dakika da 55 BİN TL kredi başvurusunda bulunmanız dahi mümkün.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017
Belge Talebi
Kredi Limiti
N Kolay Krediistenmiyor30.000  TL
CEPTETEBistenmiyor30.000  TL
Enparaistenmiyor30.000  TL
Odeabankİsteyebilir50.000  TL
ING Bankİsteyebilir35.000  TL

Gelir belgesiz kredi türünden çiftçiler, taşınmazı olanlar, arıcılar, esnaflar veya aylık düzenli geliri olanlar yararlanabilirler. Genellikle bankaların hazır kredi diye tanımladıkları bu krediyi bir çok banka vermektedir. Fakat bu krediyi de almak için bankaların gelir belgesinin haricinde yerine getirilmesini istediği bazı koşullar vardır.

Gelir Belgesiz Kredi Şartları: Gelir belgesiz yani maaş bordrosuz kredi alabilmeniz için kredi puanınızın yüksek olması veya krediyi çekecek kişinin üzerine bir gayrimenkul olması gerekmektedir. Tabi yine de kredi puanınızın yüksek olması krediyi çekebilme ihtimalinizi de yükseltecektir.

# Mantık olarak açıklayacak olursak bankalar sizin bu krediyi ödeyebileceğinize inanmak istiyor. İnandıkları takdirde size bu hazır krediyi verirler. İşte ihtiyaçlarınıza göre maaş bordrosuz kredi veren bankalar:

ING Bank 5BİN TL Mini Kredi (Bordrosuz)

ING Bank ile 5.000 TL mini krediniz hazır. Yapmanız gereken tek şey bir ING Bank şubesine uğramanız. Veya hemen başvuru için bankanın ineternet sitesinden form doldurup gönderebilirsiniz. Bu mini kredinin üst limiti 5.000 tl ve 48 aya kadar vade imkanı mevcut. Faiz oranı ise %1,84 olup kredi tahsis ücreti de ana paranın %0,5’i kadardır. 48 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredinin aylık geri ödemesi 170,02 TL olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki tablodan ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.
İNG bank ihtiyaç kredisi bordrosuz, gelir belgesiz hemen kredi

OdeaBank Gelir Belgesiz Kredi

OdeaBank’tan müşterilerine hemen kredi imkanı. Kredinizin günlük 8 TL yani aylık 240 tl ödeyerek 48 aya kadar vadeli krediden faydalanmak için odeabank internet şubesinden veya 444 8 444 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
%1,29 faiz avantajı ile 35.000 TL’ye kadar anında kredi çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşçilere Kredi Veren Bankalar

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank’tan gelir belgeniz olmadan 20.000 tl gibi bir kredi çekebilirsiniz. Üstelik 1 dakika içerisinde. Kredi boşluk Vatandaşlık Numaranızı yazıp 4425’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj ile başvurunuzu 1 dakika içerisinde yapmış oluyorsunuz. Mesaj ile başvuru limitiniz en fala 20.000 TL dir. Diğer başvuru şekilleri ise 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak ilk önce 4’ü sonra 2’yi tuşlayarak kredinizi çekebilirsiniz. Yada size en yakın Akbank şubesine giderek gelir belgesiz kredinizi anında çekebilirsiniz.
# ATM üzerinde de Akbank gelir belgesiz krediye başvurabilirsiniz. Size en yakın Akbank ATM’sine cep telefonunuz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Akbank ATM’lerinde başvuru yapabileceğiniz kredi limiti 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

DenizBank Gelir Belgesiz Kredi(55.000 TL)

