senetle para veren yerler, banka kredisi çekemiyorum, senetle borç para

Senetle Para Veren Yerler 2018 (Banka Kredisi Çekemeyenler İçin)

Senetle Para Veren Yerler 2018 yazımızı bankadan kredi çekemeyenler için geniş bir araştırma neticesinde yayınlamaya karar verdik. Sicili bozuk olup bankadan kredi çekemeyen ve kara listede yer alanlar için farklı ve güvenli kredi olanakları mevcut. Bu olanakları tanıyanlar ise; Kuyumcular, Faktoringler, Şirketle,  Zenginler ve Vakıflar ve daha bir çok kurum tarafından senetle kredi almak istiyorum  diyen kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak imkanları mevcut.  Ziraat Bankasının Senetle Kredi verdiğini biliyor muydunuz? Nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabileceğiniz nakit avans kredi ile paranız cebinizde senetleriniz Ziraat’te. Ayrıca Ziraat bankasında senet karşılığında spot kredi ve iş yeriniz içinde kredi kullanabilirsiniz. Herşeyden önce ziraat bankasının bu kredisine başvuru yapmanızı önermekteyiz.

BİLGİLENDİRME: Sorunlarınızın çözümü için yazımı ayrıntılı olarak okumanızı ve aklınızda oluşan sorular için konu altındaki yorum bölümünü kullanmanızı tavsiye etmekteyiz.

# Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana gibi şehirler olmak üzere Türkiye’nin her yerinde böyle kredi alacağınız bulunmaktadır.

Bankaların kredi vermediği kişilerin farklı yollar arayışından dolayı son zamanlarda insanlara senetle kredi veren şirketlerde bir hayli çoğalmıştır. Fakat verilen bu krediler bankaların bize sağladıkları düşük faizli ve vadeli kredilerin daha katı bir halidir. Yani daha fazla faiz ve kısa vaade için verilirler. Bahsi geçen firmalar 10.000 TL ye kadar ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Lakin hayat şartlarının insanlara getirdiği olumsuzluklar yüzünden bu kredileri çekmek zorunda kalınabiliyor. İşte senetle para veren yerler;

1. Senetle Cep Telefonu veya Beyaz Eşya

Senet yaparak para almak isteyen kişilerin ilk etapta ve en basit yöntemle yapacakları bir şey, senetle telefon satan yerlerden bir telefon alıp bu telefonu nakite çevirebilirsiniz. Bu süreci bilmeyenler için örnek fiyatlarla açıklayalım. Piyasa değeri 3.500 TL olan bir telefonu senet karşılığında ortalama 4.000 TL gibi bir fiyata alacaksınız. Sonrasında bu telefonun ambalajını açmadan başka bir telefoncuya götürüyorsunuz. Ve bu telefonu büyük pazarlık şartlarından sonra en fazla 3.000 TL gibi bir para satabiliyorsunuz. Bu verdiğimiz örnekteki zararınız tam olarak 1.000 TL dir. Tabi bu rakamlar konuyu daha iyi anlamanız için tahmini olarak yazıldı. Açıkçası bu yazımızı okuyan ziyaretçilerimize bu yöntemi çok zor durumda kalmadıkça denemelerini istemiyoruz. Çünkü birde bu telefonun taksitlerini ödeme olayı var. 4000/24 ile 24 ay boyunca 166 TL taksit ödemek zorundasınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Faizsiz Hayvancılık Kredisi (ZİRAAT BANKASI)

# Diğer bir yol ile senetle beyaz eşya alıp nakite çevirme olayıdır. Senet le beyaz eşyanızı 24 ay taksitle alıp aynı yukarıda bahsettiğim cep telefonu örneği bunun içinde geçerlidir. Bu yöntemi de hiç kimseye önermiyoruz lakin dediğimiz gibi başka bir çare yoksa ve gerçekten çok zor durumlarda kalındıysa düşünülebilir. Fakat beyaz eşya alımlarında genelde 18 yaş üstü ve SSK / SGK’lılar tercih edilmektedir.

2. Vakıflar – Senetle Kredi Veren Yerler

Ülkemizde ki bir çok yardım amaçlı kuruluş vakfı bu konularda yardımcı olabilmektedirler. Bunların en başında ise devlet desteği ile varlığını ilçe kaymakamlıklarında yürüten Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfıdır. Bu vakıf tamamen devlet bünyesindedir. Burada maddeler halinde sıraladığımız çözüm yollarından önce bu vakfa durumunuzu arz eden bir dilekçe ile başvurmanızı önermekteyiz. Vakfın önceliği Öğrenim yardımı, sağlık yardımı ve öğrenciler için yol ücreti tahsisidir.

