Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (1 DAKİKADA 55 BİN TL)

Gelir belgesiz kredi veren bankalar konumuzda; belgesiz, kefilsiz ve maaş bordrosuz anında kredi avantajlarının ayrıntılarını ve başvuru kolaylıklarını bulabilirsiniz. Bir işte çalıştığı halde gelir belgesi temin edemeyen veya herhangi bir işte çalışmıyorsanız hiç üzülmeyin bu şartlara rağmen kredi veren bankalar mevcut. Hatta cepten 1 dakika da 55 BİN TL kredi başvurusunda bulunmanız dahi mümkün.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017
Belge Talebi
Kredi Limiti
N Kolay Kredi istenmiyor 30.000  TL
CEPTETEB istenmiyor 30.000  TL
Enpara istenmiyor 30.000  TL
Odeabank İsteyebilir 50.000  TL
ING Bank İsteyebilir 35.000  TL

Gelir belgesiz kredi türünden çiftçiler, taşınmazı olanlar, arıcılar, esnaflar veya aylık düzenli geliri olanlar yararlanabilirler. Genellikle bankaların hazır kredi diye tanımladıkları bu krediyi bir çok banka vermektedir. Fakat bu krediyi de almak için bankaların gelir belgesinin haricinde yerine getirilmesini istediği bazı koşullar vardır.

Gelir Belgesiz Kredi Şartları: Gelir belgesiz yani maaş bordrosuz kredi alabilmeniz için kredi puanınızın yüksek olması veya krediyi çekecek kişinin üzerine bir gayrimenkul olması gerekmektedir. Tabi yine de kredi puanınızın yüksek olması krediyi çekebilme ihtimalinizi de yükseltecektir.

# Mantık olarak açıklayacak olursak bankalar sizin bu krediyi ödeyebileceğinize inanmak istiyor. İnandıkları takdirde size bu hazır krediyi verirler. İşte ihtiyaçlarınıza göre maaş bordrosuz kredi veren bankalar:

ING Bank 5BİN TL Mini Kredi (Bordrosuz)

ING Bank ile 5.000 TL mini krediniz hazır. Yapmanız gereken tek şey bir ING Bank şubesine uğramanız. Veya hemen başvuru için bankanın ineternet sitesinden form doldurup gönderebilirsiniz. Bu mini kredinin üst limiti 5.000 tl ve 48 aya kadar vade imkanı mevcut. Faiz oranı ise %1,84 olup kredi tahsis ücreti de ana paranın %0,5’i kadardır. 48 ay vade ile çekmiş olduğunuz kredinin aylık geri ödemesi 170,02 TL olarak belirlenmiştir. Aşağıdaki tablodan ayrıntılı olarak kontrol edebilirsiniz.
İNG bank ihtiyaç kredisi bordrosuz, gelir belgesiz hemen kredi

OdeaBank Gelir Belgesiz Kredi

OdeaBank’tan müşterilerine hemen kredi imkanı. Kredinizin günlük 8 TL yani aylık 240 tl ödeyerek 48 aya kadar vadeli krediden faydalanmak için odeabank internet şubesinden veya 444 8 444 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
%1,29 faiz avantajı ile 35.000 TL’ye kadar anında kredi çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  444 25 25 Akbank Telefon Bankacılığı - Akbank Müşteri Hizmetleri

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank’tan gelir belgeniz olmadan 20.000 tl gibi bir kredi çekebilirsiniz. Üstelik 1 dakika içerisinde. Kredi boşluk Vatandaşlık Numaranızı yazıp 4425’e kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj ile başvurunuzu 1 dakika içerisinde yapmış oluyorsunuz. Mesaj ile başvuru limitiniz en fala 20.000 TL dir. Diğer başvuru şekilleri ise 444 25 25 Akbank müşteri hizmetlerini arayarak ilk önce 4’ü sonra 2’yi tuşlayarak kredinizi çekebilirsiniz. Yada size en yakın Akbank şubesine giderek gelir belgesiz kredinizi anında çekebilirsiniz.
# ATM üzerinde de Akbank gelir belgesiz krediye başvurabilirsiniz. Size en yakın Akbank ATM’sine cep telefonunuz ile gitmeniz yeterli olacaktır. Akbank ATM’lerinde başvuru yapabileceğiniz kredi limiti 10.000 TL olarak belirlenmiştir.