Gelir belgesiz ve Bordrosuz kredi veren bankalar listesinde en yüksek meblağ olarak kredi veren banka Denizbank. Web’de ihtiyaç kredisi kampanyası ile Denizbank internet şubeleri üzerinden 1 dakika içerisinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi vade üst sınırı 48 ay olarak belirlenmiş ve vadelere göre faiz oranları uygulamaktadır.
Bordrosuz belgesiz kredi veren bankalar, denizbank, hemen kredi bordrosuz
Evraksız kefilsiz ve maaş bordrosuz olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Cepten başvuru için telefonunuzun mesajlar bölümüne KREDİM boşluk, vatandaşlık numaranızı 3280’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz nihayetlenince kısa mesaj olarak size bildirilir. Dilerseniz daha ayrıntılı bilgiler için yakınınızdaki Denizbank şubesine gidebilir veya 444 0 800 müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – Gelir Belgesiz

Gelir belgesiz krediler veren bankalar listesinde acil bireysel kredi ihtiyacınızı karşılayan bir banka daha mevcut. TEB %1,55 faiz oranı ile 12.500 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Başvuru için TEB şubelerine sadece nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi ile gitmeniz yeterli olmaktadır. Bu kredinin örnek ödeme tablosu 5.BİN TL üzerinden aşağıdaki gibi hazırlanmıştır.
Gelir belgesiz kredi veren bankalar, teb ihtiyaç kredisi belgesiz cepten kredi, anında krediler

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hakkında

Ziraat Bankası, HalkBank, Fibabanka, Finansbank, İş Bankası ve diğer bankalara da gelir belgesiz bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların şubelerine veya müşteri temsilciliklerine bağlanabilirsiniz. Fakat bu bankalarında ortalama olarak istedikleri aynı evraklar mevcuttur. Onları sıralayacak olursak;

 • Nüfus cüzdanı veya üzerinde fotoğrafınız bulunan resmi diğer kimlik belgesi(Sürücü Belgesi gibi)
 • Esnaflar için vergi kimliğiniz,
 • En son 3 aydır etkin olan bir faturanız,
 • Çiftçiler için çiftçilik belgeniz gibi bir takım evraklar istenmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Ev, Araç, Arsa, Tarla vs)

Gelir Belgesiz İnternet Üzerinden 1 Dakikada Kredi Başvurusu

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz üzere bazı bankalar internet üzerinden başvurularında gelir belgesiz, evraksız, dosyasız kredi imkanı sunmaktadır. Üstelik bu bankaların müşterileri olmanız gerekmiyor. Detaylar için İşsizlere Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Sicili bozuk olan kişilerin banka kredilerindne faydalanmaları oldukça zordur. Bu konu hakkındaki sorunlarınızı gidermek için sicili bozuk olana kredi veren bankalar yazımızı okuyarak size en uygun kredi veren bankayı bulabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızda aklınıza takılan herhangi bir soru için yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz

GÜNCELLEME: 19.12.2017

Herhangi bir yerde sigortası olmayan ve gelir belgesi olmayan kişiler, kredi çekerken genel olarak zorlanmaktadır. Birçok banka geliri olmayan bir kişiye, kredi vermek istemez. Ama son dönemlerde birçok kişi ,gelir belgesi olmadan krediye başladı diyebiliriz. Kişiler acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için, genel olarak bankaları tercih ederler ve kredilerini bankalar üzerinden alırlar. Ama yüksek faiz ödemek yerine, gelir belgesi olmadan kredi çekmek, oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Peki gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir ve gelir belgesiz kredi nasıl alınır? Tüm bu sorulara cevaplar vereceğiz.

Evraksız Şartsız Kredi 

Şu anda Akbank, Denizbank, Finansbank başta olmak üzere, birçok banka bireylere gelir belgesiz kredi olanağı sunmaktadır. Bunun için internetten, telefon ile SMS yollayarak ya da mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yazılı bankalardan gelir belgesi olmadan kredi alınabileceği gibi, bazı durumlarda aranan şartlar olmaktadır.

Sigortasız Nasıl Kredi Çekilir?

Bankalara yapılan kredi başvurularında bilindiği üzere öncelikli olarak gelir belgesi gelmektedir. Sabit bir geliri olup sigortalı olarak çalışanların kredi çekmesi, oldukça kolay bir durum olacaktır. Yalnız gelir belgesi olmayanların kredi çekme süreci, bir hayli uzun olabilir. Peki bu durumda gelir belgesi olmayanlar nasıl kredi alıyor sorusunun cevabını verelim. Genel olarak bu tarz bir soru gelir çünkü geliri olmasına rağmen birçok kişi, bu geliri bankaya gösteremiyor.

