Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2017, anında kredi online, internetten kredi veren bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar (SMS ve İnternetten)

Dünyada binlerce alanda gelişen teknolojik mobil işlemler bankaların kredi veya kredi kartı işlemleri gibi bir çok alanda da hızlı gelişimler göstermektedir. Bu yazımızda ise bankalardan şubeye gitmeden kredi veren bankalar hangileri onları özetle bahsedeceğiz. Acil nakit ihtiyaçlarımız için banka şubesine gitmeden anında kredi çekebilirsiniz. EFT/Havale işlemlerimiz acilen gerçekleştirmek adına mobil cihazlarımızı kullanmaktayız. Şimdi hangi bankalara mobil olarak kredi başvurusu gerçekleştireceğimizi sıralayalım.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar 2018

Garanti Bankası: Acil ihtiyaç kredisi lazım diyenler için online olarak başvuru yapabilecekleri %1,29 faiz ve 48 ay’lık vadeler ile garanti de krediniz hazır. Yapmanız gereken buraya tıklayarak garanti bankasının web sitesine giriş yapıp gerekli bilgilerinizi(T.C. Kimlik Numarasnızı, Cep Telefonu numaranızı) doldurup başvuru yapmak hepsi bu kadar kolay.
İş bankası: İş cep ile 25 BİN TL’ye akdar krediniz anında hesabınızda. Tıpkı garanti bankasında olduğu gibi iş bankasında da kredi faiz oranı %1,29 ve vade üst limiti 48 aydır. Telefonunuzdan mesaj ile başvuru yapmak için; NAKİT boşluk Tc kimlik numaranız boşluk kredi miktarı boşluk aylık net gelirinizi yazıp hemen 4402 sms atarak kredi başvurunuzda bulunabilirsiniz.
Vakıfbank: Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları %1,30 ile %1,75 arasında değişmektedir. Bu kredi başvurusu için VakıfBank resmi internet sitesi üzerinden formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Taksitlerinizi her ay yada 3 ayda bir ödeme kolaylıkları ile ödeyebilirsiniz.
QNB Finansbank: FinansBank sizleri dosyalarla, evraklarla ve kefillerle uğraştırmak yerine %1,26 oranı ile kredinizi cep şubenizden veriyor. Finansbank cep şubesi olmayan vatandaşların başvuru yapabilmesi için TC kimlik numaralarınız yazıp 5030’a mesaj atmaları gerekmektedir. Finansbank’taki ihtiyaç kredileri faiz oranları %1,26’dan başlamaktadır.
Akbank: Akbanktan kredi çekme kriterlerinden en büyüğü ise aylık ödemeniz gereken kredi borcunuzun aylık gelirinizinin yarısından fazla olamaz. Bu krediye 48 ay vade imkanı ile % 1,45 faiz avantajıyla sahp olabilirsiniz. Başvuru için Kredi,TC No yazıp aralarında bir boşluk bırakarak 4425’e mesaj olarak gönderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İşyeri Açma Kredisi Veren Bankalar 2018

Kendi müşterileri dışında da vatandaşa kredi veren bankalara İnternet üzerinden başvuru yapmanız için En Kolay Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyarak 5 dakika içerisinde Online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bankaya Gitmeden Kredi Veren Bankalar İçin Önerdiklerimiz

Ziraat Bankası: Devlet bankalarından birisi olan ziraat özel bankalara karşı bir atak yaparak htiyaç kredisi faiz oranını %1,11 olarak belirledi. Bu kredi başvurusu için Ziraat bankasının resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz veya 444 00 00 müşteri hizmetlerini arayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.
Yapı kredi: Yapı kredi bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında en bonkörü olarak çıkıyor karşımıza. Tam 50 BİN TL ihtiyaç kredinizi tek mesaj ile hesabınıza gönderiyor. Bu kredinin faiz oranı %1,25 gibi düşük bir oran. Telefondan başvuru için kredi türü, TC kimlik numarası, aylık net gelirinizi aralarında birer boşluk bırakarak 4411 mesaj atabilirsiniz.
Halkbank: Acil ve ufak tefek ihtiyaçlarınızı düşünen bir banka var. Halkbank! Mini kredi imkanı ile 5 BİN TL gibi bir krediyi %1.10 faiz oranı ile anında çekebilirsiniz. Bu kredinin başvurusu cepten veya internet bankacılığından olamamaktadır. Lakin faiz oranı düşük olduğu için yine de bilmenizi istediğimiz için yazımıza dahil etmek istedik.

