ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar 2017, çalışmayan bayanlara kredi karı nasıl alınır, kadınlar için kredi kartı, Ev hanımlarının başvuru yapabileceği kredi kartları

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar yazımızda, herhangi bir işte iştigal etmeyen ev hanımlarına gelir belgesiz, bordrosuz, belgesiz, evraksız kredi kartı veren 2018 deki bankalar hakkında bilgi vereceğiz. Bilindiği gibi kredi kartlarındaki aşırı borçlanmalar yüzünden Devlet bu konuda bir takım kısıtlamalar ve yasaklar getirmiştir. Örneğin, cep telefonları için yapılan kredi kartı taksitlendirmeleri sonlandırıldı.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi 2018

Vakıfbank,
Deniz Bank,
ING Bank,
HSBC,
İş Bankası,
Akbank,
Finansbank
gibi özel bankalar ev hanımlarına kredi kartı vermektedir.

Kredi kartının gelişim yayınlalmadığı süreçlerde kesinlikle bu karta sahip olmak çok zor idi. Öyleki sözleşmeli çalışmak yetmiyor kadrolu bir çalışan olmak gerekiyordu. Fakat bildiğiniz gibi son zamanlarda artık kredi kartını tabiri caizse ev ev dolaşarak insanlara veriyorlar. Bu durumda ev hanımları için kredi kartı veren bankaların sayısı da bir hayli artmış durumdadır. Birazdan da sizi yönlendireceğimiz sayfa üzerinden cep telefonunuzla bile 1 dakika içerisinde kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Tabi gerçekleşen bu hızlı değişim devletin gözünden kaçmamıştır ve bakların herkese kredi kartı verilmesi durumunda bir takım düzenlemek yapılmış ve kısıtlandırılmıştır. Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumunun yapmış olduğu bir takım değişiklikler faaliyete geçmiştir. Bunlardan bazıları şöyledir; kredi kartları artık kişiye göre limitlendirilecek, ödeme sorunu yaşayacağı anlaşılan kişilere yüksek limitli kredi kartları verilmeyecek ve daha bir çok madde hazırlanan mevzuat içerisinde yer almaktadır.

Bu düzenlemelere rağmen bir çok ev hanımına kredi kartı verilmektedir. Bunun asıl sebebi ise hane gelirinin düzenli ve yüksek olması. Mesela ev hanımının eşinin aylı düzenli gelirinin olması durumlarında ev hanımlarına kredi kartı verilebilmektedir. Üstelik bu kartların bir çoğu aidatsız kredi kartları olarak verilmektedir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalara Nasıl Başvuru Yapılır

Geçtiğimiz yıllar içerisinde ister ev hanımı olun ister çalışan bir kadın olun, yaptığınız başvurularda bir takım evraklar temin edilmekteydi. Şuan ki dönemimizde ise teknolojinin aşırı gelişmişlik göstermesi neticesinde bir dakika içerisinde evraksız, belgesiz kredi kartı başvurunuzu cep telefonunuzdan yapabiliyorsunuz. Kredi kartı için banka banka dolaşma devri artık tarihe gömüldü diyebiliriz. Şimdi sizlere vereceğimiz bankalara ister internet üzerinden ister telefonunuzun mesaj bölümünden kredi kartlarına başvuru yapabilirsiniz. Başvuru için Cepten Kredi Kartı Başvurusu yazımıza gitmeniz yeterli olacaktır.  Size küçük bir tavsiye; bu adreste verdiğimiz kredi kartlarının özelliklerini iyi okuyarak size market alışverişlerinizde en faydalı olanı hangisi ise ona başvurunuzu yapmanız sizin faydanıza olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hesap İşletim Ücreti ödemeyin !

Bu kredi kartlarını kullanabilmeniz için çalışıyor olmanıza gerek yok. Düzenli gelire sahip ev hanımları da kredi kartı kullanabilirler. Lakin tavsiyemiz düşük limitli kredi kartı kullanmanızdan yanadır.

Düşük Limitli Kredi Kartlarına Başvuru Yapın!

En başınd da bahsettiğimiz gibi neredeyse bütün bankalar gelir belgesiz olarak kredi kartı vermektedir. Çalışan vatandaşların başvuruları sonucunda kredi kartı limitleri de maaşları doğrultusunda yüksek olabilmektedir. Lakin ev hamınları için bu oran daha az olmaktadır. (500-1.000 TL arası) Ev hanımlarının kredi kartı aylık taksitlerini eksiksiz olarak ödemeleri sonucunda limitlerini yükseltebilirler.

Bu yazımızda ev hanımları nasıl kredi kartı alır? Ev hanımlarına kredi kartı verilir mi? sorularına yanıt aramaya çalıştık. Dilerseniz, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar yazımız üzerinden bankaların ev hanımlarına sunduğu avantajlı ihtiyaç kredi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.