Her banka kredi talebi ile gelen müşterilerine kredi olanağı sunmak ister, ama banka şubesi vermiş olduğu kredileri geri alamadığı zaman, genel müdürlük açısından sıkıntı doğurmaktadır.  Özellikle gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların birçok sıkıntıya düştüğü görülebilir. Banka müfettişleri, banka denetleme sırasında, bu müşteriye neden kredi verildiği konusunda baskı yapabilir. Fakat kredi onayları Genel müdürlükten geldiği için, genel olarak bu tarz sorunlar son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Sicili Bozulan Kişinin Eşi Bu Durumdan Etkilenir mi?

Geliri Olmayanlara Kefil İle Kredi İmkanı

Anlattığımız durumlar bankaların gelir belgesi olmayanlara karşı gösterdiği tutumdur. Ama bazı banka şubeleri de yeri geldiği zaman kefil olmadan kredi olanağı sunar. Özellikle bankaların maaş bordrosu olmayan kişilere kredi vermesi için, kefil isterler. Buna ek olarak kişinin kefilsiz olarak kredi çekmesi için de, güzel bir kredi notu olması gerekmektedir. Gelir belgesi ya da maaş bordrosu olmasa bile bankaya götürülecek bir kefil, işi tamamen çözecektir.

Bankanın istediği şartları taşıyan bir kefil ile banka şubesine gitmek, kredi almanıza olanak verecektir. Çünkü banka bu şekilde kendini tamamen güvenceye almış olur. En azından kefilin sahip olduğu bir gelir olması ve bu belgelemesi gerekmektedir. Gelir belgesi olmayan kişilerin, kefillik durumu kabul edilmez. Gelir belgelerine ek olarak, kredi notu da önem arz etmektedir. Hem kefil kişinin hem de bireyin kendisinin, kredi notu iyi olmak zorundadır. Artık tüm süreç, kredi notuna bakıyor diyebiliriz.

İpotek Karşılığı Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz olarak çekilecek olan bir kredinin diğer unsuru ise, ipotekli kredilerdir. Bankalar genelde taşınır durumda olan malların ipoteklerini kabul etmez. Çünkü teminat olarak gösterilen malların, değerinde düşme gözükebilir. Bu noktada taşınmazların teminat olarak gösterilmesi durumunda, bankalar kredi olanağı sunacaktır. Hem de sizlerden herhangi bir gelir istemeden bu fırsat doğacaktır.

Kredi için ipotek olarak sunulacak teminatların, bazı oranda krediyi karşılaması gerekmektedir. Yani bankadan çekilecek olan kredinin tutarının 50 bin TL olduğunu düşünelim. Böyle bir durumda ekspertiz sonucu bir değer çıkar ve evin değerinin bu tutarın üstünde olması gerekmektedir.

29 Comments Posted

 1. Öncelikle yazı için teşekkürler. Benim herhangibir yerden gelen gelirim yok. Şuanlık bir işte çalışmıyorum. Kredi çekmek için sanıyordum ki bir gelirimizin olması gerekiyor. Ama böyle birşey gerekmiyormuş öğrendiğime sevindim. Kendime kefil arıyordum ama bulamamıştım bu konudan öğrendiğim kadarıyla kredi çekmek için kefilde gerekmiyormuş. Bir kaç ev gereksinimim vardı kredi çekip onları ödeyecektim. Kendime ait bir evim var. Buda kredi puanımı yükseltiyormuş. Maaş bordrosuz olarak İNG Bank’tan 5 bin TL kredi çekeceğim. Bu yazı için siteye çok teşekkür ediyorum. İyi çalışmalar.