GÜNCELLEME 19.12.2017

Bankaya gitmeden hesaba yatan kredi veren bankalar 

Findeks kişilerin bankalar ile arasında geçen ödemeleri gösteren bir puanlamayı bizlere sunan bir sistemdir. Bankalar ile olan bilgi paylaşımı aracılığı ile kredi sürecini oldukça hızlandırmaktadırlar. Findeks’in sunduğu bu yararlı hizmet ile beraber, bankaların yükü büyük oranda hafiflemiştir. Eskilerde kredinin onaylanması için uzun bir süre beklenirdi. Yani kredinin onaylanması çekilmesi, hesaba aktarılması derken en az 5 gün geçerdi. Sonra evraklar imzalar derken bir hayli zor bir durum ortaya çıkıyordu

Artık birçok banka teknolojiye ayak uydurmaya başladı. Teknolojik gelişmeler sayesinde artık herkesin cebinde banka vardır. Durum böyle olunca kredi çekme süreci de çok kolay oldu. Fakat bu durum kredi almak için yeterli değil. Bunun yanında sizlerde aranan bazı özellikler olacaktır. Biliyoruz ki kredi almak kolaylaştı fakat hala olumsuz sonuç alan binlerce insan vardır. Ayrıca bankalar artık banka şubelerine gitmeden kredi veriyor. Peki bankaya gitmeden kredi veren bankalar hangileridir?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank Esnaf Kredisi - Faizsiz Kredi Detayları

ENPARA.COM

Enpara.com müşterilerine hızlı bir şekilde kredi verme olanağı sunmaktadır. Ayrıca 2 -3 dakika içerisinde de kredinizin durum bilgisi cep telefonunuza gelmektedir. Krediniz onaylandığı anda sizlerin hesabına geçiyor. 48 ay vade imkanı ve 30 bin TL tutarına kadar krediyi sizlere sunuyor. En güzel yanı da sizlerden alınacak olan bir tahsis ücretinin veya ekstra ücretlerin olmaması. Hatta yıllık maliyet oranı en düşük olan bir banka olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca Enpara.com kredi kartı da vermeye başladı.

Akbank

Akbank, müşterilerine oldukça kaliteli bir sistemi sunuyor. Online başvuru sayesinde 20.000 TL krediyi anında alabileceksiniz. Üstelik faiz oranı ise %1,14 civarında olmaktadır. Buna ek olarak krediniz onaylanır onaylanmaz anında sizlerin hesabına yatıyor. 18 Yaşından büyük ve risk ve istihbaratında sıkıntı çıkmayan kişiler, Akbank’ın sunduğu online krediyi alabilir. Toplam 24 saat içerisinde kredi sizlere aktarılıyor.

QNB FİNANSBANK

Qnb Fİnansbank müşterilerine haftasonu bile kredi olanağı sunuluyor. 1000 ile 30 bin TL arasında kredi tutarları değişkenlik gösteriyor. Ayrıca söylemek isteriz ki faiz oranları müşterilerin kredi notuna göre değişim gösteriyor. Kredi notu yüksek olan bireyler için faiz oranları %1,16 dan başlıyor. Düşük kredi notu olanlara sunulan faiz oranı ise %1,48’e kadar çıkabiliyor. Kredi vadesi 48 aya kadar olmaktadır. Ayrıca bankaya gitmeden kredi veren bankalar arasında oldukça fazla tercih edilen bankadır.

QNB FİNANSBANK EK HESAP İHTİYAÇ KREDİSİ

Yukarıdaki yazımıza ek olarak sizlere bir kredi türü aktarmak istiyoruz. QNB Finansbank müşterileri telefonları aracılığı ile ihtiyaç kredisi kullanabilir. Fakat ücretsiz olarak ek hesap açtırmanız gerekiyor. Hesap açma işlemi 2 dakika sürüyor. Kötü günler için sizlerin adına 2 ile 3 bin TL arasında para tanımlaması yapılıyor. Kaç günlüğüne kullanırsanız, o kadarına faiz ödüyorsunuz. Kullanmazsanız hiç bir zararı olmadan para hesapta duruyor. Adınıza ek hesap açıldıktan sonra 30 bin TL tutarına kadar da kredi kullanma hakkına sahip oluyorsunuz.

GARANTİ BANKASI KIŞ KREDİSİ

Şubeye gitmeden %1,14 faiz oranından başlayan Garanti Bankası kredilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca 48 ay taksit imkanı var. Garanti bankası müşterileri hem başvurularını online olarak yapıyor, hem de şubeye gitmeden paralarını hesaplarına alıyor. Banka 50 bin TL tutarına kadar kredi imkanı sunuyor. Ama garanti cep şubelerinden kredi başvurusu yapanlar en fazla 25 bin TL tutarına kadar kredi alabiliyor. Sizlerde bankaya gitmeden kredi veren bankalar araştırması yapıyorsanız Garanti Bankası oldukça ideal bir bankadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faturalı Hatta Kredi Çekmek Konusunda Altın Tavsiyeler

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.