3. Senetle Bireysel Kredi Veren Bankalar

Bu başlığı bütün okuyucularımıza tavsiye etmekteyiz zira bu ihtiyaç kredisinin verildiği adres ziraat bankasıdır. Yüksek faizli ve kısa vadeli krediler veren sanal tefeciler ile uğraşmak ve borcunuza borç eklemek yerine ziraat bankasının vereceği senetle kredi ziraat avantajından faydalanabilirsiniz. Özellikle işletme sahiplerinin faydalanacağı “Senet Karşılığı Avans Kredisiyle” uygun faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca senet karşılığında Spot Kredi kullanma imkanı da bulunmaktadır. Başvuru için en yakın ziraat bankası şubesine biran önce gidip başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.

Yaşadığımız dönemde dolandırıcılık faaliyetlerinin çok fazla olduğu görülmektedir. Sanal tefeciler diye adlandırdığımız kişilerden kredi almak yerine bu başlık altında anlattığımız ziraat senetle kredi seçeneğini veya sosyal yardımlaşma vakıflarına başvurmanızı öneriyoruz. Bütün yolların ve gelir kapılarının kapandığı durumlarda ve bir çıkış yolu olmayan kişilerin son çaresi kişilerden senetle para almak olmalı.

# Ek olarak bilmeyenler için bir hatırlatma yapalım. 2018 yılında sicil affı yürürlüğe girmiştir. Bu aftan faydalanıp faydalanıp faydalanamayacağınız konusunda bilgi edinmek için banka şubelerine uğramanızı tavsiye etmekteyiz. İhtiyaç Kredisi yazımızdan bütün bankaların faiz oranlarına ulaşabilir ve SMS ile başvurunuzu sadece 1 dakika süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Avukatlık Ve İcralık Olana Kredi Veren Bankalar 2019 ve Çözüm Yolları!

4. Faktoring Şirketler Senetle Para Veren  Yerler

Türkiye de resmi olarak kayıtlı olan toplam 61 adet faktoring şirketi bulunmaktadır. Bu şirketlerin telefon numaraları ve adres bilgilerine ulaşmak için tıklayınız. BBDK kaydı bulunan bu büyük şirketler tamamı ile yasal olarak hizmet vermektedirler. Bu şirketler size senetle borç para vermezler lakin bunun yerine başka faydası dokunabilir. Bir örnek ile açıklayacak olursak. Elinizde 8 ay sonra ödemesi bulunan 150.000 TL’lik bir çekin olduğunu varsayalım. Acil nakit ihtiyacınız olduğu için buradaki faktoring şirketlerinden birisine başvuru yaparak elinizde ki çeki anında nakde çevirebilirsiniz. Tabi bu ödemeyi size 130.000TL veya 140.000TL gibi bir meblağ vererek yaparlar. Örneğimizde bahsi geçen rakamlar tamamen açıklama amaçlıdır. Kesinti miktarları konusunda faktoring şirketleri ile iletişime geçmenizde fayda vardır.

5. Borç Veren Zenginlerden Senetle Kredi

Eğer çevrenizde siz güvenen ödemelerinizi zamanında yapacağınıza güvenen birileri yoksa internet üzerinden zenginlerin senetle kredi verdiği dolandırıcı web sitelerini ziyaret etmeniz oldukça beyhude ve boş bir çaba olacaktır. İmkanınız ve tanıdıklarınız varsa onlardan senetli veya senetsiz para almayı deneyiniz. Bu başlığı açma sebebimiz bu tarz dolandırıcılara vaktinizi harcamamanız konusunda sizi uyarmak istememizdir.