 2. Gelir belgesi olmadan yapılan kredi başvuruları insana hiçde güven verici gelmiyor. Zaten bu kredileri yüksek ihtimalle kredi not yükske olan kişilere veriyorlardır, bende büyük bir ihtimalle buradan kaybettim  Geçenlerde acil bir kredi ihtiyacım olmuştu ve bankaya mesaj yolu ile başvurmuştum, yaklaşık 2 saat sonra mesaj geldi ve kredi için gerekli şartları taşımıyorsunuz yazıyordu. Yani herkese verilmiyor bu krediler.

 3. Herhangi bir gelir belgesi istemeden yapılan kredi başvurularının reklamını görmüştüm TV’de ve internetten detayl bir araştırmasınız yapmıştım. Vardığım sonuç şu oldu, ne yazıkki bu kredileri alabilmek için daha önceden kredi almış olmak ve bu kredileri aksatmadan ödemiş olmak gerekiyor. Her şeye rağmen şansımı denediğimde aldığım cevap hiçde şaşırtıcı olmadı ve kredi talebiniz onaylanmadı cevabı aldım.

 4. Sicili bozuk olan kişilere bankaların kredi vermemesi konusunda şöyle düşünüyorum ;
  1-Şahsın adli sicil kaydının temiz olmaması durumunda bankalar, şahsın tekrar suç işleyerek ceza alması ihtimalinin yüksek olduğunu düşünür ve bu kişinin aldığı kredinin geri ödenemeyeceği riski olduğu için şahsa kredi vermeyebilir . hatta tanıdığım bir hüküm yemiş kişi ev almak için krediye başvurmuştu ve bankadan olmsuz cevap almıştı.

 5. Merhaba bu yazdığınız yazı için çok teşekkür ediyorum. İşime çok yaradı. Benim bir evim var kiraya vermiştim. Gelir belgesi almamıştım ve şuanda paraya ihtiyacım vardı. Kredi çekmeyi düşünüyordum fakat belgem olmadığı için bankaya gitmeye çekindim. Hangi bankaya gideceğimide bilmiyordum. Araştırmalar sonucunda bu siteyi buldum. Şartları şuanda karşılıyorum. Kredi çekmek için kendime kefil bulamamıştım. Ama öğrendiğime göre kredi çekmek için kefilde gerekmiyormuş. Akbank’tan gelir belgesiz kredi çektim. Kısa mesaj ile çok kolay bir şekilde kredimi çekebildim. Siteyi çok beğendim bir çok konu mevcut tekrardan teşekkürlerimi sunuyorum.

 6. Fuat bey merhabalar gayet başarılı bi site olmuş insanların ihtiyacı olan tüm bilgileri araştırmalarınız ve bilgilerinizin harmanlanmasıyla birlikte siteye dökmüşsünüz . Sizden aldığım bilgiler neticesinde kendi işimi kurma düşüncesi oluştu kafamda harika bir site olmuş yani emekleriniz için teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

 7. Şuanlık tam ihtiyacım olan şey gelir belgesiz kredi alabilmek, uzun zamandır sıkışıklık içerisindeyim yani artık ne yapacağımı bilemeyecek noktaya gelmiştim. Gelir belgem olmadığı için kredi çekemeyeceğimi düşünüyordum ancak makalenizi okuyunca bu düşüncemin yanlış olduğunu fark ettim, nereden kefil bulacağım gibi bir çok sorunu nasıl çözeceğimi düşünüyordum, makalenizde bu alan alakalı tüm bilgiler mevcut, dahada ayrıntılı okuyup kendime uygun olup bankayı seçeceğim ve en kısa sürede bankaya uğrayıp gelir belgesi kredimi alacağım.