DenizBank Gelir Belgesiz Kredi(55.000 TL)

Gelir belgesiz ve Bordrosuz kredi veren bankalar listesinde en yüksek meblağ olarak kredi veren banka Denizbank. Web’de ihtiyaç kredisi kampanyası ile Denizbank internet şubeleri üzerinden 1 dakika içerisinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi vade üst sınırı 48 ay olarak belirlenmiş ve vadelere göre faiz oranları uygulamaktadır.
Bordrosuz belgesiz kredi veren bankalar, denizbank, hemen kredi bordrosuz
Evraksız kefilsiz ve maaş bordrosuz olarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Cepten başvuru için telefonunuzun mesajlar bölümüne KREDİM boşluk, vatandaşlık numaranızı 3280’e gönderebilirsiniz. Başvurunuz nihayetlenince kısa mesaj olarak size bildirilir. Dilerseniz daha ayrıntılı bilgiler için yakınınızdaki Denizbank şubesine gidebilir veya 444 0 800 müşteri hizmetlerini arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

TEB Pratik İhtiyaç Kredisi – Gelir Belgesiz

Gelir belgesiz krediler veren bankalar listesinde acil bireysel kredi ihtiyacınızı karşılayan bir banka daha mevcut. TEB %1,55 faiz oranı ile 12.500 TL’ye kadar kredi çekebilirsiniz. Başvuru için TEB şubelerine sadece nüfus cüzdanı ve ehliyet fotokopisi ile gitmeniz yeterli olmaktadır. Bu kredinin örnek ödeme tablosu 5.BİN TL üzerinden aşağıdaki gibi hazırlanmıştır.
Gelir belgesiz kredi veren bankalar, teb ihtiyaç kredisi belgesiz cepten kredi, anında krediler

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hakkında

Ziraat Bankası, HalkBank, Fibabanka, Finansbank, İş Bankası ve diğer bankalara da gelir belgesiz bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların şubelerine veya müşteri temsilciliklerine bağlanabilirsiniz. Fakat bu bankalarında ortalama olarak istedikleri aynı evraklar mevcuttur. Onları sıralayacak olursak;

  • Nüfus cüzdanı veya üzerinde fotoğrafınız bulunan resmi diğer kimlik belgesi(Sürücü Belgesi gibi)
  • Esnaflar için vergi kimliğiniz,
  • En son 3 aydır etkin olan bir faturanız,
  • Çiftçiler için çiftçilik belgeniz gibi bir takım evraklar istenmektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşsizlere Kredi İmkanı Veren Bankalar (Sigortasızlara, Bordrosuz)

Gelir Belgesiz İnternet Üzerinden 1 Dakikada Kredi Başvurusu

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz üzere bazı bankalar internet üzerinden başvurularında gelir belgesiz, evraksız, dosyasız kredi imkanı sunmaktadır. Üstelik bu bankaların müşterileri olmanız gerekmiyor. Detaylar için İşsizlere Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Sicili bozuk olan kişilerin banka kredilerindne faydalanmaları oldukça zordur. Bu konu hakkındaki sorunlarınızı gidermek için sicili bozuk olana kredi veren bankalar yazımızı okuyarak size en uygun kredi veren bankayı bulabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi veren bankalar yazımızda aklınıza takılan herhangi bir soru için yorum bölümünden bizlere yazabilirsiniz

GÜNCELLEME: 19.12.2017

Herhangi bir yerde sigortası olmayan ve gelir belgesi olmayan kişiler, kredi çekerken genel olarak zorlanmaktadır. Birçok banka geliri olmayan bir kişiye, kredi vermek istemez. Ama son dönemlerde birçok kişi ,gelir belgesi olmadan krediye başladı diyebiliriz. Kişiler acil nakit ihtiyaçlarını giderebilmek için, genel olarak bankaları tercih ederler ve kredilerini bankalar üzerinden alırlar. Ama yüksek faiz ödemek yerine, gelir belgesi olmadan kredi çekmek, oldukça mantıklı bir seçim olacaktır. Peki gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir ve gelir belgesiz kredi nasıl alınır? Tüm bu sorulara cevaplar vereceğiz.