6.  FibaBanka Kredisi – Senetle Para Veren Yerler

Bu vereceğimiz müjdeli haber ile siciliniz bozuk olsa dahi normal bir bankadan normal bir kredi çekebileceğiniz bir yer var. Fibabanka’nın müşterine sunmuş olduğu bu kolaylıkla siciliniz bozuk olsa dahi kredinizi hemen çekebilirsiniz. Kredinin özellikleri şu şekildedir;

 • 10000 TL kredi tutarına kadar,
 • 24 aya kadar vade,
 • Gelir belgesi şartı yok,
 • İhtiyaç kredisi faiz oranları % 1,69 ile 1,79 arasında değişiyor,
 • Kredi komisyonu 100 TL ile 270 TL arasında değişmektedir.
 • Başvuru için size yakın bir FibaBanka şubesine gitmeniz yeterlidir. Yada detaylı bilgi için 444 88 88 müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

5. Senetle Para Veren Kuyumcular 2018

Aslında başlıkta belirtildiği gibi herhangi bir kuyumcuya gidip senet karşılığında para almıyorsunuz. Buradaki mantık az önce bahsettiğimiz cep telefonu örneğindeki gibidir. Yani Senet karşılığında aldığınız altınınızı bozdurarak nakit ihtiyacınızı karşılamış oluyorsunuz. Tabi bu konuda ayrıntılı bir bilgi sahibi olmak istiyorsanız bu hizmeti veren ve güvenilir bir kuyumcu bulmanızda fayda vardır. Yaygın olarak uygulanan bir yöntem değildir aksine gizli saklı ve güvenilir kişiler için yapılan bir yöntemdir. Bunu da burada belirtmiş olalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrenciye Kredi Veren Bankalar - Başvuru ve 2018 Şartları

Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar yazımızı okuyarak AktifBank’ın vermiş olduğu 30 BİN TL’lik krediden faydalanabilirsiniz. 2,29 % faiz oranı ile kredi notunuzun düşük olmasına rağmen başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi PTT kredisi anlaşması olduğu için herhangi bir PTT şubesinden anında çekebilirsiniz. Senetle para veren yerler ile ilgili arayışınızdan önce bankalar yolu ile kredi çekmeye çalışmanızı önermekteyiz. Konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlere aşağıdaki yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

57 Comments Posted

 1. inirimli faizlerimiz var çalışan ve ssk şarttır sskası olmayan aramasın her türlü senetle para verilir ve icralık dosyalar kaldırılır

 2. yusuf bey merhaba

  size nasıl ulaşabilirim 40,000 tl ihtiyacım var senet karşılığı ödemelerde sıkıntı olmaz 17 yıldır aynı şirkette çalışmaktayım 3,200 tl gelirim var.

 3. Numaram 0505******* arayın görüşelim anlaşılan zamanda ödeme yapabilirim ödeme gücüm var yanlız toplu paraya ihtiyacım var ************@gmail.com burdanda ulaşabilirsiniz

  • Burak bey, ödeme gücünüzü belgeleyerek öncelikle bankalara başvuru yapmanızı tavsiye etmekteyiz. Bütün bankalar ile iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

 4. ACIL 40000 TL YE IHTIYACIM VAR BANKALARDAN HICBIR SEKILDE KREDI KULLANAMIYORUM SENETLE YADA FARKLI YOLLARDAN KREDI KULLANMAK ISTIYORUM ILGILENENLER *********@outlook.com adresınde ulasabılırler

  • Hakan bey, bankalarda kayıtlı olan kredi puanınızı yükseltmeye çalışmanız daha mantıklı olur. Zira senetle para alış verişler hakkında bilgi verdiğimiz bu konu pek tavsiye ettiğimiz bir husus değildir. Ayrıca size ait ev, arsa, tarla veya işyeri varsa ipotekli ihtiyaç kredisi kullanmanızı tavsiye ederiz.

 5. Benim acil 3 milyara ihtiyacim var cati izalosyon yabiyorum kendi işim bu 2 3. Aydir fazlasiyla sıkıştım acil ödemelerim lütfen geri dönün bana

 6. Nkolay da vermiyor uygun görmüyorlar senetle kredi imkanı sağlayan faktoringler var dediler yok öyle bişey. Kuyumcular var dediler oda yok. Ön ödeme saçmalığı istemeden yardımcı olabilecek kimse yokmu acaba yaaa 🙁

  • Elif hanım, uygunbirkredi.com olarak senetle para veren yerleri kullanıcılarımıza tavsiye etmemekteyiz. Tavsiye etmediğimiz içinde iletişim bilgilerini sizlerle paylaşmıyoruz. Senetle para veren kişiler hergün sitemizi ziyaret ederek iletişim bilgilerini bırakmaktadırlar lakin biz böyle birşeye sebep olmak istemediğimiz için yapılan paylaşımları onaylamıyoruz.