 8. Hayırlı akşamlar uygunbirkredi.com sitesi yöneticileri . Beni bu siteye getiren https://www.uygunbirkredi.com/sicili-bozuk-olana-kredi-veren-bankalar/ Adlı konunuz oldu gençlik yıllarımızda yapmış olduğumuz hatalardan dolayı hiçbir banka bize kredi vermeye yanaşmıyordu açıkçası her insan hata yapar biz hatalarımızdan ders aldık ama derdimizi anlatamayız sonuçta sitenizde açmış olduğunuz konu sayesinde ihtiyacım olan parayı bugün almış bulunmaktayım bu parayı düğün hazırlıklarım için kullanacağım yani hayırlı bi işe vesile oldunuz emek veren herkesin eline koluna bileğine sağlık . Ayrıca sadece site içi yorum kısmından değil diğer iletişim araçlarındanda verdikleri bilgiler ve destek için ayrıca teşekkür ederim kendilerine siteniz konusunda bütün çevreme ön ayak olacağıma emin olabilirsiniz iyi çalışmalar dilerim

 9. gelir belgesiz kredi kartı almam gerekiyor bankaya gittiğimde sorun çıkardılar. en paradan 3 bin liralık kredi cektim üstelik bankaya bile gitmeme gerek kalmadı hemen hallettiler resmen bankacılık sistemini bu siteden öğreniyorum keşke bankaya gitmeden okusaydım o kadar yola para verdim teşekkürler yazınız için

 10. Bu bankaların teferruatlı işleri yoruyor insanı… Arkadaş gelir belgesiz kredi gibi kolay olsaydı keşke kredi alabilmek 🙂 Hocam makalelerinizi dört gözle bekliyoruz, bu kadar bilgiye sahip olduğunuza göre Finans uzmanı falansınız heralde. Peki kefil gerekli mi? Yani makalede atladım sanırım o kısmını… Kefil şartıda yoksa gelir belgesiz kredi hayat kurtarır sanırım.

 11. İnternette ki çöp bilgiler içerisinde böyle güzel bilgilere ulaşabilmek kolay. Yani o kadar araştırdım ki bu gelir belgesiz kredi olayını anlatamam sizlere. Bir sorum olacak, ortalama ne kadar çekilebilmekte peki bunun bilgisi var mı? Yani insanlara bunun bilgisini de verseniz süper olur.

 12. Yazıyı okudum teşekkür ederim çok yararlı bir yazı olmuş gerçekten. Öğrenciyim. Kredi çekmek için sanıyordum ki bir gelirimizin olması gerekiyor. Ama benim projerlerim var bunun için yazı baya yararlı oldu. Umarım belgesiz bir şekilde bende kredi çekebilirim. Kuşkularım vardı bu yazıdan sonra bir kuşkum kalmadı. İnşallah bankaya gittiğim zaman kredi çıkar. Uygun bankayı seçip hemen kredimi geçmeye çalışacağım umarım krediyi alabilirim.Yabancı bankaların bu konularda daha iyi olduğunu duymuştum ama yaşayıp görücez. Kefil gerekirse arkadaşlarımı yapamam sanırım çünkü onlarda öğrenci . Ailemden birilerini yapabilirim sanırım. Site gerçekten harika diğer makaleleride okuyacağım inşallah onlardanda gerekli bilgileri öğrenirim . Çok çok teşekkürler yazınız için .Kolaylıklar diliyorum. İyi çalışmalar.

 13. Merhaba uygunbirkredi.com kurucuları sitenizi uzun süredir takip ediyorum ve bu belgesiz kredi konusunda birçok yerde araştırdım ve bu konu hakkında hiç bir yazı göremedim sizim sitenizi takip edene kadar gerçekten insanlara büyük faydanız dokunuyor. Allah razı olsun. Sizin sayenizde insanlar kredi çekebilecek uygun faizli masrafsız krediyi bulup işlerini kurabilecekler. Gerçekten çok saolun. Bende en yakın sürede uygun bir banka bulup kredimi çekmeyi düşünüyorum. Sanırım en düşük faizi en para ve ing ban veriyor ing bankı kullanmadım kullanan arkadaşlar yazarsa sevinirim. En parayı kullanıyorum çok güzel bir sistem herkese öneririm. En para hakkındada bir konu yazıları bilir belki Diğer konulardaki yazılarını heyecanla bekliyorum. Kolaylıklar diliyorum uygunbirkredi.com kurucuları. Sayılarımlar