Evraksız Şartsız Kredi 

Şu anda Akbank, Denizbank, Finansbank başta olmak üzere, birçok banka bireylere gelir belgesiz kredi olanağı sunmaktadır. Bunun için internetten, telefon ile SMS yollayarak ya da mobil bankacılık üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yazılı bankalardan gelir belgesi olmadan kredi alınabileceği gibi, bazı durumlarda aranan şartlar olmaktadır.

Sigortasız Nasıl Kredi Çekilir?

Bankalara yapılan kredi başvurularında bilindiği üzere öncelikli olarak gelir belgesi gelmektedir. Sabit bir geliri olup sigortalı olarak çalışanların kredi çekmesi, oldukça kolay bir durum olacaktır. Yalnız gelir belgesi olmayanların kredi çekme süreci, bir hayli uzun olabilir. Peki bu durumda gelir belgesi olmayanlar nasıl kredi alıyor sorusunun cevabını verelim. Genel olarak bu tarz bir soru gelir çünkü geliri olmasına rağmen birçok kişi, bu geliri bankaya gösteremiyor.

Her banka kredi talebi ile gelen müşterilerine kredi olanağı sunmak ister, ama banka şubesi vermiş olduğu kredileri geri alamadığı zaman, genel müdürlük açısından sıkıntı doğurmaktadır.  Özellikle gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların birçok sıkıntıya düştüğü görülebilir. Banka müfettişleri, banka denetleme sırasında, bu müşteriye neden kredi verildiği konusunda baskı yapabilir. Fakat kredi onayları Genel müdürlükten geldiği için, genel olarak bu tarz sorunlar son buldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kamu Çalışanlarına Düşük Faizli Kredi 2018

Geliri Olmayanlara Kefil İle Kredi İmkanı

Anlattığımız durumlar bankaların gelir belgesi olmayanlara karşı gösterdiği tutumdur. Ama bazı banka şubeleri de yeri geldiği zaman kefil olmadan kredi olanağı sunar. Özellikle bankaların maaş bordrosu olmayan kişilere kredi vermesi için, kefil isterler. Buna ek olarak kişinin kefilsiz olarak kredi çekmesi için de, güzel bir kredi notu olması gerekmektedir. Gelir belgesi ya da maaş bordrosu olmasa bile bankaya götürülecek bir kefil, işi tamamen çözecektir.

Bankanın istediği şartları taşıyan bir kefil ile banka şubesine gitmek, kredi almanıza olanak verecektir. Çünkü banka bu şekilde kendini tamamen güvenceye almış olur. En azından kefilin sahip olduğu bir gelir olması ve bu belgelemesi gerekmektedir. Gelir belgesi olmayan kişilerin, kefillik durumu kabul edilmez. Gelir belgelerine ek olarak, kredi notu da önem arz etmektedir. Hem kefil kişinin hem de bireyin kendisinin, kredi notu iyi olmak zorundadır. Artık tüm süreç, kredi notuna bakıyor diyebiliriz.

İpotek Karşılığı Kredi Başvurusu

Gelir belgesiz olarak çekilecek olan bir kredinin diğer unsuru ise, ipotekli kredilerdir. Bankalar genelde taşınır durumda olan malların ipoteklerini kabul etmez. Çünkü teminat olarak gösterilen malların, değerinde düşme gözükebilir. Bu noktada taşınmazların teminat olarak gösterilmesi durumunda, bankalar kredi olanağı sunacaktır. Hem de sizlerden herhangi bir gelir istemeden bu fırsat doğacaktır.

Kredi için ipotek olarak sunulacak teminatların, bazı oranda krediyi karşılaması gerekmektedir. Yani bankadan çekilecek olan kredinin tutarının 50 bin TL olduğunu düşünelim. Böyle bir durumda ekspertiz sonucu bir değer çıkar ve evin değerinin bu tutarın üstünde olması gerekmektedir.