 7. Zaten senetle borç verme hiç bir yer yok ne şirketler ne kuyumcular nede tefeciler sadece dolandırıcılar var üçyüz beşyüz milleti soyup duruyolar ziraat yazıyolar gidip soruyorum yok fiba yok faktorüng isimleri vermişler hangisini arasam yok öyle bi uygulama diyor özetle bunca site hep hikaye yazıyo senetle kimse kimseye borç vermiyo paran varsa ssk ödersin bankanın keyfi isterse verir yoksa vermez

 8. Elif hanim bende zor durumdayim internet hep dolandirici dolu biyerden bisey bulursaniz lutfen beni de bilgilendirin cok zor durumdayim bende ariyorum bulursam size yazarim

 9. ssk calısanıyım 2200 tl gelırım var etrafa ve bankalara olan toplam 30.000tl borcumu bıraraya toplayıp tek bır yerden ödeme yapmak ıstıyorum acıl donus yapmanızı beklıyorum

 10. HOCAM BENİM 3500 TL BORCUM VAR VE BİR TÜRLÜ BU PARAYI BULAMADIĞIM İÇİN ALDIĞIM MAAŞ DAĞILIP GİDİYOR. NE YAPTIYSAM GECİKMELEREDEN ÇIKAMIYORUM. FİBA BANKI DUYDUM UMARIM YARDIMLARINIZLA BU SIKINTILI DURUMDAN KURTULACAĞIM.

 11. Acil 45 000 TL gerekli ama bulamadım maaşım var emekliyim kredi notum düşük olduğundan maaş aldığım banka ziraat dahi onaylamiyor .Bu kredi konusunda yardımcı olabilir misiniz.iletisim 05437323157

 12. Merhaba.2000-3000 TL tutarında kredi için başvurmadığımız banka kalmadı.Hepsi olumsuz cevap verdi.Düzenli gelir olmadığı müddetçe düşük tutarda bile olsa kredi çekmek imkansız ki teminat gösterebileceğimiz tarla olmasına rağmen ve şimdiye dek hiç kredi borcumuz olmadığı halde sürekli ret yedik.

 13. 4 ay önce 5000 tl kredi çektim.şu an acil 10 000 tl ye ihtiyacım var.hangi bankaya başvurduysam kredi vermiyor.aylık 2000 tl gelirim var.evli değilim bakmakla yükümlü olduğum kimse de yok.her ay 1250 tl ödeme yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim

 14. Selam aleyküm kolay gelsin İstanbul beylikdüzünde ikamaet ediyorun 10000 liraya ihtiyacım var 2500 belgelenebilir gelirim var aylık yada yıllık tek senet olarak ödeme yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim önden 250 300 harçlık isteyen dolap arkadaşlar boşa kendilerini yormasınlar iletişim 05416067556

 15. Mrba acill 2500 tl lazimmm 2 ayda geri odemesi gerceklestircem kurumsal bir firmdada calismaktayim aylikk.net gelirim 2300.tl lutfen geri donus yapinnnnn 05434201xxx numarammm

 16. 15.000 tl senetle para almak istiyorum aylık ödemeleri 1000 tl olarak yapabilirim çok fazla başvuru yaptığım için bankalar kredi çıkartmıyor mail adresime iletişim bilgilerinizi bırakırsanız sizinle iletişime geçelim

  • Merhaba İpek Hanım

   15000 ₺ için aylık 550 ₺ civarında geri ödemelerle 36 ay vadeli kredi çekebilirsiniz.
   Şuan en avantajlı ICBC Bankası, Vakıfbank, Abank’tan çekebilirsiniz.

   İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Merhaba

   Herhangi bir kredi verme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.Hızlı çözüm almak için enPara, Cepteteb, Nuvo gibi internet üzerinden başvuru yapılabilen ve kredi alınabilen bankalar yardımcı olacaktır.

  • Merhaba Özer Bey

   Herhangi bir kredi verme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.Hızlı çözüm almak için enPara, Cepteteb, Nuvo gibi internet üzerinden başvuru yapılabilen ve kredi alınabilen bankalar yardımcı olacaktır.

   İyi çalışmalar dileriz.

  • Turan Bey Merhaba

   uygunbirkredi.com olarak kredi verme gibi bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Ancak Halkbank’ın siz esnaflara yönelik sunduğu kredileri değerlendirmenizi öneririm. Konu ile ilgili en yakın Halkbank şubesine uğrayabilirsiniz.

   İyi çalışmalar dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.