 14. Enpara kullanıcısıyım. Geçen gün sitelerinden bir hesaplama yaptım ve dosya masrafı almadıklarını öğrendim. Ki zaten enpara kartı ile 1000 tl’ye yakın kara geçirdiler beni. Kendi projelerim için kredi çekmem gerekiyor. Kredi seven biri değilim fakat güvendiği bir projesi olunca insanın başka çaresi kalmıyor. İyi bir planlamadan sonra en büyük kredi bile geri ödenebilir gözüyle bakıyorum.

  Kredi kartı kullanıcısıyım ama daha önce hiç kredi çekmemiştim. Makale yardımcı oldu açıkcası. Tüm bilgiler toplanmış ve derlenmiş bunun için teşekkür ederim. Favorilere ekledim, çekmeden 1 hafta önce tekrar okuyup topladığım bilgiler ile bankaya danışacağım. Bir sorum olursa buradan yine iletişime geçebilirim diye düşünüyorum. Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar.

 15. Gelir belgesiz kredi almak icin çok fazla uğraştım çok fazla blog yazısı okudum bu blog yazısını okuyana kadar dolanıp duruyordum hem sade hem anlaşılır diğerlerini okuyordum ama sanki kendimi hukuk Sınavı’nda hissediyordum bir türlü anlamıyorum şimdi işimi bile hallettim teşekkürler site yöneticilerine

 16. Öğrenciyim. Kampüste dolaşırken yapıkredi elemanı durdurdu ve bir kredi kartı çıkarttı bana ayaküstü. Almak istemesem bile yardımcı olmam adına (kotalarını doldurmaları gerekiyormuş) formu doldurmamı rica etti ben de doldurdum. Ki zaten bir kredi kartına ihtiyacım oluyordu. KYK bursunun bittiği yerde kredi kartımdan devam ediyorum. Fakat kredi çekmek farklı bir şey tabi. Yapıkredi’nin faiz oranlarını iyi bulmuyorum. Ve sanırım dosya masrafı var. ING düşünüyorum. E turuncu hesap kartı sipariş ettim. İkinci adımım ise kredi talep etmek olucak. 5 bin TL çekip enişteme destek çıkacağım, bir dükkanı var. Küçük bir ortaklık diyebiliriz. Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. öğrenciyken riskli bir adım olabilir fakat yerimde saymaktansa harekete geçmeli diye düşünüyorum.

 17. Bu zamanda gelir belgesiz kredi veren bankaların olması gayet güzel. Yazınızda gayet açıklayıcı olmuş emeğinize sağlık. Bu kredilerden alıp iş kurup yükselme imkanımız olabilir. Hem bu sayede yeni bir hayata adım atabiliriz. Kurdugumuz iş sayesinde hem kredi borcunu bitirir hem de iş sahibi olabiliriz. Ben iyice bir araştırıp bu bankalardan birine başvurayım iyisi mi. Umarım bir aksilik çıkmaz ve kredimi alabilirim. İşi yokuşa sürerlerse üzerime bir ev var onun tapusunu gösteririm artık. Aslında risk almayı pek sevmem ama sanırım bu sefer gözümü karartıp bu riski almak zorundayım. Tekrardan tesekkürler.

 18. esim calismiyor. ve cok acil paraya ihtiyacimiz var. internette arastirirken bu yaziya denk geldim. Eger bordrosuz alma imkanimiz varsa cok iyi olacak. Cunku borclar baya birikti en azindan tek elde toplariz butun borclari 5 6 parcaya bolunmeden oderiz. Fazla degil zaten bir 10 bin tl alabilsek esim bir is bulana kadar idare edebiliriz. Esim is buldugunda da rahata ereriz ins. Allah kimseyi issiz koymasin cok zor. Ayrica yaziniz icinde cok tesekkur ederiz.

