acil-kredi
acil-kredi

Acil Kredi Lazım! | Para Bulma Yolları

Acil kredi lazım diyen ziyaretçilerimiz için yaptığımız detaylı araştırmaları bu yazımıza dökmeye karar verdik. Öncelikle kredi notunuz da veya banka sicilinizde herhangi bir sorun yok ise En Kolay Kredi Veren Bankalar yazımızdan 1 dakika içerisinde 50 BİN TL’ye varan banka başvurularına ulaşabilirsiniz. Kredi çekemeyenler buraya! Acil para bulma yolları ile ismini vereceğimiz bankadan veya diğer seçeneklerden ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz . Sicili bozuk olanlara kredi veren bankaları, senetle para veren firmaları ve hatta kredi notu düşük olanlara kredi veren bankayı bile araştırdık ve bulduk! Hepsini sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Öncelikle bilmeniz gerekir ki sicil affı bu yıl içerisinde 27 Temmuz itibari ile son bulmuştur. Bu tarihren önce kredi veya kredi kartı borçlarını yapılandırıp sicilini temize çıkaramayan kişiler için bu farklı yollardan acil para ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmaya çalışacağız. [vurgu color=”#dd3333″]Bilgilendirme:[/vurgu] İnternet üzerindeki en kapsamlı acil kredi lazım yazısını sizler için geniş çaplı araştırmalar neticesinde oluşturduk. Diğer web sitelerindeki geçiştirici yazılara itimat etmeyiniz. Şimdi başlıklar halinde sizlere acil para bulma yollarını açıklama vakti.

Kredi Çekemiyorum Nereden Para Bulabilirim? Sicili Bozuklar İçin

Finansal firmalar aracılığı ile kredi çekebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu firmaların yaptıklarını özetle anlatacak olursak bankalardan kredileri kendileri adına çekerler ve kredilerin taksitlerini sizden temin ederler. Lakin bunu da bir ücret karşılığında yaparlar. Peki size kredi notuna bakmayan bir banka var desek? Evet, Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin! diyen bir banka kredi notunuza pek önem vermeden, finansal geçmişinize pek takılmadan kredi vermektedir. Bahsi geçen bankanın ismini ve faiz oranını öğrenmeniz için Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin yazımızı sonuna kadar okuyarak %1,99 faiz oranı ile bir banka güvencesinde kredinizi çekebilirsiniz. Fakat aşağıdaki alternatifleri gözden geçirmeden hemen bu krediye başvuru yapmamanızı tavsiye ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çocuk Parası Ne Zaman Yatar 2019? Sorgulama Yapma

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim? | Para Lazım Ne Yapmalıyım?

Kredi siciliniz gerçekten çok kötü ve bankalardan kredi alamıyorsanız pek tavsiye etmediğimiz ve son zamanlarda aşırı bir yaygınlık gösteren sanal tefecilerden senetle para alabilirsiniz. Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Samsun, Trabzon gibi bir çok şehirde senetle acil kredi veren yerler mevcuttur. Bu sanal tefeciler ile iletişime geçmek artık gerçekten çok kolay bir hal aldı. Facebook, twitter gibi sayfalar üzerinden tefeciler ile hemen iletişim kurabilirsiniz. Bakın bankadan kredi çekemeyenlere kredi verilir gibi paylaşımlar yaparak sizlerden çeşitli sebeplerle ücret isteyen dolandırıcıları da gözardı etmemenizi önemle belirtiyoruz. Aslında bu başlık altındaki önerileri kesinlikle tavsiye etmiyoruz ama çok ihtiyacınız varsa yapacakta pek fazla birşey kalmıyor. Tabi bundan ayrı olarak faturalı bir hat sahibiyseniz ve faturalarınızı her ay düzenli olarak ödüyorsanız cep telefonunuzun üzerine yeni bir telefon alıp hemen nakite çevirebilirsiniz. Bu konu ile en ayrıntılı bilgiye senetle para veren firmalar adlı konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Bugün Para Bulmam Lazım