 19. Öncelikle yazıyı hazırlayan sayın editöre ne kadar teşekkür etsem az, hiçbir sitede bu kadar kapsamlı ve açıklayıcı yazı bulamamıştım ve kafamdaki soru işaretlerini bir türlü silememiştim. Üniversitede eğitim hayatıma devam ediyorum, aklımda internet için çok güzel projeler var fakat maddi olarak sponsor bulamadım ve projeyi gerçekleştirecek para bulamamıştım. 2 tane kredi kartım var çok fazla ekstre gelmiyor fakat ödemeleri hiç aksatmadım denilebilir. Kredi puanım da yeterliyse yazınızda kredi alma yöntemlerinin hepsini tek tek deneyerek en çok krediyi veren bankadan kredi çekmeyi düşünüyorum. Sitenizde diğer yazılara bakmadım, kredi notu yükseltme yazısı varsa hemen okuyacağım yoksa sayın site editörü lütfen açıklayıcı bir şekilde kredi notu yükseltme yazısı da bekliyor olacağız.

 20. Merhaba üniversiteye yeni geçtim aklında hiç kredi kartı kullanmak yokken arkadaşlarım ve kredi kartının cazip gelmesi yüzünden bu kredi kartı işine bulaştım ve küçük bir miktarda borcum var. Para alacak çevrem yok fakat aklıma son çare olarak kredi çekerek kredi kartımı kapatmak geldi ve en mantıklı olanı da şuan bu gibi duruyor. En azından ödemeleri daha rahat olur ve evimin eşyalarının da tamamlamış olurum. En uygun olanı İNG Bank gibi duruyor hemen kredi başvurusu yapıp bekleyeceğim umarım sonuçlanması kredi kartının son ödeme tarihini geçmez. Kredi notum çok yüksek değil ama onu da kaybetmek istemiyorum. Kart borcumu ödedikten sonra kartı kapatacağım, çok teşekkür ederim yazıyı paylaşan arkadaşa.

 21. 10 bin lira üzerindeki kredi başvuruları için gelir belgesi talep edilir diye duymuştum, birkaç arkadaşım da telefonda başvuruda bulunmuştu kabul etmişlerdi ama şubeye gidince ret vermişlerdi. Dediğim olay 2 yıl önce oluyor ama. Birkaç siteye baktım bu konuyla alakalı ama hiçbiri detaylı anlatmamış, güzel bir makale çıkarmışsınız öncelikle bunu belirteyim. Yarın ilk işim denizbank’a uğramak olacak. 55 bin lirayı görünce inanamadım. Enpara’nın da aslında fena değilmiş orayı da araştırmak lazım. Birkaç yeri araştırdıktan sonra başvurumu yapacağım bir bankaya, umarım olumlu karşılanır. Yarın şubeye gidip daha detaylı öğreneceğim. Tekrar tekrar teşekkürler.

 22. TEB’in 36 aylığı en avantajlısı gibi görünüyor. 48 aylık için İNG ve Denizbank’ı karşılaştırınca ING 0.06 daha fazla, 48 aylık için sanırım denizbank daha avantajlı. Faiz ve tutara göre aslında ing’nin verme olasılığı daha fazla gibime geldi tabii ki tahmin bu. 5 bin tl için ing’de 48 aylıkta 170 lira ödeme imkanı var, denizbank’ın sunduğu kredi limiti de daha fazla ama. Maksimum 5 bin lira kredi başvuruları için ing ve teb çok mantıklı duruyor sanırım. Teb’de 5 bin lirada 36 aylığa aylık 190 öderken, ing’de 48 ay 170 ödüyorsun. Bu bakımdan bakınca kısa vadede teb çok avantajlı duruyor. Bu kadar detaylı bir şekilde yazı diğer sitelerde görmemiştim, çok faydalı oldu, teşekkürler

 23. lütfen yardım edermisiniz bir türllü uğraşıyorum ama olmuyorn 1201 puan kredi notum hangi bankaya başvursam ret cevabı alıyorum bu konuda yardım ederseniz çok iyi olur

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.