Bakın bugün acil paraya ihtiyacınız var ise kredi kartlarının vermiş olduğu nakit avans özelliğinden faydalanabilirsiniz. Bugün para bulmam lazım diyorsanız size veya yakınınıza ait bir kredi kartından 12 aya kadar vade seçenekleri ile taksitli nakit avans çekebilir ve bunu normal kredi öder gibi her ay karta yatırabilirsiniz. Tabiki burada önemli olan ihtiyacınız olan nakitin az olması. Zira kredi kartınızın limiti az ise yüksek miktarda avans kullanamazsınız. Kredi çekmek istediğiniz meblağ büyük ve herhangi bir yerde çalışmıyor musunuz? O halde ipotek göstererek kredi çekebilirsiniz. Tabi bu yöntem bugün para bulmam lazım diyen kullanıcılarımız için pek işlevsel olmasa da yine de belirtmek istiyoruz. İpotek göstererek ihtiyaç kredisi çekmeniz tabiki mümkündür ama ipotek tahsis edeceğiniz ev, araba, arsa veya tarla gibi taşınmaz malların sizin üzerinize olması gerekmektedir. Bu şekilde bankalar sizin üzerinize kayıtlı olan bu taşınmazların ekspertiz değeri kadar kredi verebilirler. Bu konu hakkındaki ayrıntılara ise İpotekli İhtiyaç Kredisi konusundan ulaşabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İpotekli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (Ev, Araç, Arsa, Tarla vs)

İşyeri Açmak için Acil Kredi Lazım 2017

İş yerimi açmak için Acil para lazım ama bulamıyorum diyorsanız bu konuyu dikkatlice okuyun. KOSGEB ile devlet destekli hibe yardımı ile kendi iş yerinizi açabilirsiniz. Tabi bu konuyu en sona sakladık zira iş yeri açmak isteyenleri ilgilendiren bir konu olduğu için. KOSGEB’ten 50 BİN TL hibe alabilmeniz için öncelikle 32 saatlik bir kurs neticesinde uygulamalı girişimcilik eğitimleri almalısınız. Ardından hazırladığınız işyeri projenizi kurula sunarak kabul aşamasını beklersiniz. İşyeri açma talebiniz olumlu karşılandığı takdirde karşılıksız olarak hibenizi alabilirsiniz. İş yeri açmak isteyen ziyaretçilerimiz için bundan daha güzel bir yol olamaz. Bu konudaki ayrıntılı başvuru bilgilerine KOSGEB 50 Bin TL Hibe Başvuru yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Acil Kredi İhtiyacı Olanlar için Son Tavsiyeler

Biliyoruz ki bankalara acil kredi başvurusu yaptığımız zaman bizden ilk olarak istedikleri şey gelir belgesidir. Maaş bordronuzun olmadığını varsayarsak yine kredi çekebilme imkanınız bulunmaktadır. Maaş bordrosuz kredi nasıl çekilir. Tabiki bankalara kefil sunmak. Kredi çekmek istediğiniz bankaya maaş bordrosu ve kredi notu yüksek olan bir kefil ile gittiğiniz takdirde istediğiniz ihtiyaç kredisini çekebilme imkanınız daha yüksektir. Yine belirtmek istiyoruz ki kredi için 3. şahıslara gitmek yerine evvela bankalardan kredi alabilmeyi denemelisiniz.

Acil kredi lazım konusunda bizim sizlere sunabileceğimiz en mantıklı yollar bu şekildedir. Konu içerisinde linkini verdiğimiz yazıları okuyarak kredi ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Lakin senetle kredi veren yerlerden ve beyaz eşya alım satım işlemleri yapmadan önce bankalardan kredi kullanabilme yollarını deneyiniz. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi de alt kısımdan çekinmeden yazabilirsiniz.

14 Comments Posted

  • Merhaba

   Herhangi bir kredi verme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.Hızlı çözüm almak için enPara, Cepteteb, Nuvo gibi internet üzerinden başvuru yapılabilen ve kredi alınabilen bankalar yardımcı olacaktır.

  • Merhaba İbrahim Bey

   Herhangi bir kredi verme gibi hizmetimiz bulunmamaktadır.Hızlı çözüm almak için enPara, Cepteteb, Nuvo gibi internet üzerinden başvuru yapılabilen ve kredi alınabilen bankalar yardımcı olacaktır.

   İyi çalışmalar